Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realistkaa

Alveo kto pije?

Polecane posty

Gość gość
no co wy, nikt nie pije alveo przez dluzszy czas, nabardziej leje z tych butelkowiczów, w rece alveo na lyzeczcce, a na nalesniczki klonowy forever living, od lat te same wjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po alveo ma być chyba urolog lub diabetolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikac, sikac do Akuny. Jak lali po Akunie. Tak sika sie po tym Alveo. Sikalabym po Alveo. Po tym sie sika I to jest badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wnuczka, której ( ja, niezbyt zamożna emerytka, ale wyleczona przez ALVEO z niezwykle dokuczliwej przypadłości) , "zafundowałam" 8 butelek alveo , w dość krótkim czasie całkowicie wyleczyła się z dwu okropieństw - nieuleczalnej endometriozy oraz nieuleczalnego trądziku różowatego. ALVEO dokonało cudu. Sceptyczni dotąd jej czterdziestoparoletni rodzice też zaczęli pić ten preparat i kupują 4 butelki co miesiąc. Możecie wierzyć , albo nie. WASZA SPRAWA. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalabym po Alveo. Lalabym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypijesz Alveo i czujesz parcie na pęcherz jedynie, kibli jak idioci szukali, show sobie zrobili z wchodzeniem do hoteli i szukaniem kibli, co potem... wjazd z amwayem urzadzili az glupio bylo patrzec, sikali sobie na glowy po alveo, laać mi się po tym chciało, kumpela po czterech szukała apteki i urofuraginum, trzeci raz się załatwiła, opowiadała o krwiomoczu i uczuleniu, za dużo zióól, wychlała cztery od razu, przelewało się przez nią alveo, efektów nie zauważyła, napój na zniszczenie ci wakacji, sika się po tym, aż lali pod siebie po alveo, puszczali w majtki, pociągi śmierdziały, gorsze niż kilka piw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Margaretka
Ja to zakupowalam jakies 1o lat wstecz nawet zapomnialam na co/ wiem ze na marne te pieniadze byly wydane, W podobnym czasie tez tran w kapsulkach kupowalam Omega forte na cholesterol ktory mi sie pojawil w wieku 35 l lat dosyc duzy i nic przez pol roku nie pomogl nic a nic Minelo tyle lat, caly czas mam cholesterol podniesiony znacznie ale taki sam/ miazdzycy nie mam zyly drozne .Mozliwe ze alweo tez kupowalam na cholesterol lub na cukier, ktory mam od ponad 10 l caly czas na pograniczu , A cukrzycy nie ma . Wedlug lekarzy sa pacjenci ,, takiej urody,, tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Margaretka
A dodam ze na cholesterol nic nie biore bo nie moglam /bardzo zle sie czulam po tych specyfikach/ kilka przetestowalam w pierwszych 3 latach i dalam sobie spokoj. Serce zdrowe, glowa tez, wszystko drozne ale nie palilam tez papierosow/ podobno ma duze znaczenie palenie jak juz jest ten cholesterol/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpa Wkapeluszu

Jest to sposób zarabiania pieniędzy i nic mi do tego, ale preparat Alveo wydaje mi się przypadkiem szczególnym. www.chatawujatoma.net/blogs/tjk/slowo-o-alveo-czyli-o-mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×