Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realistkaa

Alveo kto pije?

Polecane posty

Gość Dariusz Doroziński
Powyzsza wypowiedz Doktora, pochodzi z wydania specjalnego Zdrowie i Sukces: MINERALY. Pozdrawiam, Dariusz Doroziński, Dystrybutor, Akuna Polska Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 9
Dziękuje za odpowiedź,choć przyznam że sama przeglądając dziś Zdrowie i sukces natrafiłam na tę wypowiedź dr Khoshbina i sama nie wiem....Piłam onyx gdzieś od 5 miesięcy i w zeszłym tygodniu odstawiłam.Szukałam w inernecie jakichś informacji na ten temat,niestety nie znalazłam.Byłabym spokojniejsza gdyby ktoś na 100% powiedział mi że można stosować onyx w ciąży tak jak to jest z alveo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Doroziński
Witam, No mysle, ze nikt zdecydowanie pewniej niz sam tworca Ci tego nie powie. Zreszta Doktor zaznaczyl, ze informacja polecajaca na butelce nie moze sie znalezc z powodu braku odpowiednich badan w konkretnych krajach, ale on sam polecilby ten preparat kobietom z jego otoczenia, ktore bylyby w blogoslawionym stanie. Poza tym moja przyjaciolka, bedaca obecnie w 5 miesiacy ciazy stosuje zarowno Alveo jak i Onyx juz od dawna i nie ma to zadnych negatywnych skutkow dla zdrowia jej czy plodu. Pozdrawiam, Dariusz Doroziński, Dystrybutor, Akuna Polska Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudus
zaproponowano mi alveo dla dziecka ze skłonnościami alergicznymi czy ktoś go tak stosóje pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panaDariusz Doroziński
Widzę, że jest Pan po takim samym praniu mózgu, jaki mi kiedyś firma Akuna zrobiła, a adres e-mail wpisał Pan, by pozyskać może kolejnego klienta i wydoić kasę. Piszę dzisiaj już z pewnego dystansu emocjonalnego. Lepszy efekt otrzymacie robiąc sobie w domu mieszankę ziołową w ziół zakupionych na wagę.Tylko tego nikt nie reklamuje bo nie ma w tym celu. Jest wiele przepisów na mieszanki ziołowe i jak macie jakieś schorzenie, to tylko trzeba poradzić się lekarza, jaka mieszanka będzie najlepsza, a nie ładować w siebie wszystkie możliwe wyciągi z ziół. Zioła to nie chleb, który można codziennie wpieprzać. Poza tym taka miezanka wyciągów z ziół znosi się nawzajem. Większosć pozytywnych opinii wynika z jednego prostego faktu - pijąc alveo wskazanym jest wypijać 2 litry niegazowanej wody dziennie - to jest ta magia. Normalnie ludzie za mało piją zwyłej wody, zaczynając brać alvea wypijaja nagle 2 litry wody dziennie. Poczytajcie sobie o oczyszczaniu organizmu zwykłą wodą, albo sprobujcie przez pol roku wypijac codziennie 2 litry wody niegazowanej i dodatkowo pic mieszanki ziolowe zrobione ze zwyklych ziol dostepnych za grosze w aptece - rezultaty beda wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam alveo
8 miesiecy - i z ta woda cos jest - jak pilam wode to bylo ok,nawet lepiej sie czulam, a jak tylko zapomnialam wypic wody to mialam straszliwe migreny. potem mi lekarz powiedzial, ze trzeba bylo ta wode pic, zeby ziola sie nie gromadzily czy cos tam, no chodzilo o to zeby wyplukac te ziola. a wogole te ziola dzialaja lekko oczyszczajaco i to ten super efekt - taki sam rezultat mialam po innych naparach, wiec nie warto tyle kasy wydawac -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIJ A BEDZIESZ ZDROWY
Ludzie jedni piszą tak inni inaczej.Jedni bzdury inni prawdę. Powiem tyle że dopóki ktoś nie spróbuje nigdy sie prawdy nie dowie dlatego że słuchając tej i tej strony robicie sobie metlik w głowach i w końcu nie wiecie jak jest naprawdę. JA pije Alveo i powiem że ten preparat działa a dodam nawet że pije go już cała rodzina i też sobie chwalą. Decyzja należy do Was Ja popieram wypowiedz Pana: Dariusz Doroziński, Dystrybutor, Akuna Polska Sp. z o.o. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam aloe vera
