Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość gość
Polecam zespół Revius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaBor
Ja natomiast bawiłam się całą noc na weselu z zespołem muzycznym http://goldmusic.pl/. Za wokal odpowiadała Pani Renata, dwóch Panów grało. Moim zdaniem znakomite wyczucie rytmu,co najważniejszy grali na żywo, bez zbędnego disco-polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepszym zespołem jaki ostatnio słyszałem to zespół Fiesta z Lublina możecie sobie luknąć na ich profil na FB tam mają kilka filmików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam zespół fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto postawić na zespół Inko. Świetnie prowadzą imprezę, dobrze grają i śpiewają więc każdy będzie zadowolony i nie będzie się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłym roku miałam sezon weselny i w związku z tym spotkałam się z wieloma zespołami na żywo. Były lepsze i gorsze,aletak naprawdę najbardziej przypdał mi do gustu zespół REVIUS. Był naj bardziej profesjonalny i utalentowany, a poza tym był odpowiednio ubrany i naturalnie wykonywał piosenki. Moim zdaniem to jest kapela sprawdzona i warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, zespół Revius rzeczywiście jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Primo! Niewyobrażalny zespół. Wszyscy goście weselni byli pod ogromnym wrażeniem. Świetny wokal i bardzo zgrana ekipa. Śpiewaliśmy razem z nimi i nie schodziliśmy z parkietu. Szóstka z plusem. Mega!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przed zatrudnieniem zespołu trochę się rozejrzeć i popytać, żeby nie mieć potem zmarnowanego wesela i straconych pieniędzy. Ja ze sprawdzonego źródła dostałam namiary na Revius i ich praca na weselu bardzo mnie usatysfakcjonowała. Byli kulturalni, ładnie grali i potrafili zachęcić gości do wspólnej zabawy. Czego więcej chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek i Aga
Myślę, że dobór odpowiedniego zespołu na wesele to naprawde poważna sprawa. Oczywiste jest, że jeśli muzyka będzie słaba, to nikt się nię nie będzie dobrze bawił. My postawiliśmy na zespół Inko i się nie rozczarowaliśmy. To mała, kameralna, ale bardzo profesjonalna grupa. Mnie urzekło chyba najbardziej ich brzmienie, a przede wszystkim wokal. Baliśmy się, ile zapłacimy, ale ceny okazały się być przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula Zakrzewska
Oczywiście DJów też jest na rynku trochę, ale jednak mi się wydaje, że nie ma to jak dobry, profesjonalny zespół. U nas akurat grał Revius, z polecenia męża. Ja nie byłam przekonana bo nie znałam ich wcześniej, natomiast Rafał mówił, że są świetni. I rzeczywiście było naprawdę całkiem fajnie. Znajomi też zadowoleni,mówią, że dobrze się bawili. Oni w ogóle mają bardzo szeroki repertuar plus z******te brzmienie. Mój 3-letni bratanek pół nocy spędził z nimi więc jak widać podejście do dzieci też mają. :) :P Z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na fajnym weselu ze swoim chłopakiem i może dla tego mi się tak podobało, bo wtedy akurat występowała kapela Revius, która świetnie wykonywała taneczne przeboje dla każdego. Było wspólne śpiewanie, łańcuszki i odbijanie. Jednym słowem wesele w starym, wiejskim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą pewnością mogę polecić zespół PRIMO. super wokal bogaty repertuar. Przy tym zespołe wszyscy bawili się świetnie goście pod ogromnym wrażeniem i zadowoleni żke było tak fajnie .Serdecznie polecam zespół PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revius to Najwspanialszy zespół, są cudowni, prowadzą przepięknie. Nigdzie nie znajdziecie lepszego zespołu. