Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość nobilistsa
Mógłbym prosić trochę więcej informacji o zespole STOLAT? Jaki mają skład? Jak śpiewają? Napiszcie coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zaryzykowałam i grał u mnie zespół kertus znalazłam ich na tablicy rodzina sie bawiła swietnie my rownież cena bardzo korzystna mało i krótkie przerwy co dla mnie było najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że zespół STOLAT z Lublina ma perkusje jak dalej graja z podkładów nawet z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrius peck
Ja miałem STOLAT na weselu i grali na sto procent na żywo. Nie było żadnego podkładu. Brzmienie było bardzo dobre i przy tej muzyce można się było ostro wytańczyć. Grali i zachowywali się bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania z Hrubieszowa
Mi się również podoba ten zespół. Nagrania znalezione w sieci bardzo mi przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na jakimś weselu, na którym gral zespoł stolat, a ponieważ nie pamiętam na jakim, to nie przypadli mi chyba do gustu, ale ja jestem baaaaaaardzo wybredna i wymagajaca jezeli to to chodzi. za to zapadły mi w pamięc zespoły ever24, i obsession :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sto Lat - Rewelacja. Raz się z nimi bawiłam i dobrze wspominam tamtą noc :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 7878
U mnie grał zespół BEER BOYS z Bystrzejowic sklad 5 osob goście zachwyceni my z mężem także. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirElla283
ten zespół Flores też długich przerw nie robił i grał elegancko na weselu w Lublinie gdzie byłam gościem u kumpeli http://www.zespol-flores.pl/ jak kiedyś będę wychodziła za mąż to chyba ich wezmę :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół NAVIS, mieliśmy wesele w Sonatinie, super sala i do tego jeszcze fajna oprawa muzyczna. To były dla nas naprawdę niezapomniane chwile :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grupa MeLO. Muzyka bardzo dobrze dopasowana, ciekawe połączenia piosenek i kolejność ;) Wręcz idealne oczepiny! Wszystko zorganizowane ze smakiem i poczuciem humoru. Reakcja na prośby "tłumu" :) błyskawiczna. Wszystkim niezdecydowanym ZDECYDOWANIE POLECAMY !!! www.melo.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakon
Witam!!! Czy ktoś był może na wesele, na którym grał zespół BUENO z Lublina?? Bardzo proszę o opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za zespołem STO LAT ;) Byli na weselu u mojej siostry i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Grał u kogoś na weselu Zespół Zieloni?? Proszę o jakieś informacje jak grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio na weselu z LIBERTA BAND. Mam porównanie, ponieważ byłam z nimi na weselu rownież 2 lata temu. Dwa lata temu było kapitalnie. Grali aż miło. Było świetnie. Żaden gość nie narzekał. Krótkie przerwy, biesiada za stołami. JEDANAK.. Byłam na weselu z tym zespołem dwa tygodnie temu. Tym razem nie było kolorowo. Przerwy były bardzo długie (nawet 1 godzine), chłopaki z orkiestry się upili i podrywali młodziutką dziewczyne. Jeszze gdyby było to normalne to ok, ale grali piosenki z dedykacja dla niej zamiat dla pary młodej i na sam jej widok sie ogladali i robili dwuznaczne gesty. Niestety wpisuje ich na liste anty i nie zagraja na moim weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgo
Gorąco polecam zespół AVIS z Lublina SUPER . Zespół grał na weselu 15 sierpnia w lokalu Trzy Róże . Zabawiał do białego rana krótkie , przerwy tylko na posiłek gorący. Goście zadowoleni , wybawieni . KAPELA GODNA POLECENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 15 sierpień 2014
Gorąco polecam zespół AVIS z Lublina SUPER . Zespół grał na weselu 15 sierpnia w lokalu Trzy Róże . Zabawiał do białego rana krótkie , przerwy tylko na posiłek gorący. Goście zadowoleni , wybawieni . KAPELA GODNA POLECENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;) Ja bardzo polecam zajrzeć tutaj http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Lublin/Zespol-DJ/ moja kuzynka jak organizowala swoje wesele i ślub, to ten portal bardzo jej pomógł, ponieważ jest zasobny w firmy, a ponadto serio można znaleźć fachowców w przyzwoitych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś może słyszał o zespole romans bend z lublina, jak graja?Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Zespół Muzyczny K4, grali u mojej siostry ciotecznej na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Odznacza ich przede wszystkim profesjonalne brzmienie oraz wyjątkowo kulturalne prowadzenie wesela! Organizują dużo pomysłowych zabaw oraz grają bardzo różnorodną muzykę także każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-K4.html Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×