bardzo zbliżony skład a dużo niższa cena - działanie podobne - wiem bo znam dużo osób które z alveo przeżuciły się na aloe vera i potwierdzają. Cena alveo -175 zł , cena aloe vera - 98 zł bleblee@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALVEO
Jeśli nie przekonuje Państwa wypowiedz Pana Dariusza Doroźińskiego na temat Alveo i firmy Akuna możecie państwo pisac na adres marian_1955@wp.pl lub m.nowicki@akuna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna osoba
ktora ma z tego niezla kase ......myslcie ludzie, myslcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alveo czy phytochi
patrze i czytam i szukam. bo od jakiegos czasu tzn od mononukleozy nie moga odczepic sie ode mnie różne dziwne choroby... pewnie konsekwencje wynikajace z oslabienia. alveo wydaje sie wiec idealnym rozwiazaniem, problem tylko to wlasnie: jego cena... dostalam propozycje picia szlachetniejszej ponoc mieszanki ziol - PhytoChi, ktore stworzone zostalo dzieki tradycyjnej medycynie chinskiej... tu tez jest problem: cena. ale jak sie zostanie partnerem niejakiej firmy Earth Power to mozna pic to za darmo!!! co o tym sadzicie... macie jakies doswiadczenia z tym produktem tzn pchytochi??? czy warto sie w to bawic?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kst
Moja żona pije , i czuje się po 1 butelce jakby ją samochód przejechał , ciśnienie spdło jej do poziomu ok 90/65 ( a guarana miała pobudzać) co gorsza im dalej w las tym więcej drzew, otrzymaliśmy 2 butelki od rodziny za darmo w formie prezentu, oni są tak nawiedzeni tym płynem że zachowują się jak amvayowcy w dawnych latach - działą u nich na wszystko (jak placebo) , ciekawe czy na rozum też? ale poważnie nie widzimy jakiejkolwiek pozytywnej oznaki po wypiciu 1 butelki, już biovital dawał spektakularne efekty w postaci dobrego samopoczucia i mnóstwa energii po takiej ilościa a tu nic i tylko gorzej, mam wrażenie że to kolejny preparat "na wszystko" a system sprzedaży w formie prezentacji wyłuskuje osoby podatne psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kst
Witam ponownie , przeczytałem kilka postów osób które piją ( czytaj sprzedają) ten preparat i mam dziwne wrażenie że te piękne rady w podtekście mają tylko zarabianie pieniędzy które ubierają w piękne slogany o zdrowiu itp, a na handlu i systemach dystrybucji trochę się znam. Jeśli produkt jest tak genialny to dlaczego tak drogi , jeśli tak skutecznyto czemu taki system sprzedaży? w domyśle jak będziesz sprzedawał bardzo dużo to jakiś procent dostaniesz za darmo , założę się że niewielki procent dystrybutorów otrzymuje je za darmo - jakbym słyszał Herbalife. Sorry ale system takiej sprzedaży to zawsze jest piramida a ponieważ u nas są nielegalne więc zniknęły takie firmy jak SKYLINE a zastąpiły je inne które już nie sprzedają samych pieniędzy tylko jakiś produkt. Na zakończenie powiem ze zawsze system sprzedaży bezpośredniej umożliwia sprzedawanie produktu w wielokrotnie wyższej cenie, i co z tego że firma sprzeda dużo mniej jak zarobi tyle samo, po co produkować dużo , tanio i dla wszystkich, jest grupa ludzi którzy chcą czuć się jak wybrańcy. Myślę że wielkie koncerny są mimo wszystko jednak uczciwsze w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani za ani przeciw
