Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam bardzo duży astygmatyzm około 5 cylindrów. Metoda zalecana dla takich przypadków to femtolasik, z indywidualnym program korekcji. Mimo że uprzedzali mnie przed zabiegiem, że wada może nie zejść do zera, to jednak zeszła :) widzę idealnie!!!! polecam i nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałąm robioną operację takim laserem: http://www.polandoptical.pl/product,laser-fotokoagulacyjny-zielony-firmy-nidek-model-gyc-500-gyc-500-vixi,120.html I wada blisko -10 dioptri zlikwidowana. I to na zawsze. Żegnajcie okulary, nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operka
no a wlasnie w Optegrze robią Lentivu - słyszałam ze po takim zabiegu szybko się dochodzi do siebie....prawda to? bo w sumie mocno mnie takie coś interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9000
Ja miałam laserową korekcję metodą lentivu i rzeczywiście szybko wróciłam do normalnej aktywności. Zero komplikacji i powikłań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrexxx
Mój chłopak robił korekcję wzroku w Optegrze i jest bardzo zadowolony. Teraz kolej na mnie. Trochę się bałam, dlatego chciałam żeby on zrobił pierwszy, żeby przetestował :D Nie było komplikacji po zabiegu, szybko mógł dalej wiczyć, więc chyba nie ma czego się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałąm robionękorekcjętakim laserem: http://www.polandoptical.pl/product,laser-wielobarwny-nidek-mc-500-vixi,122.html W zasadzie to nic a nic nie boli. Poza rekonwalescencja która przyjemna nie jest to zabieg jest bezproblemowy. A pozbycie się grubych szkieł - bezcenne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati2101
Najgorsze jest to w dzisiejszych czasach, ze każdy gabinet kosmetyczny ma możliwość zakupy maszyny do korekcji wzroku. I tym samym robia ludziom krzywdę. Takie zabiegi powinny byc wykonywane tylko w klinikach okulistycznych, w klinikach które maja specjalistów i przeszli rożne szkolenia. Mój chłopak jest przed korekcja laserowa, i jest ogromna różnica miedzy gabinetem gdzie wykonują zabieg a klinika. On z polecenia trafił do Spektrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsooon
Pati trochę mnie przeraziło to co napisałaś. Ja bym się bała w gabinecie kosmetycznym robić korekcję wzroku. Dobrze, że poszłam do normalnej kliniki a nie gabinetu kosmetycznego :D Ja robiłam w Optegrze, wybrałam metodę Lenivu. Po zabiegu normalnie funkcjonowałam,teraz nic się nie dzieje z oczami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati2101
Uwierz mi, ze ludzie decydują sie na gabinety a pozniej maja powikłania niestety. W ogóle większość takich gabinetów powinna byc likwidowana, prawnie tez powinna byc regulacja. Każdy moze kupić maszynę i każdy moze skończyć szkolenie. Mój facet jest zachwycony podejściem lekarzy i personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno po zabiegach niemozna trenowac do dwóch miesięcy, rozne mi rzeczy znajomi opowiadali sam w koncu niewiem, ale jestem ciekawy czy jest jakas metoda po ktorej szybko bedzie mozna wrocic do ćwiczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
Jeśli chodzi o klinikę Spektrum we Wrocławiu to cały cennik masz tutaj spektrum.wroc.pl/pl/cennik ale moim zdaniem ważniejsze od ceny zabiegu jest to, żeby natrafić na najlepszego specjalistę,a w Spektrum jest naprawdę wielu świetnych lekarzy, wystarczy tylko popatrzeć na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil887
A ja myślę że http://www.okolaser.com.pl/ to będzie najodpowiedniejsze miejsce na tego typu zabieg. Świetna kadra, którą prowadzi prof. Jerzy Szaflik zapewnia pewność przeprowadzonego zabiegu. Klinika dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na wykonywanie zabiegów EBK. Pełna aktywność po zabiegu tam następuje najpóźniej po kilku dniach a ceny są konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka66
W klinice Centre de la Vision są przeprowadzanie takie zabiegi. Polecaną metodą jest jednak najnowocześniejsze EBK. Jest to najbliższy naturalnemu sposób na usunięcie wady wzroku, co więcej jest to jedyna metoda, która nie uszkadza głębszych warstw nabłonka dzięki czemu proces gojenia jest o wiele szybszy oraz minimalizujemy tu ryzyko komplikacji po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy.... zabieg okulistyczny w gabinecie kosmetycznym?! Gdzie to takie cuda? Piszcie, bo warto ostrzec innych!!!! Ja jestem przed tymi badaniami przed zabiegiem i dopiero się dowiem czy mogę być laserowana. Bardzo bym chciała :) Po jakich metodach najszybciej wraca się do życia szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durra
