Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwie sieeeeeeeeeeeeeeee

co sie ze mną dzieje????????????????????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość martwie sieeeeeeeeeeeeeeee

nie wiem co sie dzieje jestem w 14 tc i mam dzisiaj co jakis czas takie ataki kłocia w pochwie, i to mnie nawet lekko boli nie wiem jak to wytlumaczyc miala ktoras z Was podobnie??? jest sie czym martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sieeeeeeeeeeeeeeee
jestem w 14 tygodniu ciąży wiec jakim cudem to moze byc owulacja??? czy ktos mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś pójść do lekarza. Wszystkie takie dolegliwości na każdym etapie ciąży powinny być konsultowane z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jedynie moglabym do niego zadzwonic , ale co mu to da zadzwonie do niego i powiem: panie doktorze kuje mnie w cipce?? żadna z was nie miala podobnych problemow?? bo nie wiem czy to zbagatelizowac czy zaczac sie martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
zadzwoń i powiedz mu to co nam. nie masz na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od czego sa ginekolodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zadzwoniła
na Twoim miejscu. Jestem w 38tc i nie miałam czegoś takiego. Moze to nic poważnego, ale po co się zamartwiać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nie wiem juz sama bo juz mnie nie kluje to bylo rana tak co kilkanascie sekund mnie zlapalo pare razy zaczelam sie zastanawiac czy to przypadkiem nie skurcze ale skurcze to chyba nie sa w pochwie tylko sa skurcze macicy? nie wiem szczerze mowiac bo nigdy nie mialam wiec chcialam sie zapytac czy ktos mial podobnie, a i tak moge zadzwonic do mojego lekarza dopiero od 21 bo do tego czasu przyjmuje pacjentki wiec pomozcie mi wy dobre kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalenki
Witaj, ja tez na początku ciąży miałam coś takiego i muszę Cię uspokoić na tym etapie ciąży to normalne wię sie nie denerwuj.Gdyby jednak pojawiło sie krwawienie lub plamienie to skonsultuj sie z lekarzem.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jestes
my tu mozemy ci doradzic..ale od tego masz gina zeby cie zbadal i uspokoil..od tego mu placi ubezpieczenie i tylko on jest tu od diagnozowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja naszczescie nie mialam zadnego plamienia ale moj lekarz mowil ze jak nawet bym miala to zebym sie nie przejmowala bo to normalne bo ma sie jakies tam krwiaczki widzialam je nawet na usg ale plamien nie mam zadnych a jjakie mialas te klocia?? ja mam takie pulsacyjne tak jakby mnie cos tam tam szczypala takie jakies dziwne skurcze az jeknelam , ciezko je wsumie opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydzykowa
To skutki masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłucia
występują,bo naciągają się wiązadła :) normalna sprawa :) macica się powiększa :) jeśli nie ma plamień badz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosyc dlugo mialam taklie klocia, bralam z tego powodu no-spe 3xdziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×