Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliska111

zapalenie piersi-jak sobie pomoc???

Polecane posty

oj ja mialam..40st goraczki..koszmar! piers cala bordowa i bolaca u mnie nie pomogly panadol,kapusta ani masaze-musialam wziac pyralgine i antybiotyki..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
mysiapysia-karmie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej to isc do lekarza - na izbe przyjec - bo jak zaniedbasz to bedzie zle nacinanie piersi i wkladanie sączków - nie dopusc do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też pomogłą kapusta, okłądy a i przede wszystkim ciepły prysznic i wyciskanie mleka musisz troche poodciągać a najlepiej to wychidzi pod ciepłym prysznicem. i jeszcze jedno NIEPRZESTAWAJ KARMIĆ!!!! wiem że to ból nieziemski, też to przechodziłąm, ale trzeba to przeboleć...Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem sprawdzony sposob, wez przeciwgoraczkowy lek, wejdz pod prysznic i lej b.ciepla wode na piersi z boku, szczegolnie tak gdzie masz zgrubienia, najlepiej prysznicem, rob to dotad az zgrubienia pooli zmiekna i mleko zacznie ci plynac, potem cieplo sie ubierz a do stanika wloz na boki piersi cieple oklady, sa w aptekach takie co kilka godzin sa cieple, skutek murowany, nie dopuszczaj do tego zeby te zgrubienia sie robily, jak tylko wyczujesz je powtarzaj prysznic i oklady, nie zaziebiaj piersi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz jak najczęściej odciągać mleko z tej piersi i smarować je piersią rozgrzewającą, aby zniwelować zgrubienie. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×