Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIRSZAAA

kupiłam dzis w lumpeksie

Polecane posty

Gość ivyer
no tak to już jest jak się dzieci wychowują na mtv... proponuję skończyć to rzucanie obelgami (chociaż przyznam- "prostaczka" dała mi dużo powodów do radości) bo ta wojna się nie skończy... już wiemy że jedni są zwolennikami sh a inni nie i nie chce się już czytać wypowiedzi w stylu " ale tandeta" czy "ojejku ja nie wiem co jest w tych okropnych lumpeksach, są obrzydliwe"... czekam na jakieś adres dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ivyer!Jesli chodzi o adresy lumpeksow to nie wiem skąd jestes.Jezeli Ci to pomoze jest taka stronka z adresami www.lumpeksy .pl juz ja komus podawalam,ale moze juz ja znasz.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwo mozna poznac
Znajac osobe czy ubiera sie w szmateksie czy nie.. a wiecie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja wiem............
Bo nigdy nie ma nowych ubrań na sobie, tylko zawsze coś zmechacone i dziwaczne... I jeszcze po tym, że ma ubrań na kilogramy:D Zamiast 5 par porządnych spodni ma 25 po 5zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,widze ze ktos tu zaczyna gadac sam ze sobą to juz chyba jest jakas choroba.Znalazly sie znawczynie,to ciekawe jak zaloze cos nowego i do tego cos z lumpeksu ,to musze sie miec na bacznosci bo nasze strazniczki mody odrazu to zobacząAch juz sie boję.Naprawde wspolczuje ,jakie niskie horyzonty myslenia ! A co do zakupow kupilam w sobote kilka fajnych ciuszkow w lumpeksie 2 bluzeczki ,kamizelke,sweterek dla męza i dla coreczki sweterek sliczny blekitny.Nie wymieniam firm bo mnie zjedzą przeciwniczki.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivyer
no może nie zjedzą... nie, nie od razu... najpierw to muszą uzasadnić :D tj że nie masz prawa bytu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k8
BARDZO ŁADNY SWETER, CIEPLUSI W SAM RAZ NA CHŁODNIEJSZE DNI. MI RÓWNIEZ UDAŁO SIE UPOLOWAĆ JAKIS CZAS TEMU BARDZO PODOBNY, NAWET 2- MIODOWY I BEŻOWY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie po dłuższej nieobecności! cos ostatnio nasz topic umiera, więc go podnoszę :-) co jest z Wami kobietki? Niczego ciekawego nie upolowałyście? Hm.....dziwne. czekam na świeże donosy. P.S myślę, że w Warszawie nie ma problemu ze znalezieniem ciekawego ciucholandu---generalnie jest prosta zasada, bynajmniej u mnie działa w 80%----wybieram ciucholandy, które maja olbrzymia powierzchnię np. byłam ostatnio w łodzi i tam widziałam lumpeks, który miał 2200 m2..... ;-) pozdrawiam wszystkie odwiedzające ten topic od czasu do czasu...... kirscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udało mi sie
Kupić dla męża sweter GAP.Cudo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×