Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość iwona-ruda
Mam troszkę produktów z Tupperware, zaczynałam od miseczek. Kupiłam je aby się przekonać czy są takie dobre, i fakt przechowuję w nich wędlinę i jest ok. Pojemnik na ser- rewelacja, szef kuchni - pycha potrawy dzięki niemu można szybciutko sporządzić i nie brudzi się innych naczyń, bo wszystko jest w jednym pojemniku. Dzbanek do kompotu jest super, ale polecam 2 l., bo mniejszy się nie opłaca. Posiadam również pojemniki na makarony i kasze - są naprawdę dobrze zamknięte. Polecam pojemnik na bakalie,ostatnio był w promocji, naprawdę wygoda, już w szufladzie nie mam porozwalanych woreczków z bakaliami. Wiem, ze produkty z tej firmy są drogie, ale raz w miesiącu lub co dwa m-ce myślę ,że można zaszaleć za100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisters
Moim zdaniem większość tych pojemników można zastąpić o wiele tańszymi, równie dobrymi produktami naszej produkcji. Wydaje mi się, że ceny są zbyt amerykańskie jak na nasze warunki finansowe. Promocje gdzie cena jest o połowę niższa powinna być (i pewnie jest) to faktyczna cena jaką trzeba by było za to zapłacić. Ktoś na tym dobrze zarabia. Wystarczy zobaczyć na stronach internetowych tej firmy jakie korzyści finansowe dotyczą osoby sprzedającej.Pozdrawiam myślących tak samo jak ja i tych co myślą inaczej też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) jestem nową konsultantką tupperware a firmę znam od ok 10 lat. moja mam zawsze używała tych produktów i jest zadowolona teraz ja używam i też cieszę się że je mam. miska która ma 10 lat nawet na tyle nie wygląda, a te zwykłe za 5 zł nie domykają się, po kilku miesiącach są do wyrzucenia bo aż wstyd je pokazać. produkty tupperware śmiało można wystawić na stół (perły czy elegancja- osobiście bardzo mi się podobają). polecam zorganizować pokaz. wystarczy zaprosić gości, konsultantka przyjedzie zrobi pokaz a wy otrzymacie prezent i to nie byle jaki. Polecam wiaderko Jumbo (nadaje się do kiszenia, ale też super pierze i nie trzeba prądu). fajne są harmoniusze. w zależności ile chcemy do miski włożyć ustawiamy sobie miskę. to tak jakbyśmy mieli 3 miski w 1. maximilian sam robi ciasto drożdżowe, ale możecie mi nie wierzyć poproście konsultantkę zeby przy was zrobiła to ciasto. fajna jest silikonowa mata. raz na meeting\\\'u widziałam prace dzieci... jeśli ktoś lubi robić na ciastach jakieś ozdoby to ją polecam. można robić np. z czekolady jakieś kwitki czy coś, czekamy aż wyschnie i beż problemu mozemy odczepić wzór i położyć na torcie. Liliana jest mega... mozemy wlać galaretkę odczekać aż zrobi się twarda wylewamy na nią drugą innego koloru itd. na końcu możemy dać do środka owoce. do każdej liliany dostajemy przepisy (np. na ptasie mleczko, musy owocowe, inne potrawy). ultra plus nie trzeba martwić się o to że szklane naczynie nam pęknie bo formę mozemy włozyć nawet do gorącego pieca.. polecam też szefa kuchni... sałatka ważywna jest zrobiona w 15 min. kapusta pekińska tak samo, cebula też. francuski młynek plus- mozna w nim robić sałatki na chleb. otwieracz do puszek tak otworzy puszkę ze się nie pokaleczymy. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie. Przepisy też mogę dać.Jeśli się nie zna tej firmy to się nie wie jak z tych produktów korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełka jak pudełka, Aniu . Rozumiem, że jesteś pełną zapału świeżo zwerbowaną konsultantką tuż po szkoleniach - stąd Twój entuzjazm. Mam kilka produktów tej firmy - jestem daleka od zachłyśnięcia się. Od dłuższego czasu kupuję pudełka firmy Curver i Rubbermaid, albo zgoła jakieś bezimienne - też działają . A na stół stawiam chętniej swojskie kamionki lub od święta porcelanę . Plastik moim zdaniem nadaje się na pikinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_19895
