Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redaktorka FAKTU

legginsy getry do czego włozyc?

Polecane posty

Gość noszę
Czy w Krakowie są secondhandach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Czy w Krakowie są secondhandy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia_gda
spódniczka dzińsowa(biodrówka mini) i legginsy ja preferuje czarne leginsy a buty płaskie . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forgot_Way
ja zakupiłam ostatnio czarne legginsy 3/4 i do tego bardzo krótką jeansową spódniczkę ... to chyba zresztą jest najczęsciej spotykany zestaw :) zresztą nie chciałam rezygnować z moich ukochanych jeansów dlatego ta spódniczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forgot_Way
buty to akurat nie żadne balerinki tylko buty na niewielkim obcasie ...takie trochę sandałowate , ale nie płaskie bo płaskich nienawidze (jedynie adidasy toleruje , lub trampki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Klusinska_
mnie się bardzo podobają leginsy + mini więc tez sie w takie zaopatrzyłam do jasnej dzinsowe krotkiejspódniczki ALE teraz to nie wiem co na góre;/ i czy w ogóle jasny dzins do czarnych getrów.. jesli tak to jaki kolor gornego ubrania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsy i getry blyszczace
Legginsy i getry to rewelacja zarowno dla dziewczyn jak i dla chlopakow.Ja sam nosze legginsy i dla mnie jest to normalne.Najbardziej podobaja mnie sie te blyszczace z lycry koloru czarnego.Podniecam sie wtedy strasznie.Mam ich juz sporo i rozne kolory.Podobnie jak lycraboy ja rowniez jezdze na rowerze i wtedy zakladam takie legginsy na siebie.Czuje sie w nich bardzo sexy a inni gdy mnie widza to patrza na mnie z wielkim zainteresowaniem bo prawda jest taka ze legginsy przyciagaja wzrok ludzi.Nawet dziewczynom podoba sie jak chlopak ma na sobie legginsy blyszczace z lycry bo sam to juz nie raz zauwazylem.Gdy widze dziewczyne w legginsach blyszczacych to od razu sie w niej zakochuje.Szkoda ze tak malo dziewczyn chodzi w tych legginsach blyszczacych z lycry.Ostatnio spodobaly mnie sie legginsy dzwony rowniez blyszczace z lacry ,dziewczyny w takich legginsach wygladaja cudownie.Ja sam kupilem sobie takie legginsy i chodze w nich do lasu na spacery i jezdze na rowerze ale tylko w lesie,jest po prostu cudownie.Kocham te legginsy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsy i getry blyszczace
Mam figure jak dziewczyna i dlatego tak podobaja mi sie legginsy ze chcialbym je nosic i chodzic po ulicach ale wiem ze wtedy wygladaloby to dziwnie.Zazdroszcze troche dziewczynom bo one moga legalnie tak chodzic .Moja kolezanka jak mnie zobaczyla w legginsach blyszczacych to nie mogla oderwac odemnie wzroku bo bardzo jej sie podobalem .Powiedziala ze sexy wygladam.Moja dziewczyna chodzila wlasnie w legginsach blyszczacych i nie moglem oderwac od nie wzroku bo tak seksownie wygladala ,ona tez mi kazala chodzic w legginsach bo jej sie to tez podobalo.Piescilismy sie nawzajem i calowalismy w tych getrach ze az serce mocniej bilo.To bylo bardzo podniecajace.Musze zrobic sobie zdjecia jak jestem w nich ubrany to wysle wam wtedy sami ocenicie. Ps.Dziewczyny prosze was chodzcie w tych legginsach bo wygladacie w nich przeslicznie i bardzo seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel_18
hej tez sobie kupilem leginsy gatta i tez je nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDREW26
co myślicie o legginsach , getrach z błyszczącej lycry dla mnie sa super .szkoda że dziś nie są tak popularne jak w latach ośiemdziesiątych to był czadzik dziewczyny proszę ubierajcie getry z lycry wyglądacie w nich super za każdym razem jak widzę tak ubraną w błyszczące getry podniecam się. zazdroszczę wam że my chłopaki nie możemy od tak sobie chodzić jak wy po ulicach . mam na to sposób kupuję te getry i krótkie kolarki z lycry w lumpexach mam ich chyba kilkanaście w różnych kolorach i już gdy wracam do domu nie mogę się doczekać kiedy je ubiorę dokładnie przylegają do ciała ,podkreślają każdy kształt wtedy bardzo się podniecam mój mały lubi obcisły strój.ubieram dodatkowo jeszcze jednoczęściowy strój kąpielowy albo body z długim rękawem jest fantastycznie po czym nalewam sobie wody do wanny i zanurzam się w tym stroju lub też nieraz idę sobie wieczorkiem nad rzekę i wchodzę stopniowo do wody gdy się wynurzę zazwycaaj jest już po wszystkim .jeżdżę też na rowerze ubieram kolarki i nie przejmuję się co inni powiedzą bo w polsce gdy ludzie widzą chłopaka w getrach to od razu utożsamiają go do geja !!!! P>S>dziewczyny proszę was ubierajcie legginsy z lycry wyglądacie SUPER!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapki Mojżesza
