Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotka...

dziewczyny lubicie minetke?

Polecane posty

Gość gość
19cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawal c***a:-) a Ty lubisz mu lizac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19cm, marzenie, żeby mój mąż miał takiego...ale najważniejsze że te braki nadrabia języczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam 19 cm i wydawało mi że to problem i dlatego kiedyś uprzedzajac żonę założyłem przedluzke z silikonu, a ona w trakcie kazała mi ją zdejmować bo wchodziłem za głęboko. Sam już nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze mąż zaczyna pieścić od minetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kumpel piczkę liże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja chociaż to lubi to nie umie nazwać tego po imieniu czyli minetka. Zawsze jakoś pokrewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam języczek faceta w mojej dziurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
Lubię bardzo ale wolę jak liże mnie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja zona nie lubi lizania cipki , co robic jak ja to uwielbiam a ona nie pozwala, jak mozna nie lubic jak to sprawia przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak można tego nie lubić :-D ! Kobiety ogarnijcie się przecież to najlepsze co moze byc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest piękna i mój jezyk usta tam są przy Tobie liże całuje smakuje wszystkie soczki ...śluz mocz okres wszystko z Ciebie pa marzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chetnie bym wylizal c**eczke, zona nie lubi a ja potrzebuje zeby dawac rozkosz. 32L blondyn, 180cm, 17cm kootas jakas chetna spragnionego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnę lizać piekne c**eczki uwielbiam je cudowny smak zapach coś wspanialego dajcie dziewczyny nam to ...co tracicie. ..dawajcie my wypieścimy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię ale wtedy gdy doprowadzi mnie do orgazmu a nie każdy chłopak umie tak lizać. Koleżanka mówi, że smaruje sobie cipkę nutellą i daje sobie lizać swojemu psu i żaden facet nie potrafi tak, jak jej milusiński ale dla mnie to obrzydliwe i nie wiem, czy ona to robi na prawdę czy sobie tylko żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę tak długo lizać i całować godzinami .aż orgazm dostaniesz i sama się znudzisz i kiedy zapragniesz jestem tamnawet jak dostaniesz okres pa pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mineta to jak pudełko czekoladek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobil by mi jakis pan minetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie tylko do dziewczyn i kobiet , facet morda w kubeł , nie piszcie . Gdy mam stosunek z moją dziewczyną wytrysk mojego nasienia jest bardzo mocny , wiem gdyż robiąc ręką widzę jak daleko tryska nasienie moja dziewczyna nie może uwierzyć gdyby tego nie widziała. Lecz gdy spuszczam się w pochwie ona mówi że prawie nic nie czuje lekkie ciepełko i nic poza tym . Więc pytam czy wy też tak macie czyli nie czujecie gdy facet spuszcza się do środka ? Poproszę o odpowiedzi tylko dziewczyn i kobiet facet niech zamknie się choć raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiary kobietko i już to robie całuje liże od zaraz i ust nie oderwe godzinami przeżyjesz nie jeden orgazm pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnę być. Kobiety tamponem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać co facec***iszą ,dostają małpiego rozumu zaraz chcą się umawiać ,puknijcie się w te wasze muzgi ,gdyby kobiety się nie kontrolowały i każde życzenie faceta bez mózgowca by spełniała to widzę oczyma wyobraźni jak każdy z was nazywał takie panie i chwalił się co z nią robił ,wszyscy w około by wiedzieli ,dziewczyni nie dawajcie się nabierać i nie ufajcie napalencom .Pisze to facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może. Sprawdzisz co mi smakuje i czy to robie .Uważam że to jest wyzwanie i traktowanie kobiety czyż nie zasługują na to!!! Ale obciągać tak? I całować się. Po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to sama rozkosz jak facet liże moją c**eczkę, myślę że dla nich też daje to dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOZe ktos wylize moja zarosnieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetuu
Jesteś z Torunia i masz chęć na minetkę, zrobi ci trzydziestoletnim szczupły facet za free, pisz pawel86@opoczta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kilku chłopaków, ale tylko jeden potrafił zrobić to jak należy, nie spieszył się, myślę, że bardzo dbał przede wszystkim o moje doznania, a na końcu odbierał nagrodę, było super, to była klasa. Może jeszcze spotkam na swojej drodze takiego specjalistę. Potrafił mnie tak rozgrzać, że godziłam się na wszystko co chciał, chyba normalnie bez tego to bym w kilku przypadkach powiedziała: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako facet to po prostu kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×