Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Do kika: Proszę nie kompromituj firmy i siebie takimi wypowiedziami. Rozumiem Twój fanatyzm ale mój mąż ma od 15 lat hurtownię z bytami firmowymi. I każdy kto jest w tej branży powie Ci, że od kiedy buty firmowe są produkowane w Chinach ich jakość bardzo mocno spadła. Tak, są tańsze. Siła robocza jest tańsza. Surowiec jest też wytwarzany w Chinach. Ale buty są kilka razy słabsze niż te produkowane w fabrykach europejskich. Słabe i przecierające się zapiętki, pękające dziurki na sznurówki, pękająca eco-skóra, pękające podeszwy...Wiemy, ile mamy teraz reklamacji a ile mieliśmy kiedyś. To jest przepaść. Zatem, skoro nie masz pojęcia o tym rynku, nie pisz bo po prostu piszesz nieprawdę. Rozumiem, że chcesz za wszelką cenę bronić tupperware, ale chociaż postaraj się znaleźć prawdziwe argumenty. Bo w przypadku butów każdy w sklepie i w branży Ci powie, że ich jakość bardzo spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kika.."towar jest nasz"....Amerykanie wożą go statkami do Chin... Opamiętaj się kobieto i gadaj głupot. Chiny dostarczają siłę roboczą i surowce. To standard. Dzięki temu produkty mogą być nawet 5-6 razy tańsze w produkcji. A propos, czy ktoś zauważył, że produkty tupperware stały się tańsze po ich produkcji w Chinach? Kolejna ciekawostka i można to sprawdzić na stronach tupperware USA - została otworzona w wielkim hukiem nowa fabryka w Indiach. Teraz już nic nie będzie z Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymiary Ventsmarta: 34/25/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wiedzieć jak się wytwarza produkty tupperware. Ci, którzy mieli okazję być w którejkolwiek fabryce np. w Aalst w Belgii mogą niewtajemniczonym powiedzieć. A w Chinach jest jedna z najbardziej nowoczesnych fabryk . I na pewno nie pracują tam przy tych produktach dwunastoletnie chińskie rączki. To nie manufaktura jak przy butach , o których pisze Kika. A co do sprzedających na allegro - gdyby firma się za to zabrała jak trzeba, dawno by wyeliminowali ten proceder. A sprzedają na każdym poziomie. Bo jak inaczej wytłumaczyć dziesięć produktów na allegro, które były za aktywność a sprzedaje je jedna osoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest cena dla konsultantki za wzor kopytkomani? A moze ktoras z konsultantek chciałaby odsprzedać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, co Wy widzicie w tej kopytkomanii? Przecież to kolejny przerost formy nad treścią. Pomijam fanatyczki które w każdym g...wyprodukowanym przez tupperware będą widziały prawdziwy cud. Są rzeczy potrzebne i gadżety. Moim zdaniem ta kopytkomania to typowy gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba która jest zainteresowana kopytkomanią proszę o tel.692895936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopytkomania nie j4est może koniecznym produktem i na silę nie co o nią się starać, ale robiłam kopytka i paluszki do barszczu i wychodzą jak malowane, równe, ale gdybym nie dostała na pewno bym się bez niej obeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie zadzwoń, bo nie mam na doładowanie! tak mi kiepsko płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie czy będzie rekompensata za mikrofalówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! od niedwana jestem teoretyczną konsultantką i mam takie pytanko co musiałabym zrobić aby zakupić towar jako wzór czyli taniej? czy muszę spełnić wcześniej jakieś warunki? z góry dzięki za odpowiedź gdyż moja menadżerka unika tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz złożyć zamówienie na 250 min żeby mieć prawo zakupu wzoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jeżeli nie miałam teraz zamówienia to nie mogę kupić wzoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie masz koleżanko na dołowanie telefonu , to ja bym się zastanawiała na miejscu potencjalnej klientki czy będziesz miała na wysłanie paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym rozwiązaniem będzie wysyłka za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze opłaca się brać wzory ponieważ wzór nie idzie do obrotu .kupując normalnie masz obrót.moje konsultantki doszły do takiego wniosku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś podszywa się pod nie swój adres i wypisuje głupoty .tacy już jesteśmy innych krytykujemy ,a siebie nie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja podbnie bylabym zainteresowana kupnem kopytkomani jesli ktoras miala by na sprzedaz to prosze dajcie znac :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skasujcie ten durny , przebrzydły temat i po sprawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sprawie kopytkomanii pisz renataw56@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Ją również mam kopytkomanie na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Wita.m po długim czasie powróciła na forum..i czytam i czytam i widzę powrót (na poprzedniej stronie) słynnej oszustki.tak siedzę i sobie myślę.również zostałam oszukany zgłosiłam sprawę na policję i co? Za mała szkodliwość czynu, a pani mnie właśnie straszyli sądem, oskarżeniami o pomówienie itd.i co? I nic i dalej działa a firma nic z tym nie robi.....nie ważne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Witam mam do odsprzedania Szefa kuchni rózowego i Kopytkomanie....za niewielka wrecz symboliczna kwotę..polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktos spotkal sie z podrobkami tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię kopytkomanię. proszę o cenę z kosztami wysyłki na zuzia@artuvia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy moge zostac konsultantka tylko dla siebie i czy to sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam profil ten managerki tupperware na allegro - PERUS83 i jak widać, postępuje dalej tak samo. Ktokolwiek zwróci uwagę na długi czas wysyłki, potrzebę ponaglania, brak kontaktu itd, od razu wystawia w rewanżu negatywa. To prawdziwa managerka tupperware. Uczciwa, pomocna, miła..... Ale pewnie sprzedaje 10 x tyle, co prawdziwa konsultantka. Ale dla firma też jest warta 10 x tyle, co uczciwa osoba. Osoby się tak naprawdę nie liczą. Liczą się pieniądze, które te osoby ze sobą przynoszą. Oto dewiza wspaniałej firmy Tupperware. Prawda, kika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam gdzie moge oddac do reklamacji produkt kupiony na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam wypowiedzi na wcześniejszych stronach o braku garnków 2,8 l. Powiem szczerze, że chciałam go kupić i napisałam maila do użytkownika FANKYTUPPERWARE na allegro. Z wcześniejszych wypowiedzi wynikało, że to manager będący "w dobrych relacjach" z dystrybucją. Zapytałam o garnek i dostałam odpowiedź, że oczywiście jest to kupienia. To, co mnie zaskoczyło, to pytanie ile takich garnków potrzebuje, bo 2,8 l ta pani ma tylko 4 sztuki, ale ma również 7 sztuk 3,7 l. I tak się zastanawiam, jak to w tej firmie działa. Jasne, mogę zamówić u niej garnek, bo z punktu widzenia klienta, kupuję co chcę. Ale z punktu widzenia tego, co tutaj piszecie, to ta firma jest w 100% skorumpowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie kupiłaś tam powinnaś reklamować ,lub jak masz nazwisko osoby u której kupiłaś to podejdz do najbliższej dystrybucji adresy na str internetowej i tam bez problemu zareklamujesz podając jej nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×