Nosze legginsy do długiego, bawełnianego sweterka z bardzo grubym, czarnym paskiem, zapinanym w pasie. :)Legginsy są bardzo praktyczne,a przede wszystkim wygodne...Są doskonałe do tańca nowoczesnego, ładnie i dziewczęco wyglądają z balerinkami, butami na wysokim obcasie...ale jak widze dziewczyny chodzące po ulicy w tych "dżinsowych mini" yyyy... to aż mi ręce opadają....ehm... armia klonów po prostu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny152
a wiec w środe wybieram sie na moja pierwsza dyskoteke(nie szkolną:P) i mam zamiar założyć legginsy i krótka mini spodniczke jeansową. Bardzo mi sie podoba ten zestaw ale nie wiem co za bluzke do tego włozyc...:P Z krótkim rekawkiem, czy moze jakąs na ramiaczkach? Uprzedzam nie chce wygladac zbyt wyzywajacą, bo mnir to krepuje:PPP Prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego zestawu proponuje wlozyc raczej z rekawow albo zwykla bokserke. nie boj sie nie bedziesz wygladac wyzywajaco.;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny152
thx. Ci bardzo...:P Własnie też myslalam nad zwykła bokserka i chyba tez tak zrobie:)) jeszcze raz dziekuje...:) Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicia
Legginsy są wyrąbiste, ale tylko dla szczupłych kobitek!!! Najlepiej zakładąać do miniówek i balerinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysł
Moim zdaniem leginsy są modne a można je włożyć nie tylko do spudniczki mini a takżę w tym sezonie do szortów i do bermudów teraz wszystko jest w modzie ale z tymi swetrami nie jestem taka pewna! Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latlycraman
Ja też kocham legginsy ! Jestem normalnym facetem, ale noszę je kiedy tylko mogę. Zimą pod spodnie zamiast ochydnych kalesonów. Najlepiej takie z błyszczącej lycry, wyglądają super i nie czepiają się spodni. No a widok dziewczyny w takich błyszczących najlepiej czarnych getrach normalnie powala na nogi :-) Także mówię wam dziewczyny : nosić, nosić i jeszcze raz nosić!!! Nie ważne co inni mówią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastinqS
ja noszę czarne legginsy do krókiej dżinsowej mini, świetnie to wygląda.. :) do tego balerinki, jakaś bluza lub bluzka, i naprawdę jestem ładnie i wygodnie ubrana ;D pozdrawiam wszystkich :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastinqS
madeline, a dlaczego nie?? ten temat jest obecnie na czasie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej22
Ja jestem chlopakiem i mam 22 lata.Normalnie chodze na codzien w leginsach najczesciej tych czarnych blyszczacych i nie interesuje mnie to ze ktos sie we mnie wpatruje na ulicy czy w szkole po prostu uwazam ze skoro dziewczyny moga nosic spodnie to i chlopak ma prawo wyboru i zakladac to w czym sie dobrze czuje!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycraboy
Maciej22 jestem pelen podziwu jezeli piszesz prawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej22
Pisze prawde!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafagirl
Uwielbiam leginsy! NAJWYGODNIEJ BEZ MAJTEK. Nosze do nich japonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam na wyprzedazy leinsy z koronka na dole, skompletowalam do nich koszulke i mam fajna pizame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy pod legginsy wkłada
się majtki czy chodzi sie bez nich? Jak wygodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak jest bardziej sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legginsy do minispódniczki
to wygląda naprawde bosko!!!! Cholernie sexi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×