ja słyszałam ze po Lentivu....szybko możesz normalnei funkcjonować, makijaż i te sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg okulistyvczny u kosmetyczki to jakaś porązka. OD tego jest lekarz, ma też psecjalistyczny, profesjonalny sprzęt, np. taki: http://www.polandoptical.pl/katalog,Lasery_okulistyczne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliceKraft
Nigdy w życiu nie zdecydowałabym sie na zabiegi na oczy w jakimś gabinecie . Dobrze tu ktoś napisał . Ja jestem już po laserowej korekcji wzroku , którą kupiłam na grouponie Optegry takze ja miałam zabieg w profesjonalnej klinice okulistycznej . Co Lentivu - no własnie ten zabieg miałam . Zgadza się , a nasteony dzien na dobrą sprawę juz możesz iść na spacer czy ty nawet na siłownie ( na to drugie akurat nie chodzę ) , ale np na basen mogłam iść już tydzien po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek miałam te badania przed zabiegiem. Byłam w Weiss Klinik, wszystko trwało ponad 2 godziny, ale bardzo dokładnie wszystko sprawdzali i oczy mi zakraplali na poszerzenie źrenic (nie mogłam sama wracać do domu). Ostatecznie lekarka zakwalifikowała mnie do metody EBK. Mówiła, że na tydzień zakłada się po zabiegi soczewki opatrunkowe, przez tydzień jest duży reżim ochrony oczu, a potem już coraz mniejszy. Do pracy mogę wrócić po 2 tygodniach, siłownia i bieganie po miesiącu. Cały czas się zastanawiam, czy mam iść pod ten laser czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollas
no więc sama widziałam te grupony z Optegry i uważam że to bardzo fajna opcja jest! i opłaca się - w szczególności że tutaj chodzi o nasz wzrok i polepszenie się widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiosnę zawsze jest Optegra. Nic nowego. Upewnij się, czy ci zejdą do zera z wadą wzroku. Różnie bywa... Optegra strasznie się reklamuje po forach i rozpisuje ochy i achy. Nie wykupujcie, jak nie macie kwalifikacji do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sturru
no ale warto iść na wizytę kwalifikacyjną w Optegrze, bo taki zabieg to szybko i bezboleśnie można przeżyć. a ta cena na gruponie jest całkiem niezła jak widziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czekam na zabieg :) mam mieć we wtorek po świętach. DObrze, że poczekałam, bo załapałam się w Weiss Klinik na nową promocję -50%. Mam nadzieję że będzie ok i bede zadowolona...... i że będę widziała super już po weekendzie majowym, tak planuję nieobecność w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfika86
Do gość z 30 marca godz.19:41 . - : " Nie wykupujcie, jak nie macie kwalifikacji do zabiegu. " Hahahhahahahhah :D dobre !!! :D . A powiedz mi kto idzie na zabieg nie mając badań kwalifikacyjnych albo jak ich nie przejdzie ? delikatnie mówiąc ktoś by musiał mieć troszke nie tak w głowie poukładane . wyobraź sobie ,ze ja skorzystam z zabiegu u nich :] Kupiłam zabieg w sklepie online optegry . mam voucher , i co ? ;] Jesli się okaże ,ze się nie kwalifikuje to optegra zwraca mi pieniądze ;) ale raczej się kwalifikuje i mam taką nadzieje , bo dla mnie taki lentivu byłby idealnym rozwiązaniem . denerwuje mnie juz noszenie okularów . Bardzo przeszkadzają mi w pracy .Poza tym mnie szpecą i źle się z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam robiona w Toruniu. Wada-4, zabieg nieprzyjemny ale niebolesny bez,komplikacji.Po kilku tygodniach calkowicue sie wszysytko zagoilo.zabiek kosztowal.ok 5 tys. Najlepsze...chwilke po zabiegu..widzisz,wszystko wyraznie, to z******te uczucie.warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałąm w zeszłym roku robiony zabieg dokłądnie takim laserem: http://www.polandoptical.pl/product,laser-fotokoagulacyjny-zielony-firmy-nidek-model-gyc-500-gyc-500-vixi,120.html Powiem tak jak osoba wyżej - nagle widzisz wszystko super wyraznie. Uczucie nie do opisania. No i baj baj okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem już po zabiegu :) Miałam we wtorek tydzień temu EBK w Weiss Klinik. Wczoraj miałam wizytę kontrolną, zdjęli mi te soczewki opatrunkowe i widzenie od razu lepsze. W badaniach z minusów weszło mi na +0,25, ale widzę idealnie!!!!! Jestem przeszczęśliwa i zadowolona!!!!! Oczywiście oczy trzeba jeszcze chronić przed słońcem, wodą itd., cały czas też krople. Jedyny minus to oczy się wysuszają, nawet w nocy się budzę i zakraplam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezokularow22
Hej ja zdecydowałam się korekcję wzroku metodę Lentivu w Optegrze. Od lat chciałam pozbyć się wady wzroku, a promocja mnie teraz zmobilizowała. Przy metodzie lentivu miałam ponad 2000 zł zniżki, więc się opłacało. Polecam sprawdzić http://optegra.com.pl/Korekcja-Wzroku/Promocja-wiosenna#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie widziałaś po zabiegu jak przez mgłę, ostrość wróciła? W nowej siedzibie Optegry brak chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×