Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Duac
mnie duac uczula , puchna mi oczy, do tego wysusza skóre ale musze przyznac ze pomaga. nadal go stosuje, ale biore tabletki alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja poleciłabym z całego serca metody opisane w kursie antypryszcz. Zachęcił mnie darmowy fragment, który można pobrać ze strony antypryszcz.pl Kurs polega na poznaniu i pozbyciu się prawdziwych przyczyn trądziku. W rezultacie po mojej 6 letniej walki z trądzikiem, próbując już wszystkich leków, kosmetyków, 2 miesiące wystarczyły, aby pozbyć się tej okropnej choroby, oraz mieć pewność, że ona nie powróci. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2002200
hej . ja też mam z tym problem na szczęście także jak wy używam duac bardzo mi pomaga . i mam takie pytanie . wieczorem smaruje a rano złuszcza mi się skóra i to strasznie widać , nie wiem już co z tym zrobić próbowałam to zakryć pudrem i wg ale nic nie daje ... ;/ zna ktos jakiś krem na złuszczanie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
Stosuje Duac od końca sierpnia, już po 3 nałożeniu widziałam róznice, co prawda mialam tylko krosty na czole ale już nie mam żadnej. Chodzę do dermatologa i przepisywał mi pełno leków ale zaden nie zadziałał tak jak ten. Jest on naprawdę super!! Polecam. Urzywam cienką warstwę na noc, a codziennie rano nakładam zwykły krem nivea. Mam gladką cerę i nie jest sucha... pozdrawiam. A i nie ma co kombinować z pudrem , myślę że on właśnie jest przyczyną trądziku u młodzieży, wkońcu też ma swój skład. Jak leczysz sie jakimś lekiem, to najlepiej nie nakładać na twarz nic oprócz recepty i kremu nawilżającego, polecam NIVEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duac jest rewelacyjny, stosuje z przerwami kilku miesięcznymi z dwa lata, mi osobiście nie przesusza tak bardzo skóry, stosowałam razem z duaciem krem Physiogel a teraz Cethapil. Polecam z czystym sumieniem, cenowo tez jest ok, starcza ta mała tubka (mi osobiście) spokojnie na prawie 3 miesiące. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaRtRt
Ale przeciez po 2 miesiacach od otwarcia trzeba go wyrzucić. Stosujesz go przez 3 miechy i dalej działa? Pytam bo u mnie mija 2,5 miesiaca a jeszcze troche mi zostało, nie wiem czy uzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaslodka
gdy mialam 13 lat pojawil mi sie tradzik , uzywalam wszystkiegoremy toniki zele mydla antybakteryjne itp nic nie pomagalo lekarz przepisalm mi duac nastepnego dnia widzialam roznice po tygodniu nie musialam uzywac zadnych podkladow bo moja skora wygladala jak u malego dzieka.gdy skonczylo mi sie opakowania odstawilam duac i zrobilam przerwe lacznie uzylam 3 opakowania profilaktycznie , to wystarczylo by tradzik zniknal na zawsze w chwili obecnej moja skora jest doskonala nie uzywam zadnyck kremow przemywam ja jedynie woda, jesli moge polecic lek to jedynie dual , jest drogi ale najskuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysypka po DUAC !!!
Ja tam żadnej poprawy nie widzę... A wręcz kiepskie skutki uboczne ... Po paru dniach stosowania leku pojawiły się duże różowo-czerwone plamy na klatce piersiowej, a następnie w miejscach, na których stosowałam maść. Plamy bardzo swędzące i drażniące!! przestałam używać maść i po ok 2 tygodniach zniknęły ale gdy znowu posmarowałam się maścią plamy pojawiły się dosłownie po paru godzinach, a znikały równie długo jak za pierwszym razem... Może jestem jakimś szczególnym przypadkiem i najwyraźniej ten lek jest mi nie pisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizja
Zaczęłam używać Duac (plus differin).Pani doktor nastraszyła mnie, ze będzie swędzieć ,piec w najlepszym przypadku skora bedzie podrażniona.Mija tydz a ja niczego nie zauwazylam (lekkie złuszczanie gdzie nie gdzie)nIespodzianki na twarzy ciągle mam :( Czy to normalnie?Czy zbyt dużo wymagam od leku po tyg używania.Wiem ze od razu cudów nie ma ,ale ja nie widzę żadnej poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkowa
Mam pytanie, czy na DUAC lub pod DUAC można stosować lekki krem nawilżający ? ( Iwostin Sensitia, do skóry wrażliwej/alergicznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levusek2
