Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość heniek heniek
szczyny se w tym ugotujcie i uryne pijcie wyjdzie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniek brawo, a Wy konsultantki wstydzcie się, piszecie takie bzdury że dziwie się że ta strona jeszcze funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostawiłam garnek KKSK na małym ogniu na dobre 15h, z barszczyku została kupka popiołu. miałam go wyrzucić ale zalałam wodą i po jakimś czasie ładnie się zmył bez szorowania. Garnek nie ma śladu przypalenia i służy mi dalej już od 7 lat. Garnki miałam za rekrutacje bo ceny niestety z kosmosu, a z teflonowymi patelniami pożegnałam się dawno. Kolekcja z odpinanymi rączkami to jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
A co dziewczyny z tym teflonem. Ja mam patelnię do naleśników i jestem bardzo zadowolona. Jest naprawdę super. Nalęsniki sie nie przypalają, szybko się smażą i z myciem żaden kłopot. Ale może cieszę się a o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką wysokość mają spiżarenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z tych garnków z odpinanymi rączkami jestem bardzo zadowolona , wygrałam je w jakimś konkursie, Jednak myją się rewelacyjnie , a te KKSK niestety przy myciu pozostają jakieś plamy , które nie podlegają gwarancji , a brzydko to wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plamy na garnkach polecam mleczko zeptera, raz na jakiś czas umyję i wyglądają jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poproszę przepisy : hnadczuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na plamy i przebarwienia polecam ocet a nie chemie i nie rozumiem czemu tak wszyscy lubią te mleczka,trują siebie i środowisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam garnki, bo kiedyś tam dostałam, ale zachwycona nie jestem. Zgadzam się, że tej ceny nie są warte. Mam 20 lat garnki szwedzkiej firmy, też można używać bez tłuszczu i gotować w niewielkiej ilości wody, ale po tylu latach wyglądają jak nowe. Te niestety pozostawiają wiele do życzenia. Pewnie, że lepsze niż emaliowane, ale co w nich tyle kosztuje to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpisalyscie sie na temat garnków, a jest moze ktos kto posiada czajnik KKSK?? jak sie ma cena do jakosci po latach uzytkowania?? zastanawialam sie nad nim bo czajnik to jednak rzecz ktora uzywa sie codziennie, a taki za 50 zl wyrzucam co roku - czy wartr raz zaplacic i miec spokoj, ach i jeszcze jedno - czy ta raczka faktycznie sie nie nagrzewa na gazie?? bo dla mnie to jakis mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę o link z filmikiem pokazującym jak pracować z mielinkiem...ewentualnie krótki opis jak się nim posługiwać i konkretnie co można przy jego pomocy przygotować...mirabelka43@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę o link z filmikiem pokazującym jak pracować z mielinkiem...ewentualnie krótki opis jak się nim posługiwać i konkretnie co można przy jego pomocy przygotować...mirabelka43@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czajnik jest ok :) rączka się nie nagrzewa pod warunkiem ze gaz jest dostosowany do wielkości czajnika bo jeśli jest zbyt duży to raczka jest gorąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rączka od czjnika nie nagrzewa się jak jest malutki gaz przy większym niestety trzeba brać rękawicę. jeśli masz czas myć go codziennie to ci posłuży. ja raz na tydzień niestety muszę go porządnie szorować bo za tą kasę nie wyrzucisz więc wolałam tańsze i poplamiony lądował w koszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! czy ma ktoś na sprzedaż cukierniczkę tą co ostatnio była chyba za aktywność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, koleżanki jak jest z pierwszymi krokami nowej konsultantki? dokładnie chodzi mi o pierwsze trzy kroki po party startowym trzeba robić zakupy tydzień po tygodniu czy po partym startowym trzeba zrobić trzy aktywności w ciągu czterech tygodni aby dostać prezenty dla nowej konsultantki? bardzo prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz zdobywać darmowe prezenty to w ciągu czterech tygodni musisz być trzy razy aktywna na 500zł. Przy pierwszej aktywności dostajesz m.in. dzbanek, obieraczkę, przy drugiej rozdrabniacz, a przy trzeciej otwieracz. Dalej też bierzesz udział w konkursie, bo np. 9 aktywności w 13 tygodni to dostaje się ultra plusa. Życzę sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tz. rozumie to tak party startowe jest 0, 1) pierwszy tydzien aktywność na min. 500zl dzbanek itd. 2) drugi tydzień aktywność na min. 500zl rozdrabniacz, 3) trzeci tydzień może być przerwa??? 4) czwarty tydzien otwieracz? dobrze to rozumie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dobrze rozumiesz, jeden tydzień mozna odpuścić, a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za pomoc:) mówiono mi ze nie można mieć przerwy a katalog mówił co inne dlatego chciałam się upewnić Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja mogę sprzedać cukierniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o e -mail do Pani z warszawy jetem też z w-wa to wszystko podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka cena cukierniczki z przesyłką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś do sprzedania mikro szybkowar w atrakcyjnej cenie? eliza.michalik77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka cena jest dla Ciebie atrakcyjna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie 30 zł z przesyłką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 zł to ja bratowej prezęt mogę zrobić już całkiem ludzie głupieją chcą żebyśmy sporo dopłacały wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może mi ktoś da część swojej wypłaty ,skoro od nas się tego oczekuje,ludzie szanujcie trochę pracę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×