wcale nie uważam, że inne firmy są aż tak złe. To że zostałam konsultantką tupperware nie oznacza, że nie używam innych pojemników. Entuzjazm? Zawsze był do tych pojemników:) Tworzywo z którego zrobione są pojemniki tupperware świetnie nadają się na stół, ponieważ imitują szkło. Każdy robi jak uważa... Przy tych pojemnikach trzeba wiedzieć jak się nimi posługiwać, aby je docenić. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_19895
PS.: Farmerko63 jakie masz pojemniki z tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz - ja nie pamiętam ich nazw, bo to już dość dawno było. Taką głęboką żółtą michę z przykrywką, morelowy litrowy dzbanek z przykrywką do mleka, stolnicę ( porażka) , czerwoną maselniczkę z przykrywką ( która pękła nota bene) i malutki niebieski dzbanuszek do śmietanki. Dwa ostatnie egzemplarze to gifty od koleżanki -konsultantki. Acha! I jeszcze takie śmiszne łyżeczki, które zapierają się o brzeg szklanki ... gdzieś się jeszcze plączą po szufladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imitacja to imitacja .Ja też jestem szczęśliwż posiadaczką kilku produktów i oprucz ceny nie posizdają żadnych innych walorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkapsychologii20
witam wszystkie panie! przede wszystkim chciałabym zaznaczyć iż nie można porównywać naczyń tupperware do naczyń plastkiowych! ONE NIE SĄ Z PLASTIKU. na początku też nie chciało mi się w to wierzyć i byłam ANTY ale pojemniki tupperware znam już połowę swojego życia czyli 10 lat i nie wyobrażam sobie życia w kuchni bez nich. jestem studentką, nie mam czasu na gotowanie ale dzięki tupperware moge szybko przyrządzić sobie rewelacyjne posiłki. moimi faworytami są: ultra plus, szef kuchni oraz kluseczkomania. są naprawdę super! co do ceny to fakt- drogo, jednak są to pojemniki bezkonkurencyjne, na które nie żal mi wydać kasy. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga studentko... Polecam też Pierożkomanię (to taki pojemnik, który pomaga robić pierogi). Kiedyś gdy robiłam pierogi to cały dzień przy nich siedziałam a teraz to ok 2 godz (przy dużej ilości). Niestety pojemnik nie jest w katalogu i pojawia się od czasu do czasu w ofercie. Farmerko: Jeśli pod stolnicę dasz zwilżony ręcznik nie powinno się ślizgać. Kotko: Ja jednak wolę te imitację szkła niż martwić się że mi się potłucze, po za tym są lekkie. WłAśNIE TUPPERWARE NIE Są Z PLASTIKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleptomanka
Z tego co słyszałam to stolnicę trzeba było wcześniej zahartować w wodzie bo jest powlekana jakimś środkiem, żeby nie uległa zniszczeniu w transporcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuphela
farmerko63a słyszałaś o GWARANCJI TUPPERWARE ? Z pękniętą maselniczką trzeba się skontaktować z konsultantką Tupperware Ona napewno coś poradzi,. No chyba że kupiłaś na allegro>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuphela
kleptomanko stolnica niczym nie jest powlekana oj przydała by się prezentacja wtedy wszystko byłoby jasne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maselniczkę dostałam w prezencie od konsultantki. Stolnicę kupiłam na pokazie - moczyłam, tak jak pani demonstrowała, układałam na rozmaitych powierzchniach - blacie laminowanym, drewnianym , z gresu - jeździła jak dobrze posmarowane narty na stoku :D Podkładanie mokrych ścierek to chyba lekka przesada. Kupiłam już sobie drewnianą - taką jak miała moja Babcia - z burtami na trzech bokach. Działa niezawodnie i nie muszę niczego pod nią podkładać. A reklamacje przykrywki maselniczkowej sobie też odpuszczę - konsultantka przyjechała do nas na występy gościnne z daleka. To pudełeczko nie jest aż tak cenne, żebym się fatygowała i szukała tej pani. Służy teraz jako miseczka dla najmłodszego kotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta100
mam sporo produktów, najlepszy pojemnik do czosnku a największym niewypałem jest nóż szefa- tępy i bardzo drogi, a miał być to najlepszy nóż w mojej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakte
