Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

A zespoly z Bilgoraja ja Noproblem lub Acustic - cos mozecie napisac na ich temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eccentric_one
Bluescat Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad zatrudnieniem na swoje wesele/uroczystość zespół bluescat to lepiej przemyślcie tę jakże ważną decyzję. Chyba, że chcecie mieć pijany pseudoprofesjonalny zespół za 2,5 tysiąca, który ukradł martini (na co lider odpowiada: "robią Państwo awanturę za JAKIEŚ TAM martini"), korzystają sobie ze stołu alkoholowego czując się jakby goścmi na weselu (co jest totalnym brakiem taktu i profesjonalizmu), ich przerwy w śpiewaniu były niemiłosiernie długie, na finiszu imprezy zespół zamiast zadbać o przyzwoity koniec był już tak pijany, że mylił słowa piosenek mając z tego niezły ubaw. Nie angażował gości do żadnej z zabaw o które Para Młoda prosiła 2 tygodnie przed imprezą. Należy także wspomnieć, iż zespół wymusił na nieświadomym sytuacji ojcu Panny Młodej trzy butelki wódki, po czym jeszcze zażądał wina- został naturalnie mówiąc prosto przegoniony. Apogeum nastąpiło na koniec imprezy, kiedy to zespół zbierał jeden kabel ponad godzinę, kiedy sala weselna była juz prawie pusta. Co wedlug nas wskazywało, iż "coś kombinują". Pomieszczenie alkoholowe znajdywało się niedaleko miejsca dla zespołu...Myślę, iż to również nie wymaga dosadnego komentarza. Ojciec Panny Młodej był zmuszony prosić obsługę, aby pilnowała owego profesjonalnego zespołu. Wtedy doszło do sytuacji dziwnego zaginięcia martini, o którym wspomniano wyżej. Reasumując- nie bluescat'owi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaaa
a ja polecam zespół Damar Band- można ich posłuchać na próbie wcześniej. Robią mało przerw, nie dużo chcą, ludzie świetnie się bawią. Ostatnio grali w Świdniku u znajomego i wybawiłam się wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga099
Z czystym sumieniem mogę wam polecić zespół Libertaband z Bełżyc koło lublina. Fajnie zabawiają ludzi z humorem dobrze graja i długo.Robią krótkie przerwy grają za stołami fajnie prowadza oczepiny a co najfajniejsze są otwarci na różne propozycje. Młodzi ludzie i naprawdę potrafią grać a co najważniejsze chcą grać i to mi się podoba że się angażują a nie olewaj sobie. Nie dawno założyli stronę internetową możecie sobie zerknąć www.libertaband.pl pytajcie ludzi u nich na księdze gości to może ktoś wam coś więcej powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmicic
ninaaaaa - ja tez bylem na tym weselu w Świdniku i mi też sie podobalo. A moja dziewczyna chce aby oni grali na naszym weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga009
Libertaband wzieli od nas za wesele 2 dniowe wesele 3000zł....I wiem ze było warto ale to już zależy od gustu i kto co lubi... Ale mogę powiedzieć ze każdy z gości mówił że nareszcie fajna kapela i ze graja a nie udają w ogóle dużo by pisać naprawdę polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika989
Witam widzie ze ktoś wspomniał o zespole który grał również na moim weselu czyli libertaband naprawdę zespół godny pochwały graja bardzo długo robią krótkie przerwy przyjeżdżają pod dom bez żadnych dodatkowych opłat naprawdę fajnie prowadza wesele ja jestem zadowolona tak samo jak dużo dość z mojego wesela... Z tego co wiem to jeszcze mało kto o nich wie bo graja niedługo ze sobą ale dużo moich znajomych im zaufało i byli bardzo zadowoleni np moja koleżanka bardzo chciała żeby libertaband grał ale niestety już mieli zajęte terminy.. i ktoś jej polecił zepół Altess z lublina ponoć wszyscy chwalili i ze grają na żywo... I co się okazało ze porażka ale kto wiedział i