Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
dlaczego mi sie nie mogla trafic fajna tesciowa??Moj maz taki fajny facet a ma tak chora matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
elewka-zebys wiedziala,moj maz jest super facet,dobry kochany madry najleprzy!!!!tylko mama mu sie nieudala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie siedzę na kompie a wiecie jakie mam fajne widoki za oknem. Same młode chłopaki tynkuja nam blok nie mogę sie skupić nad pracą;;;:):)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego ja jeszcze nie czuję się staro, a 40-stka to dla mnie młody wiek. Mam kuzynkę w tym wieku i czasem nie mogę sobie uzmysłowić, że ma tyle lat. Zauważyłam, że z wiekiem człowiekowi przesuwa się granica \"młodości\". Kiedy byłam nastolatką to osoby koło 30-stki wydawały mi się już takie dojrzałe i poważne, a teraz kiedy sama się do niej zbliżam to uważam, że to nadal młodzi lubie :D Zdarza mi się też nadal, że ludzie mi dają mniej niż mam, więc ta teoria \"człowiek ma tyle na ile się czuje\" coś w sobie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
do Bronka Rzeczywiscie zięć uważa,ze ma zwariowaną tesciową:).Jestem zupełnie inna niz jego matka.Czasami się kłócimy,ale za chwilę gadamy normalnie.Bardzo go lubię,bo jest naprawdę odpowiedzialnym facetem i ma anielską cierpliwośc do dzieci/przy bliźniakach to pozadana cecha:)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodza mi po balkonie pół metra odemnie...ale to naprawdę przystojniacy...może grzeszę że się tak na nich napalam ale cóż.....:):)jedynie to mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
elewka????????????no wiesz!!!!!! a duzo tych chlopakow??fajni???? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
sama bym popatrzala,przeciez to nie grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ju,znam robia blok z 2 miesiące i to tacy młodzi chłopcy koło 2o paru lat naprawdę fajnie . Podoba mi sie jak sie zwinnie poruszaja po rusztowaniach. Raz nawet im robiłam kawkę bo mnie poprosili o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzeć zawsze wolno ;) faceci też to robią :P Ja o mojego jestem zazdrosna i nic na to nie poradzę, ale staram się z tym nie przesadza i zbytnio nie okazywać. Czasem myślę, że ta moja zazdrość o niego ma też wpływ na moje własne postrzeganie swojego wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
elewka gdybys napisala ze nago lataja to moze bysmy zmienily temat a tak...?to co mamy pisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze że są tacy nie napaleni bo jak przechodzi jakaś dziwczyna to wołaja jeden do drugiego :patrz\" ja jestem na parterze to widze te wszystkie sytuacje w grupie czuja się raźniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ja nie jestem zazdrosna o mojego meza,mam do niego zaufanie,skolei on jest bardzo o mnie zazdrosny a przeciez naprawde nie ma o co ale on twierdzi ze jestem najpiekniejsza i bedzie o mnie zazdrosny bo sie boi ze mnie mu ktos sprzatnie sprzed nosa,a moj maz to dopiero przystojniak oh,nie wiem co on we mnie widzial ze sie ze mna ozenil,PIEKNY I BESTIA:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie narazie wyłączam ....ide na kawkę ....z budowlańcami...żaruję:) musze troche przejrzeć zus-y narazie bęe zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś może z parę razy zdarzyło mi się, że na mnie też wołali tacy robotnicy - ostatni raz tuż przed zajściem w ciążę:( Z jednej strony nie zwracałam na nich uwagi i byłam wściekła, ale podświadomie tak od razu lepiej się poczułam - bardziej kobieco i atrakcyjnie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
A POZATYM KTO BY MNIE CHCIAL Z DWOJKA DZIECI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
za mna to sie ogladaja tylko staruszkowie i tacy spod sklepu(menele)hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka - ja mojemu też ufam, ale nie ufam kobietom, które spotyka. Mój mąż ma taką pracę, że dużo się spotyka z różnymi ludźmi, również kobietami nieraz na stanowiskach. Dużo chodzi w garniturze, a w nim naprawdę dobrze się prezentuje. Wyjeżdża na służbowe kolacje, narty itp. Boję się czy taka jedna z drugą coś sobie nie ubzdurają w główkach. Kiedyś jak mnie poznały kobiety z jego pracy to powiedziały mu później, że inaczej sobie wyobrażały jego dziewczynę, jako kobietę szczupłą, wysoką, szałową blondynkę :( (ja wtedy miałam krótkie farbowane na rudo włosy). Teraz jestem bląd (naturalnie jestem ciemną blondynką), ale naciągnąć wzrostu już nie dam rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale macie fajnie,a ja biedaczka??zartuje,wiecie co chce mi sie malego dziecka tak sie napatrzalam na wasze maluchy ze tez chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
asiek78-przestan,baby sa okropne i zazdrosne a ty sie przejelas tym gadaniem??daj spokoj,dla swojego meza jestes najpiekniejsza,a naprawde jestes ladna dziewczyna,ale masz racje kobiety sa okropne nie patrza ze facet ma zone dziecko mysla tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
asiek78-to nie jest topik ,,prosze odpiscie''tu nikt cie nie zmiesza z blotem za byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
nie przejmuj sie tym co mówiły,baby są złosliwe i tyle,zazdroszcza Ci mąża.Zreszta każdy facet lubi co innego:) Mój też był super przystojny,kobiety za nim biegały,nie zdradzał mnie.Jak teściowa pytała dlaczego sie ze mną ozenił,to mówił,ze lubi takie brzydactwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Tesciowa zieciowi ty i twoj maz jestescie niesamowici!!!!!!Z tego co widze twoj maz tez ma swietny humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod tym co napisała bronka - jesteście świetni. Właśnie ludzie, którzy z humorem podchodzą do wielu spraw są lepszymi też dla innych. Tylko tak dalej ;) Może macie racje o tej zazdrości - wtedy zrobiło mi się przykro, a mąż powiedział, że nie lubi typu \"barbie\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Barbi to synowa Ilonki,mysle ze twojemu mezowi nie pasowalaby taka zona.Nic caly dzien by nie robila tylko paznokcie malowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×