Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Jeśli chodzi o zdrowe i wygodne materace dla dzieci polecam te z Fiki Miki, mamy materac Odeo +, kupilismy kilka miesięcy temu synkowi. Wybralismy ten bo można ściągnąć pokrowiec i uprać w pralce, a na tym nam zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mamy kilka materacy z Sembelli i rzeczywiście są dobre jakościowo, nie ma się do czego przyczepić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2020 o 11:02, malgosgrodz napisał:

ja tez szukam dobrego materaca 

Jeśli szukasz dobrego materaca, to wypróbuj materac z Sembelli z pianką bultex. Dobrze sie dopasowuje do kształtu ciała. Myślę, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio, że sembella ma promocję na materac modulia cloud z 3 rodzajami pianki. Jeśli ktoś nie jest zdecydowany jaki materac piankowy wybrać, to ten model jest najwygodniejszy i teraz wychodzi bardzo atrakcyjnie cenowo. Warto go mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy same materace z Sembelli. I wszystko udało się kupić  na promocji. Zawsze to kilka stuwek do przodu 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos ma problemy z plecami to osobiscie bym polecala termoelastyczny materac, dodatkowo kazdy teraz jest antybakteryjny i antyalergiczny, wiec ktos jak ja alergik nie musi sie obawiac, fajne promocje maja ci z dr materac takze warto sobie przegladnac, a najlepiej to sie wybrac do specjalista jezeli chodzi o problemy z plecami, oni najlepiej doradza w tym wypadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materac jest ważny. Jednak ważna jest też pościel moja babcia zawsze mówiła, że powinna być z bawełny. Bo jest naturalna i ciało podczas snu oddycha. Obecnie jeśli chodzi o pościel, to jest wiele sklepów gdzie można ją kupić. Np. Ewox jest polskim producentem pościeli ma wybór pościeli z bawełny premium zarówno dla dzieci, młodzieży jak i sypialni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem z własnego doświadczenia, że wybór materaca jest bardzo ważny. Z moimi problemami z kręgosłupem, długo musiałam szukać idealnego i w sumie przypadkowo natrafiłam na stronę https://materacezgor.pl/, gdzie kupiłam Materac kieszeniowy multipocket z HR masującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2006 o 19:36, miiriii napisał:

Jestesmy w trakcie wymiany lozka i szukamy czegos wygodnego? Co polecacie? Prosze o rady.

My całe wyposażenie sypialni kupiliśmy s centrum meblowym ASSERI. Jako ich klienci szczególnie polecamy ten sklep ze względu na dostępne ceny, uczciwie podane terminy realizacji zamówień oraz atrakcyjne ceny. www.asseri.pl  polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto wybrać się do sklepu i samemu sprawdzić materac. Należy go dobierać indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment najlepszy materac na jakim miałam okazję spać to materac lateksowy HetmanAqua. 7 stref twardości daje super podparcie dla kręgosłupa i antyalergiczne wlasciwosci lateksu sprawiają, że można przesypiać całe noce, co wcześniej rzadko się zdarzało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z żoną stwierdziliśmy, że trezba by wymienić materac. Długo szukaliśmy po sklepach stacjonarnych i w końcu trafiliśmy na fajny materac piankowy Kapua. Mogę szczerze polecić wszystkim szukającym wygodnego materaca w rozsądnej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy powinien wybrać taki jaki pasuje. Przecież każdy z nas ma prawo lubić co innego i to samo tyczy sie też materaca. To prawda, że w stacjonarnych sklepach nie warto szukać, bo chcą na siłę wcisnąć tylko te najdroższe, które wcale nie muszą być dla nas odpowiednie. Nasz sensitH3 kupiliśmy w scandicsofa.pl i nie żałujemy. Naprawde jesteśmy im bardzo wdzięczni za pomoc w doborze. Ci ludzie znają sie na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwy wybór to to nie jest i nawet jak się nie wie dokładnie jaki powinno sie wybrać, to nie jest to jakiś problem. Wystarczy tylko zasięgnąć fachowej porady. Najprościej zrobić to w sklepie. Nam pomógł dopasować odpowiedni materac do naszych potrzeb konsultant z slf24.pl, za co jesteśmy wdzięczni. Śpimy jak niemowlaki i skończył się problem z bezsennością i bolącymi plecami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przede wszystkim wybór odpowiedniego materaca powinien być dobrze przemyślany ponieważ jest to to inwestycja na długie lata.

Jeżeli chodzi o twardość ją dobieramy do swojej wagi, dla osób ważących do 75 kg jest zalecana twardość H2-H3, dla osób powyżej podanej wagi jest zalecana twardość H3-H4, a dla par raczej H3-H4, najlepiej z pianką termoelastyczną, która nie przenosi drgań.

Kiedyś mówiono się, że materace, które są twardsze są lepsze, ale wtedy były do wyboru tylko bardzo twarde albo bardzo miękkie, więc z dwojga złego lepiej było wybrać tą pierwszą opcję.
Aktualnie jeśli mamy do wyboru cały wachlarz materacy o różnej twardości, lepiej zdecydować się na pośrednią wersję, ktora będzie w stanie zapewnić wysoki komfort snu.

Od siebie mogę dodać, że zakupiłem z żoną materac marki Hilding - Makarena. Jest dedykowany dla par, osób o wyższej wadze, alergików, a przede wszystkim zawiera 15 lat gwarancji także zawsze czujemy się bezpieczniej w razie jakichkolwiek odkształceń 😀

Kupiliśmy go w sklepie internetowym SypialniaPlus, który swoją drogą również mogę polecić z czystym sumieniem. Profesjonalne doradzctwo na wysokim poziomie, oraz szeroki wybór materacy, także myślę, że kazdy znajdzie coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający klient 😄

sypialniaplus.pl/materace/50-hilding-makarena-5901595008417.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla starszego dziecka fajnym materacem jest Fiku Miku 160\70. Bardzo wygodny, łatwo można do niego dobrać łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×