Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Chyba za pozno zaczelam szukac zespolu na wesele, a dokladniej chodzi mi o 18 sierpnia 2007. Macie jakies namiary na fajne zespoly??? Bardzo prosze o powazne potraktowanie mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, że późno, wszystkie fajne zespoły mają już pozajmowane te terminy, ale możesz zawsze spróbować. polecam mayday, ivis i avis powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczka
a jakieś inne">?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerados
Jeśli masz kłopot ze znalezieniem zespołu na wesle to polecam zespół blue heaven kontakt i szczegóły na tel 606450920 lub e-mail pozdrawiam dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drummer
Polecam zespół Ragtime grający 100% na żywo... 5 wykształconych muzyków zapewni profesjonalną oprawę muzyczną... www.ragtime.webpark.pl W razie zainteresowania wyślemy naszą płytę.. Kontakt: ragtime@o2.pl tel. 888258385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol klucz
Zapraszamy na nasza str www.klucz.waw.pl Jest tam już kilka nagran demo w naszym wykonaniu Niebawem dołożymy cos jeszcze :) zapraszamy Kapela klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Amir, gra tam 3 wykształconych muzyków, którzy oprócz gry na weselach, pracują w Filcharmonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam AGAT1
co prawda biora 2 tysiaki z hakiem ale zespoł nie ma porównania z innymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a na wielu weselach bylam.....i mam porownanie!!! szczerze plecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdole - że talenty rozumiem ale te facjaty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekki
www.lekki.pl Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinet
Witam, czy mogę prosić o kontakt z zespołem Amir? Szukam jakiegoś dobrego zespołu z woj. lubelskiego lub sąsiadujących. :) Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATISON
a do jakiej miejscowości konkretnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platinet
Witam Zastanawiam się nad zespołem Kaktus ewentulanie Amigos z Lublina. Czy któraś z Was zna te zespoły i może wyrazić swoją opinię na ich temat? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zamierzam zamowic Amigos-ow - to znajomi kumpla mojego przyszlego meza -podoba mi sie jak graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinet
Mam zamiar zamówić zespół Amir- mają wolny interesujący mnie termin ale nie znam nikogo, kto wie jak grają. Czy któraś z Was słyszała ich i może mi coś o nich powiedzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie robię wywiad wsrod znajomych jak sie co cos dowiem, to na pewno ci napisze. Avis też jest ok - ale b. drogi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinet
Hej! Avis ma zajęty cały rok 2007, też go chciałam ale odpada. Zastanawiam się teraz między Amir a Eden. A Ty Belleteyn na kiedy szukasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sierpien 08 - wiec mam kupe czasu, ale juz zaczynam rekonesans. ;) Chocby po to, zeby miec wybor - moze jednak zdecydujemy się na Avis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia21
szukam namiarów na superowy zespół muzyczny na wesele:) chciałabym zeby był dobry i tani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry - no to polecam Amigos. www.amigos.hg.pl Tyle, że najtansi oni nie są - tacy sredniowyżsi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof.ciekawski
a czy ktos cos slyszal o zespole beer boys???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Po co te zespoły się "reklamują",czyżby były problem z chałturkami w swoich okolicach??Wystarczy tylko coś napisać,prawdę,nie prawdę...Dobrze chyba tym co nie muszą..,tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha78
Zespół BEER BOYS!!! Wprawdzie nie mają swojej stronki ale są dobrzy w tym co robią. Grali na naszym weselu, zarezerwowalismy ich z polecenia znajomych ale NIE ŻAŁUJEMY. Muzyka dla każdego, przebojowy wodzirej, cena nie przerażająca, ogólnie wszytko na TAK! Naprawdę warto się skusić i ich posłuchać. To akurat nic nie kosztuje... Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha78
Zespół BEER BOYS!!! Wprawdzie nie maja swojej stronki ale i nie wiele by to dało.Usiłowali grac na naszym weselu.Ale tylko do 22.Potem byli nieprzytomni.Zarezerwowalismy ich z polecenia znajomych ale Żalujemy.Zero muzyki,pijany wodzirej,cena przerazajaca.Ogolnie tylko początek na TAK!! Nie warto ich słuchać.To sporo kosztuje... niestety... Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha78
hahahaha... Bardzo śmieszny komentarz. Może tak coś od siebie a nie jakiś plagiat co??? W tym co przeczytałam negatywnego, wyczuwam poprostu zazdrość... Tylko współczuć :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona na maxa
ktory komentarz jest prawdziwy?BEEr Boys beda grac na moim weselu,tez polcenia znajomych i troche sie wystraszylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha78
Prawdziwy jest ten z godz.16:09 ;) dodam tylko,ze na wesele przyjechali bez instrumentów ale juz podobno sobie kupili harmonie i róg mysliwski :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona na maxa
ufff, to kamien z serca mi spadl ze juz zakupili harmonie i rog mysliwski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×