Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Ja mam kilka produktow tej firmy. Jestem z nich bardzo zadowolona. Zwlaszcza z shakera, miski do ciasta drozdzowego oraz pojemnika do przechowywania salaty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naczynia tupperware są lepsze od np. takich do próżniowego przechowywania żywności (z pompką do odsysania powietrza) ? Przydały by mi sie chociaż dwa takie pojemniczki (jeden mniejszy na wędliny) i drugi większy (na jakiś obiadek), ale nie wiem co lepsze tupperware czy próżniowe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirad
droga alegowiczko polecam tupperware, ponieważ w naczyniach próżniowych za każdym razem musisz używać pompki a efekt przechowywania jest taki sam. wyobraź sobie, że sięgając po pieczywo musisz za każdym razem odssysać powietrze to dość komplikuje sprawe.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też konsultantka
Witam wszystkie zadowolone i niezadowolone posiadaczki tupperware. Chcę tylko napisać, zebyście pamietały o tym iż istnieje tzw. GWARANCJA TUPPERWARE. Jeśli za nic stolnica sie nie przykleja, proszę - zareklamujcie to u swojej konsultantki, a otrzymacie nową!! Sama wymieniłam moim klientkom kilka, zdarzyło się, że nawet po 10 latach użytkowania! Wymiana następuje od ręki, a jeśli kupowałyście na prezentacji, to obowiązkiem osoby sprzedającej jest powiadomienie wszystkich o wieczystej gwarancji, jakiej producent udziela klientkom. Nawet najdrobniejsza sprawa- jeśli nie jest wynikiem uzytkowania niezgodnego z instrukcją-podlega wymianie bez względu na to ile lat posiadacie produkt. Tak więc zachęcam szczególnie te niezadowolone, by ruszyły z tymi dziadoskimi stolnicami i załatwiły sprawę, a nie psuły tu nam opinię! To tyle! Jakby ktoś miał kłopot ze znalezieniem sprzedawcy można pisać maile do najbliższej swego miejsca zamieszkania dystrybucji. Można znaleźć w necie, a telefony i kontakty są w każdym katalogu tupperware. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaLLLLLLLL
Witam. Chcę zakupić mix-maksa lub sheiker, doradcie w czym robi się super kawkę i może ktoś ma na nią przepis to podajcie. Będe wdzięczna. Pozdrawiam A nawiasem mówiąc cud kuchenny jest super, wracam z pracy wsypę do niego co potrzeba, poprzytulam się z dzieciaczkami a w tym czasie obiadek gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też konsultantka
Aniu! POlecam mix maxa, bo jest wiekszy i zakręcany, możesz w nim mieszać gorące rzeczy, zaczyn na drożdżówkę, natomiast w shakerze tylko na zimno. Przepis na cappuccino: na jedną porcję wlewam 50ml mleka zagęszczonego , nieslodzonego najlepeij z Gostynia ( to najpopularniejsze w niebieskich opakowaniach, light też może być), 1 łyżeczka kawy rozpuszczalnej, szczyptę cukru waniliowego i cukier do smaku.Ubić aż podwoi objętość, a dzieje sie to bardzo szybko. wlać do filiżanki i uzupełnić gorącą wodą.Kawkę można udekorować cynamonem lub tartą czekoladą, dolać rumu lub koniaczku.Jakbyś chciala więcej przepisów, to podaj maila, a Ci prześlę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frał
kisiłam ogórki we wiaderku po zjedzeniu ogórków i umyciu wiaderka pozostał niemiły zapach a chciałabym zakisić kapustę. Może coś zrobiłam nie tak ogórki zalewałam gorącą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym kupiś kilka pojemników, w których będę trzymać wędlinę i sery w lodówce. Czy możecie polecić konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonia
dostałam w prezencie mały gratisik wygląda jak szydełko ale nie wiem do czego służy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonia
