Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realistkaa

Alveo kto pije?

Polecane posty

Gość borelia
wiem wiem. włąsnie w takiej dawce piłam rok temu przez 3 miesiące. 300 zł miesięcznie wydawałam na kurację. ale czułam znaczną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musiałabyś pić alveo ------------------akurat!!!!!!!!! głupiemu wciskajcie taki kit !!!!! wredne sprzedawczarki akuny ludzie nie dajcie sie na to nabrac ! tu chodzi tylko o nabijanie im portfeli gdyby to było cokolwiek warte lekarze by zalecali picie tej szmiry a tego nie robia jaki wniosek ? Jak cos jest dobre na wszystko jest do niczego o kant tyłka mozna to rozwalic!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net-ar piłaś alveo
? wątpię, więc nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz bladego pojęcia. Ja piję i bardzo mi te ziola pomogły, pozbyłam sie alergii. Dla twojej wiadomości o alveo dowiedziałam sie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pije ktoś z was onyx
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
piłam moja znajoma tym handluje i nawet udało sie jej namówic mnie na to cos pomaga jak umarłemu kadzidło pozbyłas sie alergii? alveo to swietne placebo nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne placebo
ja pije alveo drugi rok i nawet kataru mnie miałam :) wyniki z analizy krwi i moczu mam ksiązkowe a całymi latami borykałam sie z niedokrwistością, do toalety chodzę codziennie a kiedyś raz w tygodniu, no i teraz jestem jakaś taka bardziej witalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam pytanie o onyx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekB
Wiadomości na temat preparatu Onyx i Alveo są w linkach na www.akuna.pl . A jeśli chodzi o Alveo wiem, że obiecywanie gruszek na wierzbie jest bardzo częstym błędem dystrybutorów tego i wielu innych preparatów, skąd biorą się póżniej wielkie rozczarowania, oskarżenia, pomówienia, gniew, złość itd. Dochodzi do tego poczta pantoflowa i wiele innych aspektów życia społecznego pesymizm, zazdrość (świetny temat na książkę). Zadaniem Alveo nie jest leczyć jakiejkolwiek choroby, która została wymieniona na tym forum (ani żadnej innej) i określanie preparatu jako lek jest wielkim błędem. Preparat Alveo jest to ziołowy środek dietetyczny, zawierający optymalne, bezpieczne dla zdrowia ilości związków roślinnych posiadających zdolność przywrócenia i utrzymania naturalnej równowagi organizmu. I to wszystko. A to co się prędzej czy póżniej dzieje i czy w ogóle się dzieje zależy od wielkiej ilości czynników wpływających na każdego z nas. Są to : nawyki żywieniowe, środowisko w którym żyjemy, stres, ilość ruchu, sen, jakość pożywienia, ilość i jakość wypijanej wody, alkochol, papierosy itd. Pozostawiam ten temat, wiedząc że dzieje się wiele dobrych rzeczy w wyniku działania preparatu. Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielarka
Dla wszystkich co jeszcze się nie połapały w Alveo. To jest tzw. 'piramida finansowa', tak jak Amway. Chodzi o to, żeby wyłudzić pieniądze i jeszcze nakręcić innych żeby zapłacili. Dostałyście kiedykolwiek rachunek na to, że kupiłyście Alveo? Alveo to jest mieszanina wyciągów z wielu składników zielarskich; moim zdaniem są to zlewki z różnych odpadów poprodukcyjnych. Wielu z was te zlewki nie zaszkodzą i np. jeśli czyjeś dziecko miało problemy z wypróżnianiem, to po Alveo się wypróżni (jest tam wyciąg z mięty i sok z aloesu), tylko że Alveo dla wypróżnienia trzeba użyć ileś tam mililitrów, a kropli żołądkowych - 20 kropli. I to i to będzie żółciopędne i wpłynie na trawienie i wypróżnienie. Poza składnikami w miarę 'bezpiecznymi' są w Alveo też inne, które mogą uczulać albo działać w niektórych przypadkach toksycznie. No i to jest cała tajemnica Alveo. Tutaj nie liczy się produkt (Alveo), tylko marketing bezpośredni. Co robicie gdy w środku miasta podchodzi do was koleś z pastą do zębów za 20 złotych? Wyśmiewacie go. Pozdrawiam. Acha. Zioła w ogóle nie są złe, stosowane w odpowiednich ilościach i trafnie dobrane na prawdę pomagają w różnych dolegliwościach. Jeśli chcecie się przeczyszczać w miarę bezpiecznie, kupcie sobie herbatki ziołowe (generyczne, np. rumiankowa, miętowa itd) w aptece i róbcie z nich naleweczki - będzie czyste, z odpowiednich upraw (czsem nawet pod nadzorem) i przede wszystkim tańsze. Do dziewczyny której syn zaczął się wypróżniać po Alveo - po co dawać dziecku pobudzajcy żeń-szeń? To tak, jak by mu dawać wciągać amfę. Amfa ma złą prasę, ale żeń-szeń nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielarka
Jeszcze do wszystkich co mają problemy z wypróżnieniem. Są zioła, które ułatwiają wypróżnianie jak właśnie sok z liści alowesu, liście senesu, kora kruszyny. Tylko, że tak, tych ziół NIE WOLNO stosować stale, ponieważ one podrażniają jelito grube i mogą prowadzić do przekrwień, a nawet krwotoków; np. preparatów z korą kruszyny NIE WOLNO stosować w ciąży właśnie ze względy na silne działanie podrażniające, co prowadzić może do poronienia. Jeśli pijecie Alveo stale, codziennie, nie jest to bezpieczne. Normalnie wypróżnaijący się organizm nie ma przekrwionego jelita grubego i odbytnicy!!! Uważajcie na dzieci!!! Alveo JEST reklamowane jako lek wraz całą otoczką ('cena dla zdrowia nie ma znaczenia'- i o to chodzi), ale NIE JEST lekiem w handlowym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja piję przekonałam sie że
to działa i polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsikkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borelia
no i zaczełam pic od wczoraj znowu mietowe. mam nadzije ze znowu mi pozmoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistkaaa
Boleria daj znać jak poczujesz poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsik upsik bom ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzę tylko fragment rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i to
ja pije np właśnie przed chwila piłam wieczorna dawke mietowe Alveo pije świetne na żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i to
w lutym 07 mina 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz proszę coś więcej
jak na Ciebie podziałało alveo, po dwóch latach już chyba mozna coś powiedzieć. Ile miarek pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam bez rewelacji ani nie pomogło, ani nie zaszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz proszę coś więcej
Me_36 jak długo piłaś i w jakiej dawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam i proszę o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdy m
Akuna to sekta a alveo to narkotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa powiedziała co wiedziała
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa powiedziała co wiedziała
dziecko skoro nie masz nic do powiedzenia oprócz wyliczania zawartości twojego szamba, to sie nie odzywaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×