Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emkaCAFE

naprawde dobry fryzjer -BIAŁYSTOK-kogo polecacie?

Polecane posty

Gość Lillypad
Polecam salon Pretty Woman na 100-lecia obok galerii Piotr i Paweł. Obie fryzjerki Kasia i Asia są super, doradzą kolor, przedstawią kilka propozycji fryzury, nie ogołocą portfela :-) Za strzyżenie i jedne kolor zapłaciłam 120. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka81
A ja polecam salon IMAGE na ul.Upalnej Do pani Magdy chodze już kilka lat i zawsze wychodzę odmieniona i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskyt@1
Bardzo serdecznie polecam fryzjerkę z Pastelle Białystok, Byłam bardzo zadowolona z obsługi i nie drogo 35zł za wlosy do ramion. Nie wiem dokładnie jak z malowaniem, ale myślę że także pewnie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcizna
a czy byliście kiedyś w salonie Nefretete? jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina bajda
WITAM POLECAM SALON PASTELLE BYLAM TAM JUZ KILKA RAZ JESTEM NAPRAWDE ZADOWOLONA MIALAM SCIAGANY KOLOR Z CZARNYCH NA FAJNY KAKAOWY BRAZ WOGOLE FARBY NI SIE NIE WYPLUKUJA PO TYM SCIAGANIU BYLAM WCZORAJ TAM POLECAM PANIA MONIKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarveLLouss
dziewczyny strzezcie sie przed pastelle !!!!!! w tym salonie spalono mi wlosy! tez szukalam dobrego fryzjera i przez fora trafilam do pastelle, zaczelam chodzic tam w maju zeszlego roku a ostatnia koloryzacja zakonczyla sie w listopadzie. Z racji tego ze nastepnego dnia wylatywalam za granice nie moglam nic z tym zrobic; na miejscu zauwazylam jak przy rozczesywaniu wypada mi mnostwo wlosow ( po farbowabiu, gdy 'fryzjerka' mi je rozczesywala tez mnostwo ich wypadlo, ale w ogole nie skojarzylam faktow) mycie ich to byl istny koszmar, bo wlosy wypadaly mi garsciami, takim oto sposobem stracilam polowe wlosow, a reszta wykruszula sie tak, ze odstaje mi na czubku glowy kilkucentymetrowy kogut, wstawilabym najchetniej zdjecie, zebyscie wszystkie sie przekonaly. Fryzjerka absolutnie do niczego sie nie przyznaje, a wlascicielka tez sobie nic z tego nie zrobila, zalozylabym im sprawe w sadzie, ale bylo juz za pozno na zlozenie wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza_sunny
Byłam kilka razy w EllaFryz, ale szczerze to nic specjalnego za duże pieniądze. Jakoś nigdy nie wyszłam mega zadowolona. Ostatnio w Google znalazłam salon Agnes na Pogodnej no i zaryzykowałam, bo wciąż szukam dobrego fryzjera. Muszę powiedzieć, że już dawno nie byłam tak zadowolona. Niby to zwykłe ścięcie, ale mogę polecić. Ceny nie należą do najniższych, ale naprawdę warto. Dla zainteresowanych to jest strona tego salonu - www.agnes-salon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmecudo765
Poszłam do tego PRETTY WOMAN-mieszane odczucia po pierwsze budynek odstrasza - no ale cóż, w środku tak mało przytulnie taka duża przestrzeń średnio zagospodarowana, ale cóż. Fryzura obu fryzjerek była nie zbyt zachęcająca(trzeba było już wtedy uciec) Powiem szczerze że pani fryzjerka chyba wyżej s** niż d ma zapłaciłam 160 zł i oczywiście pani mi zaproponowała zdjęcie koloru - nie wiem po co na co bo chciałam mieć identyczny - marnowanie włosów- i muszę powiedzieć że za taką cenę spodziewałam się większego efektu - ceny jak w centrum, kosmetyki l'oreala , włosy się nie układały , podcięła więcej niż prosiłam , kolor - przeciętny - szybko się zmył - włosy mam krótkie. Wolę jednak Kudłaty Raj tam przynajmniej włosy po ścięciu się układały i były naprawdę dopieszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmecudo765
aha i myślałam że tam zasnę straaaasznie długo tam wsztystko trwa -chyba tak niby profesjonalnie boję się ile musiałabym czekać na uczesanie np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam salonu AGNES na Pogodnej, a dokladnie p. Justyny. To, co zrobiła mi z włosami to jakaś totalna masakra. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja osobiscie polecam panią Marte z salonu DejaVu z ul.Upalnej.Chodzę do niej od początku jak tam jest i jestem bardzo zadowolona,kiedyś chodziłam do p.Moniki ale jej juz tam nie ma a u pani Marty uczeszę się i ładniej i taniej :) Jak ktoś chce zachwycić swoją fryzurą wszystkich na weselu czy jakimś przyjęciu to tylko do Marty jest w tym rewelacyjna .Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu swojego fryzjera ja juz go znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja osobiscie polecam panią Marte z salonu DejaVu z ul.Upalnej.Chodzę do niej od początku jak tam jest i jestem bardzo zadowolona,kiedyś chodziłam do p.Moniki ale jej juz tam nie ma a u pani Marty uczeszę się i ładniej i taniej :) Jak ktoś chce zachwycić swoją fryzurą wszystkich na weselu czy jakimś przyjęciu to tylko do Marty jest w tym rewelacyjna .Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu swojego fryzjera ja juz go znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