Znam osoby sprzedajace to "coś". Niezła na tym biją kase :) Jedni mają nawet firmowy samochód :P wg mnie 105 zł to duza kasa - moga sobie pozwolic nieliczni :) a juz nie wspomne o 175, a zeby otrzymac rabat to 60 zł trzeba wydać - niedorzeczne :) To co to za rabat ? Zauwazyłam tez że osoby wspolpracujace z Alveo są ze sobą bardzo zżyte - jak w sekcie :D. Coś w tym jest ze ja tego nei kupie - to zbyt piekne by moglo byc prawdziwe - jedna rzecz a pomaga we wszystkim :) Jestem na NIE, chociaz nie wypróbowalam - ale mam inne wydatki niz cos czego dzialania pewna nie jestem :) Moze wrzuce ok 600zł w bloto - nie dzieki - wole miec za te pieniadze cos co napewno mi pomoze :P np fajne ubranka. POzdrawaim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani za ani przeciw
Uwazam ze firma ta powinna pierwsze 33 butelki sprzedawac w celu wyprobowania po niskiej cenie : np 30 zł/ opakowanie a potem normalnie jesli sie zauwazy rezultaty. To by było okej - bo skoro to dziala to nie powinni sie obawiac ze kos przestanie brac skoro bedzie wiedizal ze warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani za ani przeciw
przepraszam ----> 3 butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Doroziński
Zagladam co jakis czas, ale jakos tak czytajac te posty trace ochote na to , aby z niektorymi z internautow dyskutowac. Ale sprobuje w miare rzeczowo i jasno wyjanic pare spraw. Cytaty, do ktorych bede sie odnosil bede oznaczal w nastepujacy sposob >, a ponizej bede umieszczal jak to wyglada w rzeczywistosci, ewentualnie swoja opinie, z ktora Panstwo nie musza sie zgadzac. > Jestem ciekaw, w ktorym momencie Akuna przeprowadza "pranie mozgu"? Ja gdy w moim domu pojawil sie pierwszy raz przedstawiciel Akuny, podszedlem do tego z ciekawoscia, a i z ostroznoscia ;) Dopiero, gdy widzialem pozytywne dzialanie preparatu u mojej mamy i brata, zainteresowalem sie tym tematem na powaznie. E-mail podalem tylko i wylacznie dlatego, aby osoby ktore nadal maja jakies watpliwosci, ewentualnie chcialy MERYTORYCZNIE podyskutowac mialy taka mozliwosc. Nie jestem anonimowy tak jak Pan, bo nie musze. Nie wstydze sie firmy i preparatu. > Jezeli pracowal Pan troszke z Akuna i choc troszke sie swoja praca interesowal to powinien Pan dobrze wiedziec, ze to, ze w Alveo sa takie a nie inne ziola i w takich, a nie innych proporcjach to wynik okolo 20 lat badan dzialania ziol (ich dzialania na organizm, tego jak dziala kaze z osobna i jak dzialaja, gdy polaczymy je w grupy) glownego tworcy Alveo doktora Koshbina. A robia sobie mieszanki wg. wlasnego "widzimisie", mozna sobie co najwyzej zrobic duza krzywde. A i poza tym proponuje spojrzec na date i godzine dodania postow, kogos kto w nicku ma: "do panaDariusz Doroziński" i "ja bralam alveo", tam jest roznica skromnych 3 minut. Wiec co? nagle dwie sceptyczne osoby napisaly w lekko "zakurzonym" temacie dwa posty jeden za drugim, hm? Mozliwe, ale ja bym powiedzial, ze to jedna i ta sama osoba .. > No, ale trzeba jeszcze zrozumiec idee tego picia za darmo. Bo zapewne w jednej i drugiej firmie trzeba wlozyc odpowiednio duzo pracy, aby pic preparat "za darmo". Ale tego nie da sie tak przez internet wytlumaczyc. Naprawde. > Hmm, nie wiem skad macie Alveo i czy w ogole czerpali Panstwo informacje na temat tego jak ono dziala na organizm, ale wlasnie podczas picia od pierwszej do trzeciej butelki (zaleznie od organizmu) nasz organizm oczyszcza sie z toksyn gromadzonych w nim przez lata zlego odzywiania i "faszerowania" naszego organizmu lekami. Stad czesto podczas rozpoczynania kuracji ludzie czuja sie troszke gorzej niz zazwyczaj, czesto pojawiaja sie rozne zmiany skorne