Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hamtaros

Depilacja pach

Polecane posty

Hej mój problem polega na tym ze moje pachy po depilacji nie wyglądają za fajnie. a dokładnie jakis czas po pojawia sie zaczerwienienie, sa mile w dotyku, starsznie mi wloski wrastaja pod skóre i to wygląda jeszcze gorzej. gole sie gelem albo też samym mydlem ale zawsze jest tak samo nie moge przez to nosic bluzek na ramiaczkach bo to strasznie brzydko wygląda. Prosze pomózcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taki problem z pachwinami. Teraz używam Veet Duo Bikini i nie mam już tych krostek. Może kup zwykły krem Veet i wypróbuj. PS Tylko nie oszczędzaj na kremie do depilacji, bo ja kiedyś wydepilowałam się kremem Joanny. Nie dość, że mnie poparzył, to jeszcze włosy były takie same twarde i kłujące jak po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego włąsnei veet? czemu mi sie tak robi? goliłąm sie też gillette ale tak samo :( A gdy jestem spocona to jeszcze gożej pachy obcierają mi sie o bluzke i jest strasznie :( co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ta naturalna depilacja cukrowa? Prosze abyś powiedzaiłą mi wszystko o niej. Aha i jeszce jedno czy po depilacji tym sposobem nie masz taich problemów jak ja? i pachy wyglądają ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inny sposob!!! zamiast pianek i zeli do golenia zastosuj balsam dla skory wrazliwej (stosuj go identycznie jak pianke do golenia) i po goleniu tez posmaruj pachy balsamem (koniecznie dla skory wrazliwej) (sprobuj moze z serii AA jest taki balsam na zaczerwienienia i podraznienia kosztuje ok 12 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
a ja napisze cos co niektore z Was uznaja za sado..otoz ze skutkiem rewelacyjnym depiluje sobie pachy depilatorem elektrycznym,przy czym nic mnie nie boli i nie mam potem podraznien.Pierwsza depilacje zrobilam po wosku,dlatego ze wloski ktore odrastaly byly ciensze.Cale lata sie meczylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez
depilatorem elektrycznym i jest suuuuuuuper:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A \"xena-85\" piszesz ze balsamem ale jak dokładnie co mam troche zwilżyć pachy i dopiero balsam czy co?dużo tego nałożyc a by była warstwa czy mało jak przy balsamowaniu itp prosze o szcezgółowe dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez depilatorem
elektrycznym i jest ekstra. dodam ze jestem brunetką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie tak zeby byla lekka cienka biala warstwa!!! autentycznie to jest o wiele bardziej delikatne niz zele do golenia!! ja gdzies to kiedys wyczytalam w gazecie i teraz tak robie i nie mam wogole podraznien!!! sprobuj!!!! a i pamietaj ze krostki i podraznienia czesto wystepuja jesli nasz \"brudna maszynke\". nalezy albo golic sie 1 raz jednorazowa albo jesli masz jakas lepsza to przed kazdym goleniem przepłukaj ja dokladnie wrzaca woda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam depilatorem elektrycznym, ale najpierw - w trakcie -mnie strasznie na maxa bolało, a następnego dnia pojawiły się zaczerwienienia i obtarcia, które schodziły przez tydzień...... Nigdy więcej depilatora do pach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sposób
Vix wystarczy na jakąś godzinę, dwie, przed użyciem depilatora posmarować skórę dezodorantem w sztyfcie Rexona, nie będzie żadnych obtarć, ani podrażnień, robię tak od lat, super sprawa http://esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=27150&session=0db9cff37367f887 chodzi mi o taki, chociaż czasem kupuję także zieloną Rexonę, z aloesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam tak jak mi radziłas i smarowałam pachy balsamem po i takze goliłam z balsamem niestety to nic mi nie pomogło :( dalej jest tak samo :( nie wiem co jest ogole sie i na jakieś kilka godzin jest dobrze ale potem robnią sie straszne całe w jakieś krosty czerwone strasznie to szczypie i w ogóle szczególenie kiedy jestem spocona nie wiem o co chodzi czy któś ma tez taki problem?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wosk - dobra kosmetyczka i sprawa załatwiona w ciągu max 5-10 minut - uprzedzam jednak ze pierwszy taki zabieg po tym jak się wcześniej pachy goliło bywa nieprzyjemny - cebulki są bardzo mocne i może nawet ciutek krwi być... odcierpiałam co swoje a teraz mam znacznie mniej włosków, znacznie słabsze są a i skóra gładziutka.... względnie depilatorem elektrycznym - samodzielnie - ale to bardziej boli (bo dłużej trwa) - na pierwszy raz nie polecam - ale po kilkukrotnych zabiegach woskiem mozna się pokusić - sama od czasu do czasu praktykuję - efekt podoby jak po wosku... z tym, ze to co napisałam wyżej - wiecej samozaparcia potrzebne jest... bo człek se sam \'krzywdę\' robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja ja aj a
jak goliłam to musiałam codziennie i to mnie doprowadzało do furii. Mam bzika na punkcie gładkich pach i jakiekolwiek nawet minimalne odrosty odpadaja też jestem masohistką i wyrywam pęsetą. Sa dni kiedy nie mogę wytrzymać z bólu więc przerywam i próbuję innego dnia lub o innej godzinie i prawie nie boli Włoski odrastają po kilkunastu dniach i pachy są gładkie jak pupa niemowlaka. Nie wiem tylko czy to jest bezpieczne ale efekt jest świetny. Depilatorem też robiłam ale dużo szybciej odrastały i depilator ich nie wyrywał tylko urywał i bardziej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna TTT
Hej Karolino, zabieg depilacji jest bezbolesny tu masz film z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest laser laserowi nie równy , radzę poczytać o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka 123
Pomocy! Mam ogromny problem z nogami. Wrastają mi włoski, zostają po nich okropne blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, trochę o nim poczytałam http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 26
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od kilku lat stosuję depilację cukrową. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Z samego początku kupowałam gotową pastę cukrową, ale można ją zrobić samemu. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 29
Moja przyjaciółka zrobiła sobie depilacje laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Było w sumie bezbolesne. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 28
Znajoma zrobiła sobie depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to był to Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Sama byłam zachwycona efektem. Po jednej sesji zauważalne były efekty. To był świetny wybór. Zabieg był bezbolesny. Mega rezultat. Jeżeli myślicie o zabiegach depilacji laserowej, to w 100% gorąco polecam. www.eportal.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×