Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lezek

Jednego dnia kochac, drugiego nie kochac?

Polecane posty

Gość lezek

Wczoraj gadala ze mna na gg, poprosila, zebym przyszedl na jej 18-stke, bo tego bardzo chce. W trakcie rozmowy wyszlo, ze mnie kocha, ale nie chce ze mna byc, bo nie bedziemy razem szczesliwi. Gdy sie dowiedzialem, ze mnie kocha wzystko sie we mnie odrodzilo i bylem taki szczesliwy, ze moglem gory przenosic. Reszta byla niewazna - zrobilbym wszystko zeby bylo dobrze. Poszedlem na ta 18-stke. Ona sie mizdrzyla z tym swoim chlopakiem, calowali sie, itd. Dwa razy za mna latala, ale ja splawialem, bo nie moglem przebolec widoku, ze caluje sie z innym, tym bardziej, ze wczesniej na gg pisala, ze mnie kocha. Przed chwila zagadala na gg. I co sie okazalo? Ona stwierdzila, ze teraz juz wszytsko wie, wie ze go kocha "nie tak dojrzalem, ale kocha" i chce byc tylko z nim.... Rozumiecie to? Wczoraj jeszcze twierdzila, ze mnie kocha, a jak zapytalem czy kocha jego, zdziwila sie, ze moglem tak myslec, bo sa razem dopiero miesiac. O co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattttttttttttt
nie wie,czego chce.nie kocha cie.i jego pewnie tez.niedojzala.daj sobie spokoj chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
poprostu chce miec Was obu w razie ze jak nie wyjdzie z tamtym pryjdzie do Ciebie laski niestety czesto robią sobie wyjsia awaryjne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezek
No ale napisala mi, ze zrozumiala na tej imprezie, ze kocha tylko jego i tylko z nim chce byc. Wiec mi juz nic do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezek
koleś ma podobno potężną pytę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezek
Dobra, wiadomo, ze te chamskie teksty to prowokacje, ktos sie za mnie podaje, ale na tym 4um to juz chyba normalne ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
no ale co ja Ci napisałam. Pomysl , a dlaczgeo teraz o tym ciagle myslisz mimo ze ci powiedziała ze nic z tego? Gdyby nie kombinowała zeby miec Was obu nic by Ci nie powiedziała. A jak tam sie rozstaną powie Ci np ze była głupia nie wiedziała co robi zamydlił jej oczy a kocha tylko ciebie. Nie bądź głupi laski sa cfane. Sama jestem dziewczyną ale jako jedna z niczlicznych osób chyba stoje po stronie facetów sama nie raz nie potrafioe zrozumiec postepowania dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezek
Ale wiesz co... jaki ja glupi jestem... wczoraj odzyskalem wiare w sens, napisala, ze mnie kocha, w pewnym momencie napisala nawet do mnie "Kochanie...". Normalnie, latalem po claym domu, smialem sie sam do siebie, nie wierzylem w to wszystko, przez pare godzin znowu bylem szczesliwy jak za dawnych lat ;) Wystarczyla chwila i wszytsko sie nagle w niej zmienilo jak za dotknieciem magicznej rozdzki. Wczoraj jeszcze sie dziwila "po miesiacu mam go juz kochac, po miesiacu???", a dzisiaj "kocham jeszcze nie tak dojrzale, ale kocham i chce byc tylko z nim, wczoraj to zrozumialam na imprezie". No dajcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×