itp., ale w koncu toksyny sa usuwane z naszego organizmu roznymi drogami. Po oczyszczeniu naszego organizmu wszystko sie normalizuje i Alveo zaczyna dalsze etapy swojego pozytywnego dzialania na organizm. > Ludzie nadal nie potrafia zrozumiec, ze Alveo to nie lekarstwo. Preparat tak dziala na nasz organizm, ze jest on doprowadzany do stanu rownowagi, zostaje odpowiednio dozywiony i stonizowany (wyciszony) co sprawia, ze przyczyna choroby (czyli jakies zaburzenia w naszym organizmie) jest usuwana, a wraz z nia "znika" i choroba. To nie zaden cud, a poprostu zwykle dzialanie natury. > Wspominalem juz znacznie wczesniej, ze Akuna daje mi mozliwosc zarabiania pieniedzy poprzez pomoc, a wlasciwie tylko informowanie innych ludzi o tym, ze cos takiego jak Alveo na rynku Polskim istnieje ;) To chyba nic zlego ? > No wlasnie dlatego, ze tak genialny to tak "drogi". Zreszta, czy Alveo jest naprawde tak drogie. W najnizszej cenie dostepnej na calym swiecie, za Alveo musimy zaplacic tylko 105zł. A nawet jezeli ktos decyduje sie pic Alveo w cenie najwyzszej 175zł, to czy to jest drogo? W przypadku najwyzszej ceny placimy za Alveo po 5,8zł dziennie. Tyle mniej wiecej dziennie kilka milionow osob wydaje na uzywki takie jak papierosy, gdzie do naszego organizmu wciagamy kilkaset substancji chemicznych, w tym tych rakotworczych. A szkoda nam tego 5,8zł (albo 3,5zł w cenie najnizszej 105zł) dziennie na cos co moze poprawic nasza jakosc zycia? To jest paradoks. > 100% dystrybutorow poswiecajacych temu tematowi minimum czasu pije Alveo "za darmo". Bo to nie jest tak, ze firma mowi: "sprzeda Pan 20/60/120/300 butelek w miesiacu to dostanie Pan X sztuk butelek za darmo". To dziala na troszke innych zasadach, ktorych nie da sie wytlumaczyc tak poprostu przez internet. > co w tym niedorzecznego? Spojrzmy: kupujac karton - 4 butelki Alveo - w cenie najwyzszej 175zł zaplacimy za nie 700zł. Jezeli wykupimy system znizek 60zł i zakupimy karton Alveo, to kazda butelka z osobna bedzie nas kosztowac 140zł (to wynika bardzo jasno ze systemu znizek) to zaplacimy: 620zł (z wliczonym pakietem, ktory podpisujemy raz na cale zycie). Tylko tutaj masz 80zł oszczednosci. A potem jest juz tylko taniej i taniej, az w koncu dojdziemy do ceny 105zł. Wiec zapytam raz jeszcze: gdzie tu niedorzecznosc? > A gdzie tu prawa rynku? Gdzie tu zysk dla firmy i dla osob bedacych jej przedstawicielami? Zreszta system znizek jest bardzo uczciwy, bo mowi on: Skoro jestes naszym stalym klientem to dajemy Ci szanse pic preparat coraz taniej, jezeli dodatkowo poleciles preparat znajomym, bo na sobie poczules dzialanie preparatu i Ci znajomi rowniez go nabywaja, bedziesz znizki uzyskiwal jeszcze szybciej ;) Czy znasz lepszy system sprzedazy od tego? A i poziom niekorych osob wypowiadajacych sie tutaj jest na poziomie 15-latka, oto przyklad z postu wyzej: "Moze wrzuce ok 600zł w bloto - nie dzieki - wole miec za te pieniadze cos co napewno mi pomoze np fajne ubranka." To chyba tyle (albo az tyle). Pozdrawiam, Dariusz Doroziński, Dystrybutor, Akuna Polska Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Doroziński
