Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość Marek84
2 miesiace temu bylem na weselu mojego przyjaciela. gral tam zespol inko i z pewnoscia mozna ich polecic. impreza udana dzieki nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revius żaden inny. MEGA spoko ekipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gallileoritmo! Są genialni! Zadziwiające z jaką łatwością przekonali WSZYSTKICH do zabawy :) są zachwycający w tym co robią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Cieszymy się, że wybór padł właśnie na Galileoritmo. Określić was można 3 słowami: młodzi, zdolni, uśmiechnięci. Zespół pierwsza klasa i gwarantowana zabawa do rana. Szczerze wszystkim polecamy. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś usłyszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk32
Zespół INKO. Grają fajną muzykę biesiadna, oczepiny przeprowadzone w profesjonalnym stylu, nikt po weselu nie narzekał że zabawy było trochę nie odpowiednie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałem i jestem bardzo zadowolony z ekipy Face Love, którzy dla mnie są najlepsza ekipa w swoim fachu. Wykonują bardzo fajne imprezowe covery znanych przebojów , nowocześnie, naprawdę całość jak najbardziej na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze polecam Galileoritmo!!! profesjonalna obsługa!!! świetna zabawa wszyscy bawili się do samego końca; na pewno spotkamy się z Wami na naszym weselu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś podać ile bierze zespół Altess za granie na 2dniowym weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół EFEZ, grają bardzo fajną muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mężem zachwalamy sobie Face Love, bo bawiliśmy się z nimi na imprezie i oboje jesteśmy zachwyceni zespołem. Grali znane wszystkim przeboje, można byłą tańczyć, śpiewać całą noc. Nam się bardzo podobało i być może jeszcze spotkamy się gdzieś w okolicy z zespołem na potańcówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Efez porwał gości do tańca już po pierwszej godzinie wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galileoritmo - zespół godny polecenia. Zagrali na naszym weselu. Nie musieliśmy się o nic martwił, zespół dopasowywał repertuar do tego jak goscie się bawili. Rowniez z para młoda zespół konsultował wiele rzeczy podczas wesela, tak abyśmy byli zadowoleni. Świetne zgranie i brzmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Galileoritmo wart każdej wydanej złotówki.Znakomita konferansjerka i kultura osobista muzyków.Wokal to światowy poziom.Brzmienie rewelacyjne ,lepsze niż na nagraniach. Reasumując potwierdzam ,że te pozytywne opinie na temat tego zespołu okazały się prawdziwe w 100% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym miesiącu na uroczystości mojej siostry grała ekipa face love. bawiliśmy się wyśmienicie razem z moim narzeczonym, ola też była bardzo zadowolona z zespołu. udane wesele i face love dołożyli do tego swoje 5 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze bawiłam się gdzie grał zespół inko, pochodzą z okolic Zamościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam inko, grają naprawdę świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mayday.com.pl ... i koniec poszukiwań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim, którzy cenią dobrą muzykę na żywo gorąco polecamy zespół Galileoritmo. Goście na naszym weselu (a było ich 130) byli zachwyceni, o nas nie wspominając. Po prostu rewelacja! Jeszcze raz dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zespół Inko wszystkim, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce. Pełny profesjonalizm.Rodzice, goście jak i również my jesteśmy zachwyceni .Super zespół, super zabawa do białego rana, goście schodzący z parkietu tylko na przerwę by coś zjeść to chyba najlepsza rekomendacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecamy Inkona wesele! Jestesmy zachwyceni jakoscią usługi, wesele było wspaniałe, pełen parkiet cały czas. Goście zachwyceni, są wspaniali!! Wokal cudowny :) Dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaW
Bardzo dziękujemy zespołowi Mayday za wspaniałą oprawę naszego wesela 21.04.2018 .Jesteśmy zachwyceni i ciągle pod wrażeniem zabawy i radości jaką Nam zapewniliście. Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetny wokal. To dzięki wam nasi goście bawili się do białego rana :). Polecamy wszystkim narzeczonym :)Pozdrawiamy Dominika i Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy zespołowi Mayday za wspaniałą oprawę naszego wesela 21.04.2018 .Jesteśmy zachwyceni i ciągle pod wrażeniem zabawy i radości jaką Nam zapewniliście. Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetny wokal. To dzięki wam nasi goście bawili się do białego rana :). Polecamy wszystkim narzeczonym :)Pozdrawiamy Dominika i Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy zespołowi Mayday za wspaniałą oprawę naszego wesela 21.04.2018 .Jesteśmy zachwyceni i ciągle pod wrażeniem zabawy i radości jaką Nam zapewniliście. Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetny wokal. To dzięki wam nasi goście bawili się do białego rana :). Polecamy wszystkim narzeczonym :)Pozdrawiamy Dominika i Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyny
hej. ja z całą odpowiedzialnością polecam zespół Modest!! grali u nas na weselu w kwietniu i do tej pory goście wspominają super zabawę przy tym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×