Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość zachwycona
i tak najlepszy jest benway,na wielu weselach byłam ze swoim chłopakiem,ale to było rewelacyjne,super śpiewają,super prowadzą imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neemka
a może ktoś był na weselu, gdzie grał zespół "dźwięk dobry"? albo "boogie band"? oba są z naszego województwa.. bardzo proszę o odpowiedź jeżeli ktoś z was ich zna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerii
Ja uważam ż najlepszy zespoł na wesele z lublina to Benway i Avis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga i Kuba
A my uważamy, że Avis jest przereklamowany - nasłuchaliśmy się o nich achów i echów od dwóch osób, jednakże rzeczywistość zweryfikowała stan faktyczny. Narzeczony powiedział, że z minidysku to każdy potrafi grać. Dziewczyna ratuje śpiewem kapelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granie to nie wszystko,wesele trzeba poprowadzić,stworzyć klimat.. Zresztą ta dziewczyna w Avisie też nie jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na mój gust laska z Avbisu śpiewa fajnie, ale nie na tyle, żebym miała zespół zamawiać na 2 lata przed i bulić za niego tyle kasy. U mnie grali Amigosi i teraz w 100% z czystym sumieniem mogę ich polecić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Amigos grali u nas w kwietniu , znalazlam w necie ,zaryzykowalam i nie zaluje. Goscie byli zachwyceni , fajne prowadzenie wesela ,w umowie jest 15 min przerwy po kazdej godzinie i tak bylo,ze wszystkim mozna sie dogadac poprosilam o piosenke na pierwszy taniec ktorej nie grali ale nauczyli sie i zagrali ,oczepiny rowniez .wiem ze wiekszasc zespolow tak robi ale oni naprawde sluchaja zyczen klienta.Cena 2200 plus koszt dojazdu u nas to bylo 120 kilometrow ale warto .goraco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Avisu ich rowniez bralismy pod uwage ale przerazila mnie cena o ile pamietam 3000 plus koszty dojazdu 250 zl wiec tanio nie jest,ale od p.Danieluka wlasciela zespolu,prowadzi agencje slubna wypozyczalismy auto do slubu nie wiem jak prowadza wesele ale interesy z P.Danielukiem to przyjemnosc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuminekLublin
A slyszał ktos o takim zespole Damar Band?? Ostatnio widzialem ich ogloszenie i interesuje mnie jak oni graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiros
U mnie grał Fair Play z Białegostoku znaleźliśmy ich w internecie. Fajnie graja 4 osoby i z dojazdem wzieli 3 tysiaki. Fajnie było. www.gramyfairplay.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZESPOL RELAX ,GEST ,HUKA ,SMILE BAND czy ALFA BAND z okolic lubelskiego,ktory lepszy? Uprzejmie prosze o opinie na temat tych zespołów,ktory jest godny polecenia. Wesele zbliza sie duzymi krokami a my nadal nie mamy wybranego zespolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zespoł Amigos jest juz zajety w dniu nojego wesela :( to sa jedyne wolne zespoly w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniskaa88
ale wy jestescie durni fakt beer boysi graja do bani bardzo sie zmienili kiedys grali do samego rana bardzo fajjnie teraz im wodka uderzyla do glowy ale po za tym sa fajni:)i od zawsze maja swoje instrumenty!!!To moi sąsiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia987654
Solaris gra rewelacyjnie naprawdę polecam nagrywają własne płyty,ich piosenki można posłuchać na stronie solaris-solaris.cor.pl są z Zamościa.Uwielbiam ich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedlugoMlody
Hej Szukam dobrego i niedrogiego zespolu na Nasze wesele na sierpien. Najlepiej z Lublina lub okolic. W restauracji polecono mi zespol Damar Band. Moze ktos slyszal jak oni graja? Ewentualnie prosze o inne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklafdiie
Ja polecam osobiscie MEFFIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiadz
Witam, czy u kogos grała może kapela Alfa Band? czy ktoś coś może o nich powiedziec? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picardo
Zespół Muzyczny Picardo z Lublina zaprasza na strone. www.picardoband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika772_1979
zespół na wesele nie tylko lubelskie ,ale także mazowieckie , podkarpackie i malopolskie, gramy głównie na weselach, ale także ,studniówki, sylwestra i andrzejki zapraszam na stronke http://www.e-avanti.cba.pl Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.475
Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele to ja polecam zespół "HeyDay" !!!! Są naprawdę świetni. www.heyday.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divertimento
Zapraszam na nasza strone www.divertimento.com.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie zespól Jasper
To najgorszy zespół jaki mozna sobie wyobrazic. Wcale nie dotrzymuja słowa, umawiaja sie ze beda grali do ostatniego goscia a jak przychodzi co do czego to o 3.00 juz chca konczyc, przerwy robia tak dlugie ze goscie sie nudza i sami domagaja sie aby grali, oczepiny tragedia, a wiekszosc muzyki puszczana z magnetofonu zamias spiewania. Nie polecam tego zespolu szkoda wesela. Jasper to pozazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
zespoły których nie polecam: Neutrino Traf Silver Solar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×