Poprawilem post, aby byl bardziej czytelny: Zagladam co jakis czas, ale jakos tak czytajac te posty trace ochote na to , aby z niektorymi z internautow dyskutowac. Ale sprobuje w miare rzeczowo i jasno wyjanic pare spraw. Cytaty, do ktorych bede sie odnosil bede oznaczal w nastepujacy sposob ~~ Jakis tam cytat ~~, a ponizej bede umieszczal jak to wyglada w rzeczywistosci, ewentualnie swoja opinie, z ktora Panstwo nie musza sie zgadzac. ~~ Widzę, że jest Pan po takim samym praniu mózgu, jaki mi kiedyś firma Akuna zrobiła, a adres e-mail wpisał Pan, by pozyskać może kolejnego klienta i wydoić kasę ~~ Jestem ciekaw, w ktorym momencie Akuna przeprowadza "pranie mozgu"? Ja gdy w moim domu pojawil sie pierwszy raz przedstawiciel Akuny, podszedlem do tego z ciekawoscia, a i z ostroznoscia ;) Dopiero, gdy widzialem pozytywne dzialanie preparatu u mojej mamy i brata, zainteresowalem sie tym tematem na powaznie. E-mail podalem tylko i wylacznie dlatego, aby osoby ktore nadal maja jakies watpliwosci, ewentualnie chcialy MERYTORYCZNIE podyskutowac mialy taka mozliwosc. Nie jestem anonimowy tak jak Pan, bo nie musze. Nie wstydze sie firmy i preparatu. ~~ Lepszy efekt otrzymacie robiąc sobie w domu mieszankę ziołową w ziół zakupionych na wagę ~~ Jezeli pracowal Pan troszke z Akuna i choc troszke sie swoja praca interesowal to powinien Pan dobrze wiedziec, ze to, ze w Alveo sa takie a nie inne ziola i w takich, a nie innych proporcjach to wynik okolo 20 lat badan dzialania ziol (ich dzialania na organizm, tego jak dziala kaze z osobna i jak dzialaja, gdy polaczymy je w grupy) glownego tworcy Alveo doktora Koshbina. A robia sobie mieszanki wg. wlasnego "widzimisie", mozna sobie co najwyzej zrobic duza krzywde. A i poza tym proponuje spojrzec na date i godzine dodania postow, kogos kto w nicku ma: "do panaDariusz Doroziński" i "ja bralam alveo", tam jest roznica skromnych 3 minut. Wiec co? nagle dwie sceptyczne osoby napisaly w lekko "zakurzonym" temacie dwa posty jeden za drugim, hm? Mozliwe, ale ja bym powiedzial, ze to jedna i ta sama osoba .. ~~ alveo wydaje sie wiec idealnym rozwiazaniem, problem tylko to wlasnie: jego cena... dostalam propozycje picia szlachetniejszej ponoc mieszanki ziol - PhytoChi, ktore stworzone zostalo dzieki tradycyjnej medycynie chinskiej... tu tez jest problem: cena. ale jak sie zostanie partnerem niejakiej firmy Earth Power to mozna pic to za darmo!! ~~ No, ale trzeba jeszcze zrozumiec idee tego picia za darmo. Bo zapewne w jednej i drugiej firmie trzeba wlozyc odpowiednio duzo pracy, aby pic preparat "za darmo". Ale tego nie da sie tak przez internet wytlumaczyc. Naprawde. ~~ Moja żona pije , i czuje się po 1 butelce jakby ją samochód przejechał ~~ Hmm, nie wiem skad macie Alveo i czy w ogole czerpali Panstwo informacje na temat tego jak ono dziala na organizm, ale wlasnie podczas picia od pierwszej do trzeciej butelki (zaleznie od organizmu) nasz organizm oczyszcza sie z toksyn gromadzonych w nim przez lata zlego odzywiania i "faszerowania" naszego organizmu lekami. Stad czesto podczas rozpoczynania kuracji ludzie czuja sie troszke gorzej niz zazwyczaj, czesto pojawiaja sie rozne zmiany skorne itp., ale w koncu toksyny sa usuwane z naszego organizmu roznymi drogami. Po oczyszczeniu naszego organizmu wszystko sie normalizuje i Alveo zaczyna dalsze etapy swojego pozytywnego dzialania na organizm. ~~ działą u nich na wszystko (jak placebo) , ciekawe czy na rozum też ~~ Ludzie nadal nie potrafia zrozumiec, ze Alveo to nie lekarstwo. Preparat tak dziala na nasz organizm, ze jest on doprowadzany do stanu rownowagi, zostaje odpowiednio dozywiony i stonizowany (wyciszony) co sprawia, ze przyczyna choroby (czyli jakies zaburzenia w naszym organizmie) jest usuwana, a wraz z nia "znika" i choroba. To nie zaden cud, a poprostu zwykle dzialanie natury. ~~ mam dziwne wrażenie że te piękne rady w podtekście mają tylko zarabianie pieniędzy ~~ Wspominalem juz znacznie wczesniej, ze Akuna daje mi mozliwosc zarabiania pieniedzy poprzez pomoc, a wlasciwie tylko