dostałam w prezencie mały gratisik wygląda jak szydełko ale nie wiem do czego służy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też konsultantka
To szydelko jest nożykiem do obierania cytrusów. Jeśli chodzi o pozbycie się zapachu z wiadra, wystaw je na pełne słońce, wcześniej można przemyć wodą z octem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też konsultantka
SKOWRONECZKO Na ser i wędlinę w plasterkach polecam świeży gabinet, jest to pojemnik piętrowy w wersji 3x600ml lub mniejszej 2x300ml. A gdybyś chciała przechowywać wędlinę i sery w kawalkach to świetny jest Cheesmart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlebek
witam-mam dosyc sporo pojemnikow tupperware-czesc dostalam,czesc zakupilam a czesc otrzymalam jako podziekowanie za zorgnizowanie prezentacji:-)m.in szklarnie(rewelacyjna!!!),otwieracz-hmm wszyscy wiedza jaki:-),a ostatnio wlasnie chclwebak z kratka kondensacyjna-jesli chleb zdarzylobuy sie plesnieje trzeba wytrzepac okruszki a wnetrze przetrzec woda z cytrynowym sokiem lub woda z octem,podobnie z pojemnikiem do przechowywania sera:-) a jesli komus wedliny obslizguja sie w pojemnikach to znaczy ze nie dokladnie zamyka i nie odpowietrza dokladnie(trzeba uczulic dzieciaki!!)a zupe w misce do ciasta mozna bez problemu przecjhowac 2 tygodnie,a drodzowka z kruszonka wychodzi nawet mojemu 11 letniemu synowi-wiec prosze nie mowcie ze to niepraktyczne pojemniki-po prostu nauczmy sie korzystac z nich a zaoszczedzimy kupe kasy na wylewanych resztach zupy,sosow,wyrzucanym makaronie,salatkach...mam 37 lat i nie zarabiam kroci ,ale widze juz duze oszczednosci po uzywaniu pojemnikow tej firmy,polecam organizowac prezentacje wtedy nie kupujesz a dostajesz w prezencie -to sie oplaca!! pozdrawiam jesli chcecie o cos zapytac piszcie na maila-odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertus231
Pojemników tupperware używam od ponad 10 lat i są mi bardzo przydatne.Jeżeli stolnica ślizga sie i nie trzyma na blacie proszę spróbować zmoczoną ściereczkę rozłożyć na blat a na nią rozłożyć stolnicę i musi się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka 1
wiaderko Jambo jest rewelacyjne!! Ogórki w nim zakiszone bądź kapusta super . Wadą jego jest oczywiscie CENA, ale i tak polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauram
Niby to tupper jest takie super pojemniki nie przechodzą zapachem a ja zakisiłam ogórki we wiaderku i przykry zapach pozostał. mam tez szklarnie duzą i przechowuję w niej warzywa jak jest w lodówce to jest ok ale jak stoi na szafce to warzywa się psują. bardzo zadowolona jestem z szefa kuchni zrobienie sałatki to chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALI 12
Bardzo proszę o przepis na kapustę kiszoną w wiadrze Jumbo.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslaczek
Kapusta kiszona: 3-4 Srednie kapusty , 3-4 marchewki, 2 łyżeczki kminku, 1dkg soli na każdy kg kapusty, kilka liści laurowych. Poszatkować kapustę ,marchew zetrzeć na tarce, wymieszać i posolić. Włożyć do wiadra. Ubić i nadmiar soku odlać. Na koniec zostawić kapustę z małą ilością soku na wierzchu. Przez 2-3 dni nie zamykać szczelnie kapusty, po tym czasie zamknąć.Odpowietrzyć i zostawić chłodnym miejscu. Drugi przepis: 10kg kapusty poszatkowanej, 12 dkg soli . Kapustę nasolić i wymieszać w innym pojemniku.Przełożyć kapustę do wiadra i ugnieść. Zamknąć wiadro i codziennie odpowietrzać. Raz na kilka dni włożyć do kapusty długą łyżkę aby pozbyć się gazów. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeniaMkonsultantka
Dla gospodyni za zrobienie prezentacji są fajne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirad
