Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Jurek 2310 byłeś na wesele OBBSESION?? Możesz powiedzieć coś więcej. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szotgunek
Ślicznie dziękuję za odpowiedzi, w takim razie bierzemy liberta band :) mam nadzieję że to dobry wybór i nasze weselicho będzie udane! kurcze bo tyle zależy od zespołu, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek 2310
Witam..... zespół OBSESSION jeśli chodzi o zabawianie ludzi i prowadzenie wesela to jest wszystko ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_6787
A jakie macie opinie na temat zespołu STOLAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie liberta band to najlepszy zespół jaki może być byłem na czterech weselach na których oni grali i za każdym razem perfekcja wszystko na żywo bez jakich kolwiek wpadek. Dostarczycie listę utworów które chcecie usłyszeć na weselu a do wesela aranżacja będzie gotowa gorąco polecam ten zespół warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola rrrrrrrrrr
Jestem tego samego zdania co kolega wyżej LibertaBand to jest właśnie zespół który bym chciała na swoim weselu....Ludzie tak się bawią ze nawet spodnie pękają w szwach he he.... Niezapomniane wesele Z zespołem LibertaBand tak trzymajcie pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj aszukam pilnie
hej możecie podac namiary na djów? z lubelskiego? chodzi mi o kontakt i opinie. pomocy, plizzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilka
Oj cos widzę wątek umarła, więc może go odświeżymy:) Jeżeli chodzi o Obssesion znam zespół i mogę polecić. Ja wybrałam Expose z Lublina. Zdecydowałam się na nich po dancingu na którym grali. Wszyscy się dobrze bawili i repertuar mieli bardzo fajny.Ale czy był ktoś może na weselu z tym zespołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół After
Szukasz dobrego zespolu na wesele, bal, dyskoteke. Dobrze trafiles, to my. Zagramy na kazdej imprezie. Nie bierzemy duzo. Nasza strona www.zespolafter.npx.pl Sprawdz Nas pozdrawiam Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.B.1094
Najlepszy zespól jaki słyszałem to Solid Band grają 100% na Żywo mają też swoją stronkę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicqua
a ja polecam zespół BUENO, są świetni ! :) www.zaspolbueno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cllucas
polecam zespół Chilli Band. Grają na żywo . Każdą piosenkę zagrają. Są zawodowcami w prowadzeniu imprez. Pobierają śmieszne pieniądze. Cóż więcej trzeba. Gorąco polecam www.chilli-band.pl www.youtube.com/chillibanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka88
A jakie to są "śmieszne pieniądze"? Bo jak się zdążyłam zorientować to za małe pieniądze grają nie za dobre zespoły a ceny dla tych lepszych dla mnie nie są takie śmieszne:) Czy wyżej wymieniony zespół to www.expose.boo.pl? Cenę mają przystępną. Czy ktoś mógłby dodać jakąś opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia9000
Polecam zespół Liberta Band 100% gwarantowana zabawa byłam na weselu tydzień temu na weselu super super ludzie byli w szoku taki młody zespół a tak daje czadu no i przerwy masakra przerwy robili naprawdę krótkie a grali po równej godzinie wszystko było super ten zespół jest the Best Polecam www.libertaband.pl pozdrowienia dla zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc...
Witam .. czy znacie zespół FANDANGO ? jak ktoś się bawił z nimi na żywo to proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golebio
Witam czy ktoś może coś powiedzieć o zespole ADIO BAND z Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_78
Polecam zespół BEER BOYS, jak dla mnie rewelacja!!! Ostatnio grali u nas na weselu, goście zachwyceni my oczywiście także:) 5 osob w zespole perkusja, gitary itd Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam zespół Liberta Band, grali ostatnio u nas na weselu. Goście nie schodzili z parkietu do tej pory wszyscy nas pytają gdzie znaleźliśmy tak fajny zespół. Co najważniejsze grają na żywo, nie fałszują, robią krótkie przerwy i nieźle zabawiają gości. Repertuar dla każdego. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADEK_27
U mnie grał zespół BEER BOYS z Bystrzejowic i wszystko co napisała "truskawkoowa" oni to mieli i biesiada za stołami i granie u pani młodej itp welele było na 260 osob i od zadnej osoby na weselu nie usłyszeliśmy złego słowa a wręcz przeciwnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_19864
A co sądzicie o zespole IVIS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ivis
to tandeta,avis lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 1985q
czy ktoś był ostatnio na imprezie gdzie grał zespół LibertaBand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_lbn
Grali na moim weselu 07-01-2012 Jak dla mnie nic dodać nic ująć każdy może ma inny gust u mnie wszyscy byli zadowoleni a było aż 300osób. Krótko i na temat są bardzo mili dobrze graja robią krótkie przerwy chodzą za stołami przyjeżdżają pod dom co nie które kapele nie chcą ogólnie wszystko było idealnie dopracowane i zorganizowane moim zdaniem ten zespół powinien dostać dobry komentarz Ja ten zespół wzięłam właśnie z tego forum i jestem zadowolona i każdemu Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie do koleżanki u której zespół Libert Band grał w 2012 roku :) a mianowicie jaki jest koszt za jedną noc a jaki z poprawinami będę wdzięczna ten zespół mam upatrzony od dawna a chcę się zorientować w cenach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_lbn
U mnie grali za 4000zł Jeden dzień a nie wiem jaką mają cenę za drugi.... Ale fajnie bo grają można powiedzieć do ostatniego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×