informowanie innych ludzi o tym, ze cos takiego jak Alveo na rynku Polskim istnieje ;) To chyba nic zlego ? ~~ Jeśli produkt jest tak genialny to dlaczego tak drogi , jeśli tak skutecznyto czemu taki system sprzedaży? ~~ No wlasnie dlatego, ze tak genialny to tak "drogi". Zreszta, czy Alveo jest naprawde tak drogie. W najnizszej cenie dostepnej na calym swiecie, za Alveo musimy zaplacic tylko 105zł. A nawet jezeli ktos decyduje sie pic Alveo w cenie najwyzszej 175zł, to czy to jest drogo? W przypadku najwyzszej ceny placimy za Alveo po 5,8zł dziennie. Tyle mniej wiecej dziennie kilka milionow osob wydaje na uzywki takie jak papierosy, gdzie do naszego organizmu wciagamy kilkaset substancji chemicznych, w tym tych rakotworczych. A szkoda nam tego 5,8zł (albo 3,5zł w cenie najnizszej 105zł) dziennie na cos co moze poprawic nasza jakosc zycia? To jest paradoks. ~~ w domyśle jak będziesz sprzedawał bardzo dużo to jakiś procent dostaniesz za darmo , założę się że niewielki procent dystrybutorów otrzymuje je za darmo ~~ 100% dystrybutorow poswiecajacych temu tematowi minimum czasu pije Alveo "za darmo". Bo to nie jest tak, ze firma mowi: "sprzeda Pan 20/60/120/300 butelek w miesiacu to dostanie Pan X sztuk butelek za darmo". To dziala na troszke innych zasadach, ktorych nie da sie wytlumaczyc tak poprostu przez internet. ~~ zeby otrzymac rabat to 60 zł trzeba wydać - niedorzeczne To co to za rabat ? ~~ co w tym niedorzecznego? Spojrzmy: kupujac karton - 4 butelki Alveo - w cenie najwyzszej 175zł zaplacimy za nie 700zł. Jezeli wykupimy system znizek 60zł i zakupimy karton Alveo, to kazda butelka z osobna bedzie nas kosztowac 140zł (to wynika bardzo jasno ze systemu znizek) to zaplacimy: 620zł (z wliczonym pakietem, ktory podpisujemy raz na cale zycie). Tylko tutaj masz 80zł oszczednosci. A potem jest juz tylko taniej i taniej, az w koncu dojdziemy do ceny 105zł. Wiec zapytam raz jeszcze: gdzie tu niedorzecznosc? ~~ Uwazam ze firma ta powinna pierwsze 3 butelki sprzedawac w celu wyprobowania po niskiej cenie : np 30 zł/ opakowanie a potem normalnie jesli sie zauwazy rezultaty ~~ A gdzie tu prawa rynku? Gdzie tu zysk dla firmy i dla osob bedacych jej przedstawicielami? Zreszta system znizek jest bardzo uczciwy, bo mowi on: Skoro jestes naszym stalym klientem to dajemy Ci szanse pic preparat coraz taniej, jezeli dodatkowo poleciles preparat znajomym, bo na sobie poczules dzialanie preparatu i Ci znajomi rowniez go nabywaja, bedziesz znizki uzyskiwal jeszcze szybciej ;) Czy znasz lepszy system sprzedazy od tego? A i poziom niekorych osob wypowiadajacych sie tutaj jest na poziomie 15-latka, oto przyklad z postu wyzej: "Moze wrzuce ok 600zł w bloto - nie dzieki - wole miec za te pieniadze cos co napewno mi pomoze np fajne ubranka." To chyba tyle (albo az tyle). Pozdrawiam, Dariusz Doroziński, Dystrybutor, Akuna Polska Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozdrowieniec
piłem 3 miesiące i odrosła mi urwana noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvf
jest to sekta a ziółka są pretekstem do pozyskania ludzi.Oferują lepsze życie po hotelach spotkania przyjemności finansują a nawet wyprowadzają z domu interesują się ludżmi o słabej psychice bardzo pomagają do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endymion RD