witam serdecznie, jeśli chodzi o nawilżanie buzi podczas stosowania DUAC lub innego leku to najlepszym kosmetykiem jest physiogel żel do mycia twarzy który delikatnie myje buzie nie wysusza nie podrażnia i physiogel krem na dzien. delikatny nawilżający bez zapachów po prostu rewelacja. kosztuje zalewie 37zł (aż 75ml) miałam już różne dobre kremy kosztujące nawet 90zł ale przy problematycznej twarzy w ogóle się nie sprawdziły. polecam serie physiogel. to jest ta sama firma co lek duac. ja duac stosuje tylko raz dziennie na wieczor. rano nawilzam twarz physiogelem kremem a do mycia uzywam physiogel żel (cleanser). poleciłam go kilku koleżankom i wszystkie były zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levusek2
witam serdecznie, jeśli chodzi o nawilżanie buzi podczas stosowania DUAC lub innego leku to najlepszym kosmetykiem jest physiogel żel do mycia twarzy który delikatnie myje buzie nie wysusza nie podrażnia i physiogel krem na dzien. delikatny nawilżający bez zapachów po prostu rewelacja. kosztuje zalewie 37zł (aż 75ml) miałam już różne dobre kremy kosztujące nawet 90zł ale przy problematycznej twarzy w ogóle się nie sprawdziły. polecam serie physiogel. to jest ta sama firma co lek duac. ja duac stosuje tylko raz dziennie na wieczor. rano nawilzam twarz physiogelem kremem a do mycia uzywam physiogel żel (cleanser). poleciłam go kilku koleżankom i wszystkie były zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, pomóżcie bo jestem w depresji. Posmarowałam sobie parę dni temu duaciem policzki. Użyłam go na noc, i chyba trochę zbyt dużo nałożyłam. Następnego dnia miałam zaczerwienioną skórę, ale z teraz jest jeszcze gorzej, coś jak uczulenie, poparzenie, taka lekka skorupa. Ogólnie wygląda to tragicznie, ale mniejsza o to. Pocieszcie mnie tylko, że to zejdzie, bo wmawiam sobie, że mi tak do końca życia zostanie (choć wydaje mi się, że coś jakby ma się złuszczać). Jeśli mi przejdzie to nieważne, że wyglądam jak Obcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie Ann zejdzie Ci to, ja tez używałam duac i tak reagował czasem, posmaruj rano skóre nawilżającym i będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecila mi dermatolog przy stosowaniu zelu duac 6 tyg dwa razy piling glikolowy u kosmetyczki ostrzegla aby przed nim nie smarowac 2 dni zelem duac buzi jak myslicie piling to dobry pomysl??? stosowal ktos z was taki piling lub kwasy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecila mi dermatolog przy stosowaniu zelu duac 6 tyg dwa razy piling glikolowy u kosmetyczki ostrzegla aby przed nim nie smarowac 2 dni zelem duac buzi jak myslicie piling to dobry pomysl??? stosowal ktos z was taki piling lub kwasy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepelcia
Ja stosowałałam z REWELACYJNYMI rezultatami. Weszłam dziś na to forum drogie Panie, ponieważ dziś byłam u rodzinnego po recepte na duac właśnie. 2 lata temu wybrałam się do dermatologa celem usunięcia naczynek i przy okazji dostałam recepte na ów lek. Kupiłam bez przekoanania, bo twarz miałam od 15 roku życia jak tarka doslowinie, mnóstwo wyprysków stanów ropnych, masakra. Zaczęłam stosować raczej z racji ceny - wydałam 50 zika, za czasów studenckich dla mnie majątek:) ale była to najlepiej wydana kasa in my life. Efekty przyszły z nienacka...może dlatego, że na nie nieczekałam. W każdym razie miałam gładziutką buźkę, bez nawrotów przez te 2 lata. Teraz mam kłopoty hormonalne, wróciłam właśnie z wczasów z mega pryszczem i byłam zmuszona do sięgnięcia znowu po ten lek. A wiecie co jest najśmieszniejsze, ostatnio posiadając duac, nie wiedziałam, że trzea trztymać w lodówie, dopiero teraz czytam i faktycznie...trzeba. Ale najważniejsze kochane że zadziałało i jestem pewna że teraz ponownie zadziała:) Zdaję sobie sprawę, że każdy lek działa na skórę nieco inaczej, ale na mojej twarzy duac sprzedał się rewelacyjnie:) A jeżeli chodzi o cenę- jestem ze szczecina i dałam tu za 15 g - 37 zł, pamiętam że 2 lata temu był droższy bo płaciłam właśnie po ok 50-55 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczelam od wczoraj stosowac duac na przemian z robiona papka w patece. Oprocz tego biore natybiotyk tetralysal oslonowo z trilaciem. Mam nadzieje ze pomoze bo mecze sie z tradzikiem juz 8 lat :( mam tylko prosbe bo nie wiem jaki krem mam kupic aby skora nie byla za bardzo wysuszona? niby krem nivea nawilzajacy jest najlepszy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
stosuje DUAC już od 5 dni..widze poprawe,krostki i pryszcze sie pomniejszaja,ale wyskoczyły mi 3 nowe pryszcze z białymi koncówkami,a pisało,ze zel ma zahamowac powstawanie nowych pryszczy,zaczynam sie zasanawiac czy czasem nie jest cos nie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannnah
