Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imina

Sklepy internetowe

Polecane posty

Gość Eliza Liliana Jankowska
Ja kupuję od kilku lat prezenty na święta dla dzieci przez internet i jestem w szoku po odwiedzinach https://zabawkowyadres.pl/ nie dość, że tak dobrych cen jeszcze nie widziałam to jakość zabawek na prawdę jest bardzo wysoka. Nic tylko kupować ! Przesyłkę z 4 zabawkami dostałam w 4 dni około :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj kupuje buty i czasem ubrania na takich stronach jak renee, born2be, czasami allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei obuwie oraz galanterię skórzana zamawiam na www.Alfasan.pl i polecam, ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj przez internet kupuję bielizne na alles.pl:) I co moze pewnie niektórych dziwić, zawsze idealny rozmiar mi przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry i godny zaufania sklep internetowy z odzieżą to również www.HirexShop.pl mają szeroki wybór i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleanna
Ja jeśli chodzi o gadżety elektroniczne to bardzo lubię Teletorium, mają całkiem fajne rzeczy nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara3444
Jeśli chodzi o sklep który niesie za swoimi niskimi cenami również solidność, to mogę z czystym sercem polecić https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Krzesla-230.html Krzesła bardzo dobrze wykonane a za razem cena nie powala! Polecam każdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duże zaufanie do sklepu www.DoSprzatania.com ekspresowa przesyłka i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×