Alveo to nie lek, jest to suplement diety. Nie leczy lecz oszyszcza organizm na poziomie komórki. A że cały organizm jest stworzony z komórek, wychodzi wniosek że jest na wszystko, a to dlatego że dla działania preparatu nie ma różnicy czy wadliwe/zanieczyszczone komórki znajduja się w oku, sercu,wątrobie czy też skórze, poprostu doprowadza komórki do "zdrowia". Śmieszą mnie zielarki uważajace że wrzucajac do kociołka 26 ziół otrzymamy preparat Alveo. Dawki i metody łączenia ziół, to jest chemia organiczna (wieloletnia praca Khosbina i Bertlika) a nie czarymary znachorki.. Co jest złego w zarabianiu pieniędzy?? Ideą firmy Akuna jest health&success, zdrowie i pieniadze to jest to czego zazwyczaj Polacy zyczą sobie nawzajem przy różnych okazjach, a praca w Akunie uzeczywistnia te życzenia. Zawiść, zazdrość to takie polskie, katolickie. Polacy zamiast zajmować się polepszeniem własnego losu czekają aż sąsiadowi podwinie się noga, a siedząc przed TV, popijając piwko narzekają że innym zyje się lepiej. Najlepszym dowodem na działanie Alveo jest powtarzalność zakupów co miesiąc przez stosujacych ten preparat, wciskanie ludziom placebo niepozwoliło by na budowanie stałych relacji z klientami/dystrybutorami, bo nikt niekupiłby zwykłej "wody" więcej niż 4butelki. Reasumując, Akuna to świetny produkt i genialny plan marketingowy w którym wszystko wolno,a nic nietrzeba. Ludzie szczęśliwi, życzliwi,zdrowi, zarobieni. Akuna to dla wielu sposób na życie, bardzo udane życie.. pozdrawiam normalnych na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvf
no widzicie cudowne życie jak w sekcie, tylko po co w to wchodzić jak w aptece można też dostać i to taniej.mnie oferował taki kulos w sanatorium za 200zł a w aptece na zamówienie 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
Akuna matata :D ;) pijcie lepiej MO Słoneckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Doroziński
Dzisiaj otrzymalem fantastycznego maila o nastepujacej tresci: "> czy wy jesteście sektą.czy to prawda że na początku sponsorujecieludzi i nawet dajecie im domy a szczególnie ludzi niepełnosprawnych" Naprawde nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac .. a o to moja odpowiedz: "Witam ;) Czytajac to pytanie zastanawiam sie jak bardzo mozna ludzi zmanipulowac i jak daleko posunac sie w pewnych teoriach spiskowych. Mimo, ze to pytanie wydaje mi sie szalenie niepowazne, odpowiem Pani na nie: Jezeli sekta nazwiemy, kazda grupe ludzi, ktora jest zadowolona z zycia i usmiechnieta, poniewaz otacza sie ludzmi lojalnymi i pomocnymi, a do tego w grupie tej znajduja sie ludzie odnoszacy sukcesy finansowe to czemu nie. A tak powaznie, to Akuna NIE JEST sekta. Osoba, ktora tak okreslila wolnych ludzi, pracujacych na SWOJ (nie na ogolu) sukces jest poprostu osoba zawistna, badz kims komu przeszkadza na polskim rynku preparat w jakis sposob ujmujacy wartosci srodkom farmaceutycznym. Pyta Pani, czy sponsorujemy ludzi? Faktycznie w strukturach naszej firmy pojawia sie pojecie "sponsor", ale u nas sponsor to nie jest ten, ktory daje mi pieniadze, a jedynie sluzy fachowa rada, uczy i pokazuje jak budowac ten biznes w sposob uczciwy wobec siebie, partnerow biznesowych, a przedewszystkim klienta. Co do dawania ludziom domow, to jest komplenty absurd. Natomiast firma najaktywniejszych menadzerow nagradza samochodami firmowymi, za ktore (firma) placi raty leasingowe." Ach, i co do Alveo w aptece po 140zł. Mam tylko nadzieje, ze zdaje Pan sobie sprawe ze kupuja Alveo w aptece w tej cenie na dluzsza mete wyraznie Pan przeplaca. Ale to oczywiscie Pana sprawa .. Ach i wspaniale zasade dzialania Alveo opisal Pan nademna podpisujacy sie: Endymion RD Pozdrawiam, Dariusz Doroziński, Dystrybutor, Akuna Polska Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ziołowy preparat Alveo pomógł komuś w przypadku alergii? Jak długo trzeba go stosować by widzieć efekty poprawy zdrowia? Na jakie inne dolegliwości niż alergia on pomaga? Panie Darku,mój 6-letni synek ma duże problemy z alergią.Lekarz zapisuje maści z antybiotykami i sterydami.Maście pomagają tylko wtedy gdy je stosuję,potem znowu uczulenie wychodzi (opuchnięte powieki i dookoła oczy zaczerwienione.Czytałam dzisiaj dużo na temat Alveo i zamówiłam na allegro...mam nadzieję,że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Doroziński
