Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upiorna_strzyga

produkty SOJOWE!!!

Polecane posty

Są jakieś ograniczenia, czy można je jeść.... nawet codziennie???? Mam na mysli żarełko typu kotlety sojowe, flaczki, gulasz. Czy spożywanie ich naprawdę czesto nie szkodzi zdrowiu i figurze? Piszcie co wiecie :) Btw, polecam kotlety sojowe meksykańskie z dodatkiem chilli- pycha!!!! Ale nie wiem jak smakują panierowane, ja gotuje je tylko w bulionie... A może znacie inne sojowe przysmaki, chętnie wypróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
pasztety sojowe sa dobre, mielonka jest super sa dietetyczne, mozna jest bez ograniczen, soja ponadto jest bardzo zdrowa spróbuj kotletów panierowanych, sa lepsze meksykanskie sa dla mnie za ostre pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuzio
problem z jedzeniem wege jest taki ze wydyma (jak na tej reklamie: mam wzdecia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Bylam wegetarianka przez ponad 4 lata i zywilam sie w duzej mierze soja ale wzdec nie odnotowalam. Pewnie to tez zalezy od organizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuzio
moja dziewczyna jest wegetarianka tak wiec chcac nie chcac prawie nie jem miesa (i czuje sie z tym ok). ale wlasnie zauwazylem ze mam zawsze brzuch wielki, rozmawialem z paroma zaawansowanymi wegeterianami i to samo mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuzio
tzn mowia ze wydymaja te wszystkie warzywa, a nie ze mam wielki brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wege jest dobre dla zycia :) produkty sojowe są zdrowe i pyszne !! zapomniałyście o mleku sojowym mniam:) dlaczego przestałaś po 4 latach być juz wege?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewwa, czyli potwierdzasz że można jesc je bardzo czesto? :) Tak mnie cos wzięło... ajak Twoje doswiadczenia ze wzdęciami? :D (sorry za bezposredniosc:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa22
A co sadzicie o bułkach sojowych?Czy sa zdrowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soja zawiera fitoestrogeny
wiec nie warto z nia przesadzac. 2-3 razy w tygodniu to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na poczatku moze i miałam ,osobiscie uwazam ,ze np.bardzo pyszna pasta wegetarianska jest tłusta,pasztety raczej mozna jest do wolii tzn normalnie:)) a kotlety wiadomo tłuste są ,ale w koncu to juz nie tłuczsz z biednych zwierzaków:)) :)) ja czasem kotlety daje do mąki :D są wtdy taakie inne :D:D a bułka moim zdaniem duzo chłonie oleju... mleko sojowe wiem napewno jest bardzo zdrowe!! w ogóle to czytałam całą ksiązke o mleku krowim i ciesze się ze ejstem na nie uczulona:D hasło :pij mleko bedziesz kaleka jest trafne!! to tak jakby małej myszce której nie potrzebe jest tyle białka podać mleko od tygrysa ,które ma w sobie budulec do mocnych kosci ,po za tym przyczepiając się dalej namietnie do mleka od biednych krówek uwazam ze wypłukuje wapń z kości ,mozecie zyc stereotypami ja jestem zdrowa:) pozdrawiam uu i sory za blęby ale w biegu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz słysze o bułkach sojowych ,ale zapewne są z mąki sojowej heheh a ja mówiłam w swojej wypowiedzi o bułce tartej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa22
Te bulki sojowe kupuje w mojej piekarni.Sa naprawde przepyszne!Gdybyscie raz ich sprobowaly,nie potrafilybyscie przestac!Jestem tego pewna.Tylko nie jestem pewna czy te bulki sojowe sa w miare zdrowe.Oświećcie mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
ktos tu wspomnial o fitoestrogenach... te hormony maja WSZYSTKIE rosliny!! wiec nie wiem co to za aluzja. a co do bulek to czy to czasem nei jest zwykle biale pieczywo z ziarnem soi?? jesli tak to sami odpowiedzcie sobie czy to ma duzy zwiazek ze zdrowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te kotlety meksykańskie to gdzie kupujesz? I jakiego są one producenta? Bo ja widziałam tylko schabowe i różne warianty mielonych (z koperkiem, pieczarkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojjkaa
ile kalorii mogą miec kotlety sojowe tylko gotowane(5szt)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairlesss
moje ulubuione to sznycle pasztet z cieciorki i pulpety wegusie. sa superrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×