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie zespołu to polecam na www.gdziewesele.pl my tam znaleźliśmy cudowny zespół z naszej okolicy i bylismy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Power - świetny zespół! Bardzo profesjonalnie i z wielką pozytywną energią prowadzili imprezę, a wszyscy grali tak, że praktycznie przez cały czas na parkiecie nie brakowało tańczących :) Serdecznie polecam i dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zespół Efez. Było Fantastycznie!! Goście bawili się do samego rana ! świetna współpraca! Maja poczucie humoru i są komunikatywni! Zespół z klasą ! Pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revius, revius i tylko Revius! Lepszego w okolicy nie ma, a wiem to bo dużo po weselach chodzę, to mam jakieś pojęcie o tym. My mamy już u nich termin zaklepany:). Wiemy, że nie bierzemy kota w worku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Inko z Zamościa w 100% godny polecenia, Największym atutem tego zespołu jest że nie robią długich przerw, repertuar dopasowany do gości. Jak i zabawy, Bardzo wesoły zespół. Serdecznie polecam zespół Inko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam zespół Revius. Potrafią ruszyć na parkiet największego mruka świetnie prowadzą zabawy weselne . Posiadają bogaty repertuar. Gorąco polecam. :-) 100% satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Inko Najwspanialszy zespół, są cudowni, prowadzą przepięknie. Nigdzie nie znajdziecie lepszego zespołu. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Revius - zdecydowanie godny polecenia... Miła i przyjazna współpraca, goście weselni do dziś wspominają świetną zabawę i miłą atmosferę. Gorąco polecamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super zespół na wesele z Lublina Benway. Oni są super profesjonaliści. Byłam rok temu 15 czerwca na weselu. Było super, świetnie. Serdeczne polecam zespól benway :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a kojarzy ktoś zespół Stella Music Band?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zespołów znajdziecie tutaj, zawsze to jest w czym wybrać ;) www.gdziewesele.pl/lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj konferansjer aktor i wokalista operowo rozrywkowy porowadzę wraz z tłumaczem i wieloletnim pracownikiem ITALII wesele w eleganckim stylu z klasą i humorem a jako niespodzianka występ artystyczny operowo rozrywkowy.Zapraszam na www.uslugi-muzyczne.com tel 694 858 996 pozdrawiam Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM I OSTRZEGAM wszystkich przed zespołem Czad z Lublina!! Komunikacja z zespołem była bardzo trudna wręcz niemożliwa po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Nie zagrali wybranego przez nas repertuaru. Wybraliśmy takie utwory ze STRONY INTERNETOWEJ ZESPOŁU, zeby każdy znalazł coś dla siebie i mogł się pobawić. Podkreślałam to w czasie naszego spotkania, niestety Pan Adam to ‘olal’ i grał prawie wszystkie utwory Disco polo, a wybraliśmy ich tylko 10. Zespól robił dużo przerw, co sie okazalo, Pan Adam wychodził i sobie popijał poza restauracją. W czasie oczepin zauważylismy, że był nietrzeżwy. Nie było wszystkich zabaw, które ustalilismy i musieliśmy mu pomagać żeby to jakoś wyszło. Po oczepinach nie był juz w stanie śpiewać. Jak prosiłam po raz kolejny żeby zagrał cos z mojej listy, ja i goście czekaliśmy długo żeby to znalazl. Co więcej, był agresywny do swoich pracowników, którzy też go upominali żeby grał to o co go proszę (mikrofon był wlączony, także było słychać jak powiedział: ‘’Weż mnie nie wk....aj, i tak będę grał Disco Polo”). Skonczylo sie na tym, ze od 2 do 4 rano zespól siedział a goście bawili sie przy naszych mp3. Pan Adam nie był przygotowany na nasze wesele a co więcej upił się. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana na swoim własnym weselu przez ich OPRAWĘ MUZYCZNĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Inko jest rewelacyjny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i nasi goście również. Wykonanie piosenek było lepsze od oryginału. Wszystko było zgodne z ustaleniami. Lepszej orkiestry nie mogliśmy sobie wymarzyć!. Zespół godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecamReyes, bo naprawdę fajnie grają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×