Witam, Chcialbym odpowiedz na post osoby podpisujacej sie ami_ra: Znam ludzi, ktorzy po pewnym okresie stosowania preparatu mogli odstawic wszelkiej masci srodki powstrzymujace efekty alergii (powstrzymujace a nie likwidujace, gdyz jest to choroba uwazana w dzisiejszej medycynie za niewyleczalna) .. Jezeli chodzi o czas stosowania to nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie, ale gdzies slyszalem o nie do konca potwierdzonej zasadzie, ze tyle lat ile pracowalismy na chorobe, tyle butelek Alveo powinnismy wypic. Napewno wazna jest aby wypic od jednej do trzech butelek, aby oczyscic organizm, bo po tym okresie jest on doprowadzany do stanu rownowagi, a co za tym idzie do stanu zdrowia. Ja osobiscie wierze, ze Pani synkowi Alveo pomoze. Ale dlaczego na Allegro? i pozwole sobie zapytac w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Doroziński
Pozdrawiam, Dariusz Doroziński, Dystrybutor, Akuna Polska Sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź :-).Mój synek ma 6 lat,więc jeżeli teoria się sprawdzi to przed nim stoi 6 butelek Alweo do wypicia.Na allegro kupiłam w bardzo dobrej cenie-->108 zł bez kosztów przesyłki,ponieważ odebrałam ją osobiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszły -
niedawno miałem spotkanie z przedstawicielem sporo się można nauczyć po takim spotkaniu; żałuję, że nie trafiłem na spotkanie z menadżerami... w biznes jednak nie wejdę, bo: 1. marka budzi zbyt wiele kontrowersji, produkt wywołuje niekorzystne skojarzenia, ja natomiast przywykłem pracować dla solidnych marek 2. z tego, co zrozumiałem z przedstawionego mi systemu wynagradzania, preparat przy produkcji musi kosztować kilka-kilkanaście złotych; jakoś źle czuję się z faktem, że za 175 zł sprzedaje się produkt o tak niskiej wartości nominalnej (choć wiem, że taka jest idea MLM) 3. nie pozwolono mi w zapoznać się z treścią umowy 4. uważam, że firma powinna inwestować w pracowników, nie odwrotnie; co do preparatu: szczęść boże tym, którym pomaga, dużo zdrowia tym, którzy traktują je jako panaceum; niechże mi tylko wolno będzie zauważyć, że jest to suplement diety, nie lek; zalecam więc ostrożność; a z zawodowej sympatii, bo handel, zwłaszcza tak bezpośredni, to cholernie trudna sprawa - życzę dalszych sukcesów dystrybutorom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alveo24online.pl
Ja pije ,moja rodzina pije moi znajomi pija ... Polecam goraco preparat . Jesli chodzi o allegro ceny to prosze zauwazyc ze przysylaja butelki z usunietym kodem kreskowym z waznymi informacjami typu data produkcji data waznosci - niestety osoby te sprowadzaja z zagranicy po terminie waznosci .Inni sprzedajacy podrabiaja preparat - znalazlem ogloszenia w sieci typu skupuje butelki po alveo ... i tak sie zastanawiam na co komu butelki ? chyba nie kolekcjonuje .. cena allegro jest praktycznie cena hurtowa wiec doliczajac za wystawienie przedmiotu oraz prowizje od sprzedazy jakie allegro zabiera wychodzi na to ze osoby te doplacaja do interesu ... czy wy doplacalibyscie do swojego towaru ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×