Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

asiek weszłam na twoja stronkę i stwierdziłam że jesteś fajna laska i mąż też przystojniak....:) a te puste, bezwartościowe laski niech spadają od twojego męża.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Dziewczyny ja zaraz ide na obiad,jak nie wroce to znaczy ze moj maz juz mnie nie kocha i znalazl sobie barbi(otrul mnie)biedne moje dzieci!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy asiek przecież widze że jesteś laska ...:) napewno jeszcze nie jeden facet sie za toba obejrzy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
NARAZIE,mam nadzieje ze zaraz wroce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cream
Witam dziewczyny bardzo serdecznie! Jeśli chłopak się znajdzie t też go serdecznie pozdrawiam zanim mamusia każe mu wracać na obiad! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc cream szkoda że już wszytkie dziewczyny pouciekały. moze poklikamy kiedy indziej pa musze wracac do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
pilnować terminu przeprowadzki.... to wszystko.... pytać, czy już mieszkanie puste, czy pomóc przy remonciku, czy mają samochód na graty..... a mozna sie wpieprzac we wszystko ?pisałyscie zeby sie nie wtracac bo wy tez nie lubicie jak tesciowa włazi wam z butami w zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Mieszkanie dostali wyposazone ad a do z Po generalnym remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Cześć dziewczyny! Od wczoraj do Was nie zajrzałam, i widzę, że piszecie aż miło! Teraz muszę Was dokładnie przeczytać, mam jeszcze z 8 (!) stron. Moni - doszłam do tego, że synusia sikać oduczasz. Ja to robiłam tak - siusiu przed spaniem na nocnik i po jakiś 2 godzinach wytrzymywałam Ma lucha na śpiku - stawiałam go śpiącego na nogi i mówiłam, że teraz robimy siusiu i podstawiałam nocnik. Czasami się nawet nie obudził, ale prawie zawsze na nocnik nasikał> Spróbuj. Potem ma już pusty pęcherz i nie ma czym sikać do rana. A jak jeszcze się zleje to możesz go wytrzymywać na śpiku dwa razy - ostatni raz przed swoim pójściem spać. Ok. czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
no, jak się te ręki robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cream
Ja też musze pracować przez moment i ratować medycynę w kraju, wieczorem z domu poklikam ... obrobimu dupska mamuśkom!!! Trzymajcie się ..jak to mawia Nikoś Dyzma "Bo każdy ma kurwa prawo do szczęścia!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nareszcie przeczytałam was :) widze ze teraz temat mezusiow ...... ja o mojego to troche zazdrosna jestem ,ale zeby on był jakims maczo to nie !! ale kiedys sniło mi sie ze mnie zdradza :) to sie przebudziłam i go troszke poturbowałam a puzniej nie odzywałam sie do niego :P ja to tez cos nie tak mam :) ale dziewczyny dostałam tel od TESCIOWEJ ze o 18 przyjezdza hm.... ale ja jej nie zapraszałam ! no i jeszcze jej coronia kochana .... po co one tu ? o matko ! mam w duszy nie sprzatam wczoraj sprzatałam ,a bronka masz racje moze ilonka nam przesle fotki swojej synowej to zobaczymy barbi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
"Bo każdy ma kurwa prawo do szczęścia!"tesciowa tez Na śpiku????jezu jaka wiocha! co za tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek a ty odchudzac sie chcesz o nie,no co ty po co? ok wygladasz nie jak barbi tylko ,taka jak powinna byc kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ilonka ty to staroswiecka ! nie wierze przeciesz to teraz tak sie mowi ! i nie czepiaj sie dziewczyny ! poukładana z niepoukładanym życiem !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo to twoje czyny to wiocha !!! a rozmawiac nie potrafisz ,to nie odzywaj sie ! to było do mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
cieszę się Ilonko, że ci się podobają :-P moje teksty. Chodziło mi o śpiące dziecko, jeśli byłyby problemy z rozumieniem gwarowych wyrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Ja k sie teraz mówi? Na spiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a co to za gwara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka ty uwazaj ,jak wrocisz do kołobrzegu! zeby ilonka ciebie nie nawiedzała :) aha ilonka ,bronka ty to rymy składasz ..... napisz moze jakis wiersz....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Moni jesteś kochana 👄. Z podszeptów nieco bardziej zaawansowanej matki (dziecię mam już w gimnazjum) to jeszcze pamiętam, że tym sposobem dziecko przestało moczyć się w nocy w jakieś 3-miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×