Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
Dziewczyny ja to teraz wygladam jak cielna jalowka,mala i gruba,a tak sie napatrzalam na asie78 i postanowilam wziac sie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ewelka-slodkie malenstwo,potem jeszcze dokladniej poogladam,ale z ciebie to tez niezla sztuka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile wy ważycie że tak mówicie że jesteście grube. Mi został taki brzuszek po ciązy że czasami wygląda na 5 miesiąć i nie mogę sie go pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks przerabiał teletubisie jak miał 8 m-cy - byliśmy w szoku tak na nie patrzył. Oglądał je gdzieś do około roczku i teraz mu się znudziły;) kocha zwięrzęta, więc w Reksiu czy Uszatku ma raj:D bez przerwy chce k-ko, hau, itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
asiek78 ty chyba jestes chora ty bardzo dobrze wygladasz i wcale nie jestes gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja mam 155,5 cm wzrostu i waze 64 kg.Tragedia wygladam jak paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ciąży w ciągu 4 tygodni wróciłam do swojej wagi, a potem jeszcze 2 kg zrzuciałam. Ważyłam przez pewnien czas 49kg, ale przestałam karmić i znów się zaokrągliłam :( teraz ważę 53-54kg:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Musze isc na fajke bo sie zdenerwowalam,mlode,zgrabne,ladne i niezadowolone,ja to mam powod do bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak nie bronka ja waże 57 kg i mam 163 ale różnie jest z ta wagą może już ważę więcej bo dawno sie nie ważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nad sobą \"pracuję\" chodzę w miarę możliwości na aerobik, odstawiłam kolacje i planuję zakup orbitreka do domu :) zobaczymy efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja jak bylam mloda i piekna wazylam 49 kg.a teraz jestem stara,gruba i brzydka,ale to sie wkrotce zmieni za duzo na was patrzylam musze cos w sobie zmienic i sie odchudzic,ide juz na papieroska zaraz do was wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no jestem,mam 32 lata,zobaczymy co ty powiesz jak skonczysz trzydziestke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie jesteś stara ;) mi już nie tak daleko do tego wieku :P tym bardziej, że jestem z lutego. Poza tym człowiek ma tyle na ile się czuje i ja się czuję wciąż na mniej niż mam. Czasem nawet muszę się zastanowić jak ktoś zapyta mnie o wiek ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a dziewczyny moj mezus dzisiaj gotuje obiadek,mam wolne na maksa!!!kochany jest,kazal mi dzisiaj siedziec przy kompie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny mąż ;) Ja muszę niestety wracać do pracy :( będę tutaj zerkać i może czasem coś skrobnę, bo ciągnie mnie ;) Dziś akurat pracuję dłużej, bo do 17.00 i cały dzień bez bąbla😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a my chyba zostalysmy tu w trojke,reszta nas opuscila??chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ja zobacze jak sobie michas radzi w kuchni i tez bede zerkala czy cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnego męża mój jakoś nie chce sie przekonać do gotowania...ale niedługo to się zmieni...teraz na weekendy mnie nie będzie w domku to będzie zmuszony cos ugotowć a co do wieku to nie jestes bronka dużo starsza od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
dziewczyny,nie narzekajcie na wiek,ja po 40stce i jeszcze jakos sie nie rozsypałam.Akurat co do wagi ,to na szczęscie nie mam skłonnosci do tycia .Z tyłu liceum,z przodu muzeum-to dokładnie o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dzieki elewka,a moj maz czesto wyrecza mnie w pracach domowych,stwierdzil ze kobieta ciezej pracuje w domu i powinno nam sie za to duzo placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Tesciowa zieciowi widze ze jestes swietna babka i mysle ze jestes fajna tesciowa,masz niesamowity humor i na pewno jestes bardzo madra kobieta,gratulacje dla ziecia leprza tesciowa mu sie trafic nie mogla!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×