cześć Wam:) ja mam zamiar kupić duac i zobaczymy co będzie się działo, ogólnie to mam problem z trądzikiem tylko na brodzie ;/ mam stan zapalny. nigdzie indziej nie mam krost tylko na brodzie, masakra. ktoś tak miał może lub ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam go od 2 dermatologów i powiem, że działa tylko na czerwone pryszcze, wchłaniają się ale na białe pod skórne tłuszczaki lub na wągry nie dają rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannnah
iwona24 mówisz o duacu? może podzielisz się z swoimi doświadczeniami i powiesz czego używasz na trądzik i co Ci pomaga:) ja teraz zbieram wszelkie informacje bo chce się tego pozbyć raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarkaaaa
Droga Hannah pod tym adresem HTTP://WWW.TRADZIK.INFO.PL znajdziesz forum dyskusyjne gdzie rozmowy toczą się wyłącznie na temat trądziku. Myślę, że ta witryna będzie z pewnością dla Ciebie pomocna ponieważ użytkownicy dyskutują tam między sobą o efektach stosowania przeróżnych kuracji przeciwtrądzikowych. :). Pozdrawiam. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannnah
dzięki na pewno zajrzę:) ale może jeszcze tutaj ktoś się odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannnah
może ktoś się odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
stosuje DUAC już prawie 4 tygodnie i oczywiscie stan mojej cery sie znacznie poprawił...cała twarz miałam obsypaną trądzikiem,a teraz mam tylko troche wągrów na czole,wokół twarzy,na nosie i na brodzie...chociaz widze ze z wągrami ta maść ciężko sobie radzi,ale nie trace nadzieji,bo na ulotce jest napisane,ze stosuje sie go od 4 do 6 tygodni,wiec bede stosowac do końca..a moja pani dermatolog powiedziała,ze na zaskorniki tez pomoże.. natomiast jeśli chodzi o Ciebie,to nie radze kupowac żelu DUAC,bo to jest silny antybiotyk i jest przeznaczony tylko dla osób,które maja powazny problem z trądzikiem..nie dla każdego jest ta maść,nie kupuj go na własna reke,bo zamiast sobie pomóc możesz sobie tylko zaszkodzic..idź z tym do dermatologa..on Ci powinien cos przepisać..jeżeli nie chcesz isc do dermatologa,to myj sobie twarz mydełkiem antybakteryjnym i przemywaj tonikiem antybakteryjnym.bądż poprostu sobie kup jakiś żel oczyszczający w sklepie kosmetycznym.. NIE WYCISKAJ! hmm..kiedyś brałam maść BENZACNE,wysuszała ropniaki i naprawde pomagała,ale po ropniakach zostawały czerwone plamy,takze nie wiem czy Ci tą maść polecać..możesz również zapytać pani w aptece co by CI na to mogła przepisać.. Klarkaaaa ma też racje,poczytaj na innych forach co robily osoby w takiej sytuacji co TY:) Pozdrawiam i życzę skutecznej walki z trądzikiem na bródce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannnah
ja jednak kupiłam duac na własną rękę, do dermatologa idę w tym tygodniu także skonsultuje to z nim:) ja jestem po jednym zastosowaniu duacu i jak na razie nie widzę poprawy, a nawet jest jakby trochę gorzej. nie wiem może polepszy się w ciągu kilku następnych dni, bo inaczej umrę ;/ dodatkowo kupiłam sobie jeszcze wit a plus e i laktocer. mam nadzieje, że pomoże:) stosuje też serię iwostin purritn, ale jak skończą mi się te kosmetyki to przerzucam się na la roche posay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
ehh..żebyś tylko nie żałowała,bo jak już napisałam, lek DUAC jest silnym antybiotykiem dla osób z trądzikiem większym niż pospolity i nie jest ona dla każdego,bo niektórzy mogą mieć za wrażliwą skóra na takiego typu antybiotyki..radzę CI ją odstawić,bo możesz pogorszyć sprawe.. hmm.. no ale jeżeli nie będzie docierac do Ciebie jak taki lek może zaszkodzić,to dla Twojej widomosci - po jednym dniu stosowania nie możesz oczekiwac efektów...na usunięcie trądziku,potrzeba dużo cierpliwosci i czassu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
aha..mi pani dermatolog jeszcze przepisała cynk w tabletkach..pewnie usóuwa trądzik od środka:)wiec też można spróbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannnah
stosuje laktocer a on zawira w sobie cynk, nie martw się o mnie ja się leczę z trądziku już od 5 lat, brałam przez chyba ciągły rok różne antybiotyki w tabletkach, które nic mi nie dały, chociaż babka aż się bała mi je przepisywać bo podobno zęby po nich wylatują;D nic mi się nie dzieje i na pewno nie stanie ;) a poza tym jutro jadę do dermatologa, także się z nim w tej sprawie skonsultuje. Duac stosuje 1 na dzień (na noc) a na dzień używałam tormentiol też go polecma, chociaż jest strasznie tłusty i makijażu na pewno się na nim nie zrobi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×