Też kupiłam kilka naczyń tej firmy, niestety nie jestem zadowolona, byłam chyba naiwna sądząc, że różnia sie one od innych plastikowychpojemników, np. pojemnik na sery: zamiast wilgoć skraplać sie na wydzielonym do tego miejscu , skapuje na serym wędzliny i leża one w wilgoci, a garnek do pieczenia strasznie sie rysuje i odpada wierzchnia warstwa plastiku oraz pękło przykrycie/ pokrywka/ na środku, tak więc uważam , że produkty te nie są warte b. wysokiej ceny ,reklamowałam je , znajomej zamieniono stolnice, tez sie odklejały od blatówa innej rozwarstwiły, poczekam jak załatwią moja reklamacje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pare rzeczy tej firmy ale och i ach robić przy nich to bez sensu :D Uważam że są również inne tańsze firmy a efekt ten sam. Mam: -Dużą miske do ciasta i z niej jestem najbardziej zadowolona.Oprócz ciasta przechowuje rózne reszty które zostają lub mniej robie bałaganu przy panierkach itd. -pojemniczki rafałki ,niezbędna trójka-jak dla mnie jak każdy inny tani pojemnik -maselniczka sprawdziła się masło jest moim zdaniem w niej świeże. -mini -max używam tylko do robienia likieru i pianki do cappuccino -stonicsa u mnie to nie wypal non stop się odkleja -tłuczek do ziemniakow,wyciskacz do czosnku czy obieraczka do warzyw można kupić zdecydowanie taniej.Jak dla mnie mogą być ale żadna rewelacja! -mam formy silikonowe ale ostatnio kupiłam na allegro za 15 zł i jest również dobra jak te za stówke :P -lubie noźyk do ciasta,fajnie mi się kroi ciacho. -dzbanek może być ale co to za róznica czy kompot będzie zrobiony na ogniu czy w magicznym dzbanku.Smak jak dla mnie ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to taki...
Witam drogie panie:) Właśnie przeczytałam cały topik i zauważyłam ze opinie są bardzo podzielone. ja posiadam miskę do ciasta drożdżowego tylko ze nie umiem z niej korzystać!! Pomocy... Bardzo proszę o podanie mi instrukcji obsługi i od razu może jakieś fajne przepisy na ciasto drożdżowe. będę bardzo wdzięczna Pozdrawiam i życze udach wypieków:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to taki...
upupupupupup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia_122
ok,jeśli nie plastik to co? Czy nie wydzielają żadnych środków rakotwórczych? Przecież wkłada się niektóre do bardzo wysokiej temperatury? Widziałam jak znajoma robiła ciasto drożdżowe i rewelka.Zastanawiam się nawet nad zakupem niektórych pojemników,tylko czy napewno nie są szkodliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryky
fakt, pewnie można kupic tańsze, trzeba wiedziec co warto, nie miałam okazji uczestniczyć w żadnej prezentacji, kupuje na allegro i radzę się znajomej co warto. Mam pojemnik na sery -cheesemart, świezy gabinet, otwieracz do puszek ( rewelka), kilka miseczek. Są świetne i na pewno na nich nie poprzestanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaman
witam wszystkich bedacych za i przeciw. Znam tupperware od wielu wielu lat. ale od stosunkowo niedawna zaczelam inwestowac w te naczynia i uwazam ze jest to dobra inwestycja. Mam to szczescie ze mam osobę ktora szczerze doradza co jest warte wydania pieniedzy a co warto zastapic tanszym odpowiednikiem. Odkad posiadam produkty tej firmy oszczedzam czas, sily i pieniadze. Wiem ze beda mi sluzyc latami. inne pojemniki poszly w odstawke bo po jakims czasie ciekly, pekaly lub po prostu zmienialy barwe i stawaly sie koszmarne (wyrzucalam je - a wiecie ile taki plastik sie rozklada? to zamach na srodowisko :) i pozorna oszczednosc) Zgadzam się że trzeba znac obsluge i zastosowanie zeby moc w pelni korzystac z tupperware i byc z nich zadowolonym. No i trzeba byc otwartym na nowosci i zmiany bo wiele jest osob ktore po prostu nie zmienia swoich przyzwyczajen czego absolutnie nie neguje niech nikt nie poczuje sie urazony, tylko nie dla nich walkowanie bez maki, drożdzowiec bez wyrabiania, bo wtedy wydatek sie nie opłaci tupperware wyladuje gleboko w szafce. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trycky