no to wypowiem sie i ja chodzę do fryzjerki na ulicy sikorskiego nie pamietam dobrze adresu jest to w tym budynku naprzeciwko cerkwii znajduje sie również RTG ZĘBÓW .fryzjerka nazywa sie Elwira i jest naprawdę dobra ,podpowie jak trzeba dobrze ścina i farbuję .chodzę do niej juz od 4 lat i nie zamierzam zmieniać ,a cena też ne jest wygórowana tel.601727990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośiaczek
A ja polecam wam dziewczyny studio fryzur Prowokacja na antoniukowskiej salon ma taka fajna młoda dziewczyna Aneta i super robi włoski serdecznie poleceam i ma nie duże ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tej z sikorskiego nie polece nikomu.Moja mama była tam raz i robiła balejaż jasny z brązem ale niestety zamiast brązu wyszedł miedziany.Chyba farby były pomylone w pudełkach :| Masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9393.
Hej, przypadkiem trafiłam na stronę salonu fryzjerskiego Alicji Bielawskiej http://www.fryzjerbialystok.pl/. Ogółem strona wygląda zachęcająco ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat fryzur i te ceny jakieś niskie (20-30 zł, możliwość negocjacji) i boje się tam iść. Może któraś z Was tam była i może polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9393.
ewentualnie jeszcze o tym Holistica Salon&Spa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Agnes na Pogodnej. Ceny może nie należą do najniższych, ale warto się tam udać zarówno na strzyżenie, jak i koloryzację. Szczegóły są na ich stronie www.agnes-salon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marieta0809
JAM POLECAM STUDIO LAPICKI FACHOWA OBSLUGA NIGY W LEPSZYM NIE BYLAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziul
witajcie, wielu już fryzjerów napotkałam i tak aby powiedzieć o najgorszym i o najlepszym, zabawne bo oba znajdują się na tej samej ulicy a mianowicie Waryńskiego, najgorszy Joanna Rusiecka - wyszłam z niedosuszonymi włosami (późna jesień) a dodatkowo z "gniazdem" na głowie, najlepszy jak dla mnie "Avangarda" i tam Pani Magda, kobieta jest genialna, dopasowuje fryzurę nie tylko do rysów twarzy ale i do charakteru, idealnie wyczuwa kto woli zaszaleć a kto jest bardziej stonowanym człowiekiem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilne. Może ktoś wie gdzie teraz pracuje Baśka co pracowała w Avangardzie?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_krecona
a ja mam kręcone włosy i poszukuję fryzjera który naprawdę będzie wiedział jak do nich podejść! macie może kontakt do kogoś się na tym zna bo szukam i nie mogę trafić! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys218
Bardzo polecam Salon Zdrowia i Urody KAROLINA na ul.Palmowej na Dzieśięcinach. Mają fajną obsługe. Ceny nie są duże a i dobrymi farbami robją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRAAA
Hej ... :) JA ostatnio byłam w Salonie Urody Deja VU na Upalnej, Naprawdę fajna sprawa.Zrelaksowałam się maksymalnie bo klimat jest ala egipski piękne zapachy i kosmos. Fryzjerki też bardzo dobre doradzają co komu najbardziej pasuje mało jest takich Pań co same wyskakują z inicjatywą pozdrawiam serdecznie i zapraszam do sprawdzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA POLECAM WAM FRYZJERKE Z LEGIONOWEJ MA JUZ PARE LAT DOSWIADCZENIA BD STUDIO FRYZUR POLECAM JA KOMU MOGE BO NAPRAWDE ZNA SIE NA RZECZY TYLKO RADZE W MIARE SZYBKO DO NIEJ SIE WYBRAC BO JEST W CIAZY I NIE DLUGO BEDZIE MNIEJ PRACOWALA DZIEWCZYNA MA NA IMIE BEATA CO NAJWAZNIEJSZE NIE ZDZIERA Z CEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka80
Nie polecam Kameleona bylam 3 razy i wiecej nie pojde. Maja olewajacy stosunek do klienta, chcialam postopniowac wlosy to fryzjerka poiedziala ze tak jak ja chce to sie nie da (poszlam do innego salonu i sie dalo) no i drogo. Szczerze odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×