Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość gość
Zespół Primo super zespół.dają czadu!prowadzą śmieszne zabawy,nikt się nie nudził.polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy z najlepszych zespół Benway Orkiestra rewelacyjna!! Goście bawili się wspaniale. Cała oprawa super i wszystko na wysokim poziomie! Jak najbardziej polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ocenić zespół po prostu musicie ich zobaczyć i posłuchać na żywo. Zespół Galileoritmo cudo! Wesele - muzyka,oczepiny i różne zabawy prowadzone wspaniale. Duże poczucie humoru, a przy ich muzyce tańczy się po prostu wyśmienicie. Sto procent profesjonalizmu - polecam:mama Pana Młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Efekt jest naprawdę fajny. Bierzcie ich w ciemno. GRają fajnie, śpiewają równie fajnie. Zespół naprawdę ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Power jest naprawdę godny polecenia! Śmiało można brać ich w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Revius Ten zespół to strzał w dziesiątkę!!!Super kawałki,repertuar dla każdego,świetnie się przy tym tańczy i przytula;))Wykony genialne,lepsze od oryginałów.Jeśli impreza to tylko z nimi.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewius Rewelacja!!! Zespół sprawił ze nasze wesele będzie niezapomniane!! Wspaniały dobór repertuaru a jakie wykonanie! serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Jak ktoś chce bardzo fajny zespół na niepowtarzalne wesele, to polecam świetny zespół Revius. Występowali na weselu u mojej sąsiadki i była to wypasiona impreza. Grali fantastyczne przeboje z klasyki disco polo, biesiadę i trochę popu. Fantastycznie się zachowywali i byli bardzo bezpośredni. Ubawiłam się za wszystkie czasy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Galileoritmo! Widzieliśmy ich na weselu znajomych i przez dwa miesiące nie mogliśmy się pogodzić z tym, że u nas nie zagrają, bo mają takie wzięcie, że termin był zajęty. Mistrzowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy- ever zespół Benway Najwspanialszy zespół, są cudowni, prowadzą przepięknie. Nigdzie nie znajdziecie lepszego zespołu. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revius Najwspanialszy zespół, są cudowni, prowadzą przepięknie. Nigdzie nie znajdziecie lepszego zespołu. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie [rzeglądałam mój ulubiony portal i widzę, że ktoś szuka dobrego zespołu w związku z tym mogę [polecić Revius. bardzo sympatyczni ludze, którzy grali u mnie na weselu 2 lata temu, ale to wszystko tak zapadło w pamięć jak by to było wczoraj. Cudfowny utwór na pierwszy taniec, a potem była zabawa do samego rana, jak to na hucznym i wiejskim weselu bywa. warto na nich postawić. r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnich latach w naszym regionie zespół Efez zgarnia krocie. Na dwóch weselach byłam, gdzie oni grali i za każdym razem zero fuszerki, więc może z nimi się skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy serdecznie za wspaniałą oprawę muzyczną wesela zespołowi Galileoritmo :) jesteście niewiarygodni :) gorąco polecam ! Współpraca z prawdziwymi profesjonalistami jest na prawdę niezapomniana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie szczerze polecam sprawdzić sobie zespół Format z Łukowa. Robią naprawdę swietną robotę, kilka razy byłam na weselu gdzie grali - po prostu rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam wspomniany już wcześniej Efez! Zespół super. Wokal, muzyka wszystko na najwyższym poziomie. Przy tym są kulturalni i absolutnie nie kłopotliwi! Piszę jako gość weselny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie sobie jak Revius gra. Na pewno są jakieś filmiki na yt. Widziałam ich jak grali u przyjaciela na weselu i jak dla mnie są świetni. mało przerw robili. Skoczną muzykę grali i grali wszystko to, co goście chcieli, czyli granie na życzenie też było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Inko. Miałam przyjemność bawić się z tym zespołem już nie raz! Jest świetny, godny polecenia! Zabawa z nimi to sama przyjemność, n przy ich wykonaniu utworów! Zabawy, które zespół ma w swoim repertuarze są szalone i wyśmienite! jednym słowem ZESPÓŁ INKO - REWELKA ! Kto wybierze, nie będzie się nudził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Revius grał na naszym weselu i cóż tu dużo mówić, był REWELACYJNY…grali taką muzykę, że nie można było przejść obojętnie i nie zatańczyć…wspaniale współgrali z podawaniem gorących dań, oczepiny przebiegły sprawnie i śmieszne a co najważniejsze zadowolili wszystkich naszych gości z czym bywa różnie na weselach:P Fajnie było też to, że podchodzili do mnie goście i pytali skąd wynalazłam taką muzykę!!!. Gorąco polecam zespół REVIUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meeeeeega udane Wesele!!! :) Galileoritmo to zespół taki jaki chcieliśmy aby w tak ważnym dla Nas dniu wystąpił!!! Goście zachwyceni!!! Wiele wspomnień dzięki nim w Naszej pamięci zostanie... Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół znakomity! Sympatyczni ludzie.Zabawa przez nich prowadzona jest naprawdę na wysokim poziomie.Każdemu polecam ten zespół - są tego warci. Goście zachwyceni, nie chcieli schodzić z parkietu.Jeśli zabawa to tylko z Galileoritmo :)))Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efez to jest tooo! Zespół z powerem jak rakieta i z niesamowitym głosem, a przy tym mili i kulturalni. Mało przerw robią i nie piją. Naprawdę klasa kapela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę tych zespołów w naszej okolicy, a ja polecam Revius, bo maja naprawdę fajny światowy repertuar i bardzo dobrze grają. Przy tym są kulturalni i bardzo kulturalnie zachowują się na weselu. Mają małe przerwy na degustację. Polecam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Inko Zdecydowanie najlepszy zespół !!Tak jak sobie wymarzyłam tak się stało- byli z Nami w Nasz Wielki dzień☺ polecam! Polecam i jeszcze raz polecam!!! ☺ lepszego nie zajdziecie!POLECAM!☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Revius Zespół wręcz genialny.Aż szkoda czasu na jedzenie przy stole hehe nogi same rwą się do tańca.Zespół także świetnie zabawia gości różnymi konkursami naprawdę polecam Revius!! DRUGIEGO TAKIEGO ZESPOŁU NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Gallileoritmo grał u nas w zeszłym roku na weselu. Goście zachwalają ich do dziś a i my dziękujemy za profesjonalizm, poczucie humoru i za to że wszystko poszło gładko :P BĘDZIEMY POLECAĆ WAS WSZYSTKIM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jak i nasi goście jesteśmy zachwyceni współpracą i zabawą z zespołem Gallileoritmo, na weselu super , wokal rewelacja plus bogaty repertuar, goście i My cały czas na parkiecie super zabawa goście, są zachwyceni zespołem. Gorąco polecam, zespól Gallileoritmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu, gdzie grał Efez. Pisze jako gość weselny, bo mnie się bardzo ten zespół spodobał na weselu u siostry. Jestem pewna, że to był dla siostry najpiękniejszy wieczór jaki kiedy kolwiek miała, a ten zespół bardzo się do tego przyczynił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×