Kupiłam ostatnio obieraczkę do warzyw i jakoś mnie nie zachwyciła, niby dwustronna, ale te ząbki nic nie obierają. Wytlumaczcie proszę , dlaczego niby ma byc super, bo wiele osób bardzo sobie ja chwali.A ja na razie mam mieszane uczucia. Może to błąd,ale nie kupuję na prezentacji tylko na allegro, duzo taniej, otwieracz do puszek fantastyczny, łyżka silikonowa też, ale obieraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psorek
Bardzo proszę o przepisy na mix-maxa, szczególnie na bitą śmietanę i koktaile. Czy pierożkomania to żeczywiście taka dobra rzecz? I jak robić- cieńsze ciasto czy grubsze żeby się nie porozwalało. Acha czy mozna użwać drewnianego wałka, czy będzie się przyklejał? A co z tą panierką w misce- pojedynczo kotlety? i czy przy opowietrzonej misce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psorek
Bardzo proszę o przepisy na mix-maxa, szczególnie na bitą śmietanę i koktaile. Czy pierożkomania to rzeczywiście taka dobra rzecz? I jak robić- cieńsze ciasto czy grubsze, żeby się nie porozwalało. Acha czy mozna używać drewnianego wałka, czy będzie się przyklejał? A co z tą panierką w misce- pojedynczo kotlety? i czy przy odpowietrzonej misce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizelotta
Witam wszystkich uważnie przeczytałam opinie dotyczace produktów Tupperware. Własnie byłam na prezentacji i zamówiłam kilka z nich. Jestem pełna entuzjazmu i nadziei ,że spełnia moje oczekiwania ( choć mój entuzjazm trochę zmalał po przeczytaniu niektórych opini). Chciałabym tylko poruszyć jeden temat , który nie daje mi spokoju. Jako chemik z zawodu nie mogę słuchać jak konsultanci i niektórzy z was przekonują ,że naczynia te nie są z plastiku. A co rozumiecie przez słowo plastik ? Słowo plastik zostało adoptowane z j.angielskiego i oznacza poprostu tworzywo sztuczne, a tworzywa sztuczne to nic innego jak grupa polimerów potocznie zwanych u nas plastikami. I tyle - po co dorabiać do tego ideologię i magię ? Wiem,że jest to plastik (tworzywo) i na takie się zdecydowałam. Więc nie wierzcie jak wam wciskają kit. Dodam jeszcze ,że zrobiłam studia podyplomowe z tworzyw sztucznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvfcvdf
witam!! przeczytałam co którąś wypowiedz. Może zacznę od tego iż byłam dziś na pokazie i jestem zachwycona!!! oczywiście zamówiłam sobie cud kuchenny i miseczki do przechowywania wędliny (bo praktyczne). A co do drożdżówki to oczywiście że najlepsza gnieciona ale jadłam robioną z tej miski po prostu PYCHA!!! Bardzo bym prosiła jak ktoś ma przepisy do tego Cudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninucha
hejka wszystkim forumowiczkom!!!mam prośbę.zamówiłam sobie mix-max-a i niebardzo wiem jak z niego korzystać.prosze o jakies przepisy na kawkę bądź inne cudo. ps.jestem za tupperware i już nie długo mam zamiar dokupić sobie parę rzeczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvfcvdf
wlej trochę mleka skondensowanego z puszki (nie słodzone!!) wsyp cukru i kawy rozpuszczalnej wedle uznania, no i trząchasz aż się wyrobi, wlewasz do kubka lub filiżanki i zalewasz wrzątkiem mniam mniam....... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_szp
Moje drogie czytam Wasze wypowiedzi i co poniektóre są ok, ale ... Nie rozumiem tylko manewru ze stolnicą, jak coś kupuję ( extra produkt za dużą kasę ) to dlaczego muszę kombinować ze ścierkami albo ręcznikami, każdy wałek jest dobry, plastikowy, drewniany i marmurowy...! Skrobaczka do warzyw, wczoraj pani proponowała mi za 34,99zł., a mam jakąś za 5zł z IKEI i jest extra, coś do siekania cebuli za 60zł?! Ile siekamy tej cebuli w domu? Trzeba sobie odpowiedzieć na to pytanie i czy nie można zrobić tego nożem! Zgadzam się z wypowiedzią że naczynie ekskluzywne nie są z plastiku, te można postawić na stół jak spotykają się znajomi albo zwolennicy tupperware! Jeszcze te kolory, żeby były zestawy w jednej tonacji i stawiasz je na stole ale każde naczynie to inna barwa, wypas dla blondynki w różowym sweterku w lexusie ( nie obrażając blondynek w różowych sweterkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×