jak to powiedział mój znajomy który gra w zespole ze na żywo to oni nawet nie śpiewali a do grania to daleko im było ja nic do nich nie mam mówię to co wiem i wiem ze dużo zespołów jest strasznie przereklamowanych i mówi ze grają na żywo...A wystarczy pojechać na próbę do jakiegoś zespołu i się przekonać jak graja bo na stronie internetowej można zrobić wszystko... A to chodzi o efekt na żywo... Z reszto chyba każdy z nas chce mieć udane wesele bo to jest naprawdę wspaniały i niezapomniany dzień mam nadzieje ze komuś pomoże moja wypowiedz znaleźć odpowiedni zespół na swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpdg
gramy na żywca we 4 perkusja, klawisz akordeon sax vocal,gitara klarnet vocal, bas vocal. zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy ktos moze ma jakaś opinie na temat zespołu Salsa Band z lublina? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a może jakis namiar na zespół Come&join bo nie moge znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almencja
A może ktoś był na weselu z zespołem expose? Byłam na dancingu na którym grali i bardzo mi się podobało, repertuar fajny i bawią wszystkich. I chciałabym ich na wesele, ale z chęcią zasięgnę jeszcze waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić zespół Mayday. Świetnie grają. Wokalistka Ewa piękny głos, zaśpiewa wszystko. A jak czegoś nie umieją grać to się napewno naucza:) ostatnio grali Shakire piosenkę She wolf po hiszpańsku!;) śpiewa również po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALTUS
Zespół weselny ALTUS Zapraszamy na naszą stronę: www.altuszespol.za.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna
Macie informacje o zespole Aristos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galdeano
Jako kolejny z wypowiadających się tutaj zgadzam sie z opinią moich przedmówców i chciałbym polecić zespół LIBERTA BAND (www.libertaband.pl). Naprawdę, naprawdę warto. Jeśli komuś zależy na świetnej zabawie i na tym żeby goście byli happy to polecam w 101%. Nogi same rwą się do tańca.Poza tym współpraca z zespołem super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola i Piotr
Nie ma słów,które by to opisały jak zespól LIBERTABAND zagrał na Naszym weselu:) My i Nasi goście byliśmy pod wielkim wrażeniem,wspaniali ludzie.,super wokal i oprawa świetlna naprawdę wszystko na wysokim poziomie.Nie wspomnę już o tym dymie jaki towarzyszył przy naszym pierwszym tańcu czuliśmy się jak co najmniej w Dirty Dancing:) polecam z czystym sumieniem każdemu ten zespól,nie dość że super śpiewają to są jeszcze kreatywne pomysły na oczepiny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalala12
witajcie!!! postanowiłam napisać bo na tym forum znalazłam namiar na zespół selavi!!! www.zespolselavi.pl gorąco polecam!!! zagrali u mnie ostatnio na weselu i rewelacja !!!:) młodzi i świetni w tym co robią !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola Warszawa
Polecam zespól LibertaBand, grali u mojej siostry na weselu,goście bawili się super:) Dopasowany repertuar pozwolił świetnie się bawić młodym jak i starszym uczestnikom przyjęcia weselnego,a sami młodzi po prostu byli zachwyceni zespołem ich pomysłem na oczepiny:) POLECAM ZESPÓŁ LIBERTABAND:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdai Przemek
My polecamy zespół Activ. Nie jest on jeszce bardzo znany, dlatego też mają rozsądne ceny. Za jeden dzień 2400, a za dwa dni około 3000. Sa bardzo przyjaźnie nastawieni do klienta, nie robią z siebie wielkich gwiazd. U nas grali w czerwcu 2010 i jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy. Ludzie się świetnie bawili, a zespól doskonale dopasował sie do sytuacji. Jak towarzystwo zaczęło biesiadować, to wyszli za stoły z akordeonem. W ogóle mają fajny repertuar i w sumie nic złego nie da się na nich powiedzieć. Polecamy! Można ich posłuchać na stronie internetowej www.zespolactiv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona989
