Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość zespół BeerBoys
niom:0 harmonia jest,ale nikt na niej nie gra bo nikt nie umie :-p a na rogu mysliwskim gra nasz kierowca,tzn daje nam sygnała gdzie jest jak nas goniia goscie weselni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
byłam na weselu gdzie grał ten zespół i było bardzo fajnie.... o ile piszemy o składzie 3 panów i 1 pani ... bo nazwa nazwie nie równa... a może ktoś ma do nich namiary????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soltysik16
Widze tu chyba jakąś zazdrość konkurencji lub głupie teksty ludzi nie znajacych sie na muzyce. kapela godna polecenia!! adres to chyba beerboys@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raduli
agniecha 78 moze chodziło Ci o zespół BIERBOYS. znalazlem cos o nich Bier Boys Zespół grający muzykę inspirowaną folklorem alpejskich gór. http://www.bierboys.v.pl/ moze chodziło Ci o nich. A powiedz jeszcze skąd oni byli? bo napewno mylisz zespoły. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały 26
a z tą krytyką nie chodziło wam o ten zespół : http://www.bierboys.art.pl/html/onas.htm (jezeli chodzi o te rogi myśliwskie) bo wiem ze jest i BEER BOYS na ktorych chyba złego słowa nie mozna powiedziec. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
ja byłam na weselu w lubelskim a skąd oni są .... hmm... tego nie wiem... ale wiem jedno - było super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van dark
BEER BOYS są z Bystrzejowic k/ Lublina. Sa ok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
masz może jakiś kontakt do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manager
własnie zakonczyli działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van dark
beerboys@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutonka
Cześć!Czy u któreś z was grał na weselu zespół Amigos, albo może słyszałyście coś o tym zespole?Zastanawiam się nad tym zespołem i byłabym wdzięczna za wszelkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
van dark .... bardzo dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam AVIS i IVIS - byłam na weselach gdzie te zespoły grały. Muzycznie nie mają nic do zaproponowania-dyskietki każdy potrafi zmieniać-widziałam na własne oczy, nie zagrali zwykłego rocknrolla bo nie mieli tekstu (sic!), na co moja koleżanka powiedziała że chyba nie wzięli dyskietki i gośc w okularach spąsowiał, ech-partyzantka jak mawia mój Dziadzio. Ale mogę polecić zespół Agat, tez z lublina, mają stronę www ale nie pamiętam adresu-grali na sylwestrze gdzie byłam w Marinie i na weselu kilka tygodniu temu u brata-dla mnie rewela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM BYŁAM
"nie zagrali zwykłego rocknrolla bo nie mieli tekstu" - jełopo, chodząca niewiedzo, głupia jak but chimero: muszą znać wszystkie piosenki, bo ty tak mówisz? "moja koleżanka powiedziała że chyba nie wzięli dyskietki" - no to się zdecyduj, laluniu: nie mieli dyskietki czy tekstu? A może chodziło ci o nuty, co? "Muzycznie nie mają nic do zaproponowania-dyskietki każdy potrafi zmieniać" - no to zmienia, laluniu. ZMIENIAJ! Pokaz, jak to się robi, skoro to łatwizna. Ty też w swojej wypowiedzi nie masz NIC do zaoferowania, zatem SPADAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz 90% zespołów używa dyskietek i MD.Rzecz w tym,aby wesele umieć poprowadzić i przyzwoicie zaspiewać :) Nie ma się o co sprzeczać :D Byłam Byłam - teksty piosenek mozna takze przechowywać ma dyskietkach :-p Jka zapewnie nie wiesz,dyskietka to ok 1,4 mega,jeden tekst - 2 - 3 kilo,więc na dyskietce zmiesci sie ich troche Widać,ze jestes laikiem w tych sprawach i chyba cos masz wspólnego z tymi cienkimi kapelkami. :-p Więc - takze spadaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół
Byłam Byłam jest z zespołu AVIS, dlatego tak się wścieka. Aby zagrać rock'n'rolla nie trzeba znać wszystkich piosenek na świecie - wystarczy potrafić grać... To styl nastawiony na improwizacjęl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zespol AVIS
powinien zmienic nazwe na ZWIS :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam zespołu Camel :o to co zaprezentowal \"gitarzysta\" na weselu powinno być karalne gitare mial wyciszona prawie całe wesele...:o zaspiewanie Stachurskiego to juz bylo przegiecie...sili sie na chrypkę a \"śpiewa\" obok...tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss..,nie przesadzaj,chyba,że to wymysł twojej wyobrazni.Są kapele co ...kochają inaczej,ale muzykę.Te 90% to dalece idąca przesada..,chyba,że piszesz o tych...co /trąbią psalmy pochwalne na swoją cześć/szukając pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba wszędzie cie pelno
nie mamsz co robić ? dzieci rób i nie przynudzaj Miss ma racje :-p ty tez przeciez tu szukasz chętnych na swoje watpliwe umiejętności :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zujec
Najlepszy zespół na wesela REMIGO (zespół trzyosobowy z wokalistką ) www.remigo.xt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIGO
Najlepszy zespół na wesela REMIGO (zespół trzyosobowy z wokalistką ) www.remigo.xt.pl (wolne terminy 2007r 18 sierpień , 13 ,27 październik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIGO
REMIGO zespół muzyczny www.remigo.xt.pl najlepszy na wesela !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIGO
Odpowiedź na twoje pytanie jest proste dwa wesela wypadły dziewczyna odmówiła chłopakowi - rozmyśliła się nie wiedziała co traci ! zresztą wejdź na stronkę www.remigo.xt.pl .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo wytłumaczenie niczego nie zmienia,a wolne terminy z czegoś tam wynikają,przyczyn jest wiele.Potrzeba pytać tych co /sporo/ grają..i jak to robią....,a proste to jak dyskietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
U mnie grał zespół Obsession http://obsession.pl/ Polecam- za przystępną cenę (2000 zł) wyśmienita zabawa całą noc, dobre prowadzenie imprezy i zachwyty gości po weselu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×