fakt, niektore z tych naczyn sa super, ale faktem jest to ze sa one duzo za drogie. kupujac je,wzbogacamy wiele osob: konsultant to najniższy szczebel, potem junior menager, menager. team lider, dystrybutor, dyrektor regionalny, dyrektor na polske, itd..... im wyżej tym wieksza marże dostają poszczególne osoby. ponad to w cene tych naczyn wchodzą tzw. zjazdy integracyjne m.in. 3dniowy pobyt w Gołebiewskim, Pobyt na Majorce, we Wiedniu, szereg szkoleń na wysokim poziomie w ekskluzywnych hotelach, markowe prezenty. nie zrozumcie mnie źle rozumiem, że każdy chce zarobić pieniadze ale faktem jest rowniez to ze koszt wytworzenia tych naczyn jest bardzo mały. bylam konsultantem w tej firmie ale atmosfera w jakiej sie to "wszystko " odbywa przeraza mnie . teraz już wiem, że wszystko co jest sprzedawane drogą sprzedazy bezpośredniej ma dużo za dużą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też konsultantka
Ale Elwirad tak jest ze wszystkim, niestety, drapieżny handel....Ile kosztuje wyprodukowanie paczki masła wysokiej jakości, a ile za nią zapłacisz?? Ile osób musipo drodze zarobić? To mam nie kupić tego masła? Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuphela
Witam wszystkich. Oczywiście nigdy nie jest tak aby się wszystko wszystkim podobało, ale właściwie każdy znajdzie jakieś naczynie na miarę swoich potrzeb i o to chodzi. Oczywiście aby w pełni być zadowolonym z posiadanych naczyń trzeba naprawdę uczestniczyć w prezentacjach. Celowo piszę w liczbie mnogiej ponieważ często jest tak, ze nie wszystko zapamiętamy co mówiła konsultantka-stąd często błędy w używaniu naczyń.pozdrawiam tuphela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna zaczęłam kupować naczynia Tupperware i ogólnie jestem z nich zadowolona. Mam niewielkie doświadczenie w tym względzie, nie chodzę na prezentacje, nie wiem jak w pełni można je zastosować, ale jestem bardzo zadowolona z cheesmarta. Ser rzeczywiście bardzo długo zachowuje świeżość, nie obsycha. Dysponuję jeszcze chlebakiem, harmoniuszem,pojemnikiem na ciasto i mix- max\'em. Myślę, że na nich się nie skończy. Mam serdeczną prośbę, jeśli ktoś mógłby mi wysłać kilka rad dotyczących właściwego ich wykorzystania oraz jakieś przepisy szczególnie dot. mix max będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuphela
eda36 prosisz o rady odnośnie używania pojemników tupperware moja rada jest jedna PREZENTACJA nikt nie podpowie lepiej niż konsultant tupperware w bezpośrednim kontakcie na prezentacji .Są to miłe spotkanie przy kawie w gronie zaprzyjażnionych osób.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeki
Chcę kupić wiadro na kapustę,są na allegro,ale co to znaczy odpowietrzyć w tym przypadku,w jaki sposób?Proszę niech to ktoś mi wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupan
Odpowietrzyć wiadro lub inny pojemnik, to uchylić prawą ręką pokrywkę, a lewą z góry ją nacisnąć, wówczas powietrze wychodzi. Jeszcze jedna ciekawostka: to wiadro jest świetne do prania delikatnych rzeczy. Należy w tym celu wlać wodę w ilości 1/3 wiadra, wsypać proszek, wrzucić delikatne rzeczy, następnie zamknąć i kilka razy nim potrząsnąć, następnie wypuścić powietrze i pozostawić na 20 minut. Wypłukać pranie i to wszystko. Jednakże należy pamiętać, żeby nie przetrzymywać w wiadrze prania dłużej niż 30 minut, bo bród wraca do tkaniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupperware
Jestem menedzerem w Tupperware od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z produktów tej firmy tak jak i moje klientki!!!!! Pojemniki są superrrrr:) Lepiej troszke dołożyc do pojemnika a oszczędzic na elektryczności, gazie, czasie czy na art.spożywczych!!!!! Polecam Gorąco Wszystkim!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×