U mojej koleżanki ostatnio grał zespół muzyczny LibertaBand...Tak się otańczyłam ze aż buciki po gubiłam....Bardzo przystojni chłopcy nieźle dawali trochę się znam na muzyce i wiem ze grali na żywo nie żadna ściema i to mi się podobało tym bardziej ze wychodziło im to bardzo dobrze niektóre utwory podobały mi się bardziej niż oryginalne...No ale najważniejsze jest to ze ludzie tak się bawili ze chyba nikt ni siedział przy stole... Naprawdę jeszcze takiej kapeli nie widziałam koło godz 2 w nocy zaczęliśmy biesiadę przy stołach i później impreza przeniosła się na dwór do wiejskiego stołu oczywiście zespół cały czas nam przygrywał na akordeonie i innych instrumentach... I ogólnie zespół jest bardzo otwarty na wszelki propozycje nie robią żadnych problemów widać ze to sprawia im przyjemność... Na moi m weselu też zagrają na pewno i myślę ze to już niedługo pozdrawiam i polecam zespół www.libertaband .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szotgunek
Witam, własnie zastanawiam się nad zespołem liberta band... dzwoniłam, bylam na próbie i ogólnie spoko - tylko są tacy młodzi.... i tak się zastanawiam czy sobie poradzą, proszę o szczerą opinię na ich temat - czy warto? Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec2011
Witam ja tez się bałam właśnie co do tego ze są młodzi..... Ale byłam na weselu gdzie grali jako gość i naprawdę potrafią zabawić ludzi a moim zdaniem lepiej ze są młodzi bo naprawdę się starają i mają ogromny zapał i widać ze to jest pasja.I naprawdę można im zaufać są bardzo mili. I naprawdę gorąco polecam no i co najlepsze do długo grają robią długie wyjścia ze czasami to trzeba schodzić samemu z parkietu a oni jeszcze grają... Polecam zespół Libertaband.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia i Jarek
witamy! Na naszym weselu grał zespół Liberta Band. Początkowo nie byliśmy pewni co do tego wyboru, bo przecież to od zespołu zależy czy goście spędzą całą noc na parkiecie, czy też kilka godzin nudząc się przy stołach. Ponadto członkowie zespołu są młodzi, zdawałoby się, że nie poradzą sobie z poprowadzeniem całego wesela. Dzisiaj mogę otwarcie powiedzieć: zespół ten polecam WSZYSTKIM, którzy liczą na świetną zabawę przez całą noc! Repertuar różnorodny: zaczynając od najstarszych hitów, kończąc na najnowszych przebojach. Członkowie zespołu niesamowicie mili, wodzirej prowadzi całą imprezę w taki sposób, aby ta noc każdemu zapadła w pamięci. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek 2310
A ja polecam zespół OBSESSION też fajnie grają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko fajnie..tylko..
zespół Liberta Band jest naprawdę dobry..tylko od 3200 zł/1 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam zespolu albo moze
lepiej dj ( chodzi o koszty ) ktory zagra na moim weselu za rozsadna cene...chodzi o to ze nie dysponujemy duza kasa i szukamy kogos najtanszego w lublinie, doradzicie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak źle i tak nie dobrze
Wiadomo ze DJ będzie tańszy bo sama się zastanawiałam za 2000zł-2500zł za jeden dzień spokojnie znajdziesz DJ ale jednak po przemyśleniu wezmę orkiestrę jednak to jakiś taki zwyczaj.... Ale wiadomo każdy ma swój gust i każdy lubi co innego... I właśnie zastanawiam się nad tym zespołem Libertaband bo ciekawie się zapowiada i podoba mi się ich wykonanie utworów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×