Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość gość
Zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Gwarancja udanej zabawy, atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selavi zespól godny polecenia. tylko jedno małe ale, uważajcie kochane na lidera zespołu. słodko mydli oczy a potem chce pożyczyć pieniądze. szkoda tylko że ich nie oddaje a telefonu nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradek
ja jestem pod ogromnym wrażeniem zespołu FORMAT. Ostatnio byłem na dwóch weselach, na których grali, a niebawem będę na trzecim... moim własnym. :) Są naprawdę świetni, mają porządny sprzęt i potrafią zabawić młodych i tych trochę starszych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby coś napisać o zespole Billy Band z Lublina? Wchodziłam na ich stronę, wydaje się całkiem fajna. Kontakt też ok. Akurat nasz termin mają wolny, ale wolałabym zapoznać się z opinią kogoś u kogo grali. albo kogoś, kto był na weselu, gdzie oni grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja tez szukam, ale bliżej pulaw bym cos chciala, wesele będziemy mieli w izabelii, czy sa tu jakies panny mlode w pulaw?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEj. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zespołu Benway? Mało opinii jest o tym zespole a zależy mi na Waszym zdaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Night Light naprawdę dobry zespół byłam na weselu i jak nigdy się wytańczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Dudziak
Ja polecam Zespół ALTESS są naprawdę najlepsi. Pracuje jako kelnerka w domu weselnym i wiele zespołów słyszałam lecz ALTESS jest jedyny tak fajnym zespołem. www.altess.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia P
Magdo masz racje Zespół Altess grał u nas na weselu są najlepszym zespołem w Polsce !!! Polecili mi ich znajomi oto ich strona: www.altess.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry, w dniu 22 lutego 2016 mieliśmy przyjemność bawić się na imprezie firmowej zorganizowanej przez kierownictwo Naszej firmy "NICOLS". Oprawa muzyczna została przygotowana przez zespół MAYDAY z Lublina pod kierownictwem Pana Tomasza Ipnara. Dobór repertuaru, oświetlenie, generalnie całokształt wystąpienia bardzo pozytywnie zaskoczył kierownictwo z Avenue Jean Monnet,12 B-1400 Nivelles, Belgia, 2, Allée des Erables F-59980 Bertry, Francja, jak również Naszych gości z Polski. Była to bardzo prestiżowa impreza dla Naszej międzynarodowej firmy dlatego wybraliśmy zespół MAYDAY, który perfekcyjnie sprostał Naszym oczekiwaniom Pozdrawiam Magdalena.DESBAS@nicols.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek z branży
A ja wam powiem z innej strony. Pracuję w lokalu weselnym i co tydzień mamy naprawdę przegląd zespołów i umiejętności ;) i nie mam z tego profitów żadnych - najlepsze zespoły z okolic lublina to: - Pozytyvni.pl - Exante - Niezły Jazz - Megidoband - expose Jak oni zagrają, to cała sala sie bawi, a nie siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaannnnnnaaa
Zdecydowanie Altess. Grali na naszym weselu w czerwcu. Są fantastyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje opini zespOŁU REMIGO i ALIBI. Pomóżcie mamy dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zespołu mogę podpowiedzieć dj, http://playdjs.pl/blog/ tu poczytajcie, ciekawe informacje, poza tym ich dj nie raz już słyszałam jak sobie radzili świetnie na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekss
U mnie grała http://imprezka.com.pl. Trochę disco polo, trochę gitary basowej i rockowego klimatu, saksofon doszedł piękny. Wokal bez zarzutu, bardzo przyjemne wspomnienia. Polecam zajrzeć na ich stronę, bo jest naprawdę dużo referencji od dotychczasowych klientów. Bez ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwestrowy
Nie polecam zespolu altus-band. Zal. Bylem wczoraj na sylwestra gdzie grali. Wokalistka zadnej piosenki nie zaspiewala poprawnie nie mowiac ładnie. Ten belkot jeszcze mam w uszach, zupelnie nie zgrani,jakby godzine przed zabawa sciagneli podkłady,nie wiedza gdze wejść. Zadnej piosenki przez cały bal nie zaspiewali poprawnie. Repertuar tez pozostaje wiele do życZenia.na balu sylwestrowym kaczuszki lub biale łabędzie jednak nie wypal. Nie polecam. Przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra898
Ja polecam zespół Music Project z okolic Lublina. grali u mojej siostry na weselu i za dwa lata beda grali u mnie :) polecam, bo goscie swietnie sie bawili i jest tanio, my z narzeczonym płacimy 2600 zl. w skladzie zespolu jest tez trebacz, ktory bedzie gral na naszym slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie tamtego roku na moim weselu zagrał zespół Fiesta. Mąż chciał, aby zespół zagwarantował klimat biesiadny, trochę Disco Polo zagrał i wiele innych rodzajów muzyki. Po prostu, aby możliwie najwięcej różnych utworów poleciało. Z kilkoma zespołami się kontaktowaliśmy, ale wiele z nich odmówiło zagrania Disco Polo jezyk.gif Dopiero zespół Fiesta spełnił nasze oczekiwania cenowe i jakościowe. Zostawiam ci numer do pana Jarka 888 353 333. Porozmawiaj sobie i zobacz, czy zespół ci odpowiada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół Inko.Mają szeroki repertuar, dobrze grają i fajnie prowadzą wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie gra zespół Revius. Wiedzą jak się robi dobre wesele. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaaaa
Chciałam mieć na weselu przejście od muzycznych lat 90 do współczesnych hitów :) Kocham też romantyczne ballady i taniec w parach :) Wynajęłam w tym celu zespół Fiesta – imprezka.com.pl. Bloki muzyczne podzielili zgodnie z moimi założeniami, a nawet dorzucili kilka fajnych rzeczy od siebie, np. wokal w połączeniu z akordeonem. Byłam zachwycona i każdemu polecam podobny format wesela :) Nikt wtedy nie narzeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin789
U mnie na weselu grał zespół Fiesta. Goście byli zachwyceni serdecznie ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Inko. Z nimi każde wesele się uda a goście będą zachwyceni.Para młoda zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszego zespołu na wesele jak fiesta z Lublina . Zagrają dosłownie wszystko od biesiady po rocka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×