Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaska20000

Depilacja LASEROWA

Polecane posty

Gość michalina5521
Laser vectus to naprawdę dobra sprawa, depilowałam sobie pachy nim w Sopocie w Clinica Cosmetologica i naprawdę profesjonalnie wykonane i efekt super. Jakby ktoś potrzebował to mam kontakt: https://vectussopot.pl/kontakt/

Gość gość
Ja robiłam 6 zabiegów w serii co 2 miesiące tylko na bikini. Teraz chcę zrobić też inne części ciała,bo efekty są cudowne! :) Już nie używam maszynki do depilacji bikini i pozbyłam się uciążliwych krostek. Zabieg miałam w laser care w Warszawie. Salon poleciła mi znajoma, bo pracują na laserze light sheer duet, a słyszałam o nim pozytywne opinie. Bardzo polecam ten laser i salon http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html

Gość gość
W https://www.laserestetic.pl/ jest świetnie przeprowadzana depilacja laserowa, ja w krótkim czasie pozbyłam się włosków, w końcu mam z tym problemem spokój! :)

Gość gośćCzasza
Ja zamiast depilacji laserowej wybrałam wosk a potem zabiegi epilfree i efekt jest świetny. Za jakiś czas wybiorę się na zabieg przypominający i dalej będę miała kłopot z głowy.

Gość marietka90
allaella, to idź na epilfree, o wiele taniej, a efekty po serii zabiegów porównywalne.

Gość gość
ja robiłam laserem diodowym w loveskinclinic w Warszawie i efekt jest świetny :) w moim przypadku wystarczyły 4 zabiegi, żeby pozbyć się włosów, więc pieniędzy też dużo nie wydałam :) jedyna wada to ból, ale dla takiego efektu czasem warto pocierpieć

Gość pasjonatka lasera
Witam jako specjalista w dziedzinie depilacji laserowej podpowiem Wam kilka cennych rzeczy dotyczących zabiegów.Przede wszystkim jeśli macie włosy grube,ciemne wybierajcie dobry laser.Namnożyło się mnóstwo gabinetów,których tak naprawdę nie stać na kupno drogiego sprzętu i posiłkują się aparatami tanimi,które nie mają nic wspólnego z systemem lasera diodowego.Efekty owszem na początku są zauważalne,po czy po kilkunastu zabiegach wszystko odrasta.Mam całe rzesze takich klientek z innych gabinetów,które połakomiły się na dobre ceny a efekt słabiutki.Pamiętajcie dobry sprzęt kosztuje zatem zabieg nie może kosztować np za całe nogi 200 zł - to powinno wzbudzić czujność.Ważna rzecz pamiętajmy o odstępach zwłaszcza na początku 7-8 tyg to czas idealny.Dłuższy odstęp może spowodować większą ilość zabiegów.Uwaga na opaloną skórę,często zdarzają się oparzenia takiej skóry.Odpuśćmy sobie solarium,odczekajmy po wakacjach dłuższy czas.Co do bólu - rzecz dyskusyjna - ma prawo boleć,ale warto wytrzymać bądź posłużyć się kremami znieczulającymi niestety na receptę.Pamiętajcie Panie sprawdzamy jaki sprzęt ma gabinet,najlepsza metoda to tzw polecenie osoby która już robi zabieg w danym gabinecie i jest zadowolona.Ważna rada - idziemy do gabinetu,który jest gabinetem stacjonarnym,nie jest to wynajmowanie lasera obwoźnie.Dlaczego?Zawsze macie pewność,że w razie problemu ze skórą,możecie liczyć na fachową pomoc gabinetu.W momencie gdy laser jest wypożyczany prawdopodobnie nie otrzymacie pilnej porady,konsultacji w razie powikłań.Pozdrawiam.

Gość libreanka90
No a co z kolorem włosów? Pisze pani tylko, że w przypadku ciemnych i grubych włosów wybierać mocny sprzęt. Może warto tez wspomnieć, że jasnych i cienkich nie zobaczy żaden laser, ani mocny ani słabszy, ani drogi, ani tani. Jasne włosy są dla lasera niewidoczne. Ja chciałam się wybrac na zabieg do naprawdę renomowanego gabinetu. No i moze i dobrze, że do takiego, a nie do pierwszego lepszego, który próbowałby mnie naciągnąć na kasę, wiedząc, ze efektów nie będzie. Na szczęście trafiłam na uczciwą babkę, która mi uswiadomiła, że to się nie uda. Poszłam na epilfree, tutaj kolor nie ma najmniejszego znaczenia, jestem bardzo zadowolona.

Gość Niunka15
No własnie, jasnych włosów laser nie bierze, poza tym z ciemniejszymi tez nie zawsze jest fajnie. Moja koleżanka ma czarne włosy, korzystała z lasera a i tak efekt marny :( dlatego ja tez skorzystałam z Epilfree. Nogi mam już gładkie, jestem w trakcie ogarniania strefy bikini. I nie żałuję :)

Gość wiślanka
Vectus działa też na jasne włosy i ma dużą skuteczność. Ostatnio zakończyłam serię 5 zabiegów na nogi i jak na razie nie mam żadnych zarzutów.

Gość Szutka
Przy epilfree nie ma znaczenia kolor włosków, mylę się? A jak z kąpaniem po zabiegu? Ile nie można?

Gość gość
Ze swojej strony, mogę zarekomendować Panią Martynę. Doskonale rozumiem, że usługi jakie świadczy nie należą do najtańszych, niemniej jednak, warto zainwestować swoje środki w zdrowie i urodę, gdyż są to najcenniejsze wartości niematerialne, o jakie powinniśmy dbać w należyty sposób. https://www.beautymasters.pl Jeśli któraś z Was poszukiwałaby godnej polecenia specjalistki.

Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z kliniką Beauty Skin na Filareckiej w Warszawie. Na stronie https://www.beautyskin.com.pl/ jest ich pełna oferta z cenami konkretnych uslug. Różne się opinie słyszało na temat laseru i tego czy boli, tutaj mnie w zasadzie nic nie bolało, oni robią zabiegi z chłodzeniem, które nie jest w żaden sposób dodatkowo płatne.

Gość gość
Jako osoba, która wykonuje zabieg epilacji mogę napisać kilka słow na ten temat. Po pierwsze zabieg jest w 100% skuteczny na ciemnych włosach, przy siwych, blond lub rudych efekt może nie być tak zadowalający. Laser na którym pracuję daje jednak większą szasnę na usunięcie takich włosów niż inne takie sprzęty. Po drugie najlepsza pora na epilację jest właśnie jesienią (chociaż można ją zrobić i latem), przede wszystkim dlatego, że nie wystawiamy tak łatwo depilowanego obszaru na działanie słońca. Po trzecie ważny jest wybór gabinetu według posiadanego sprzętu, bo stare urządzenia nie działają tak skutecznie jak nowe. Sama pracuję na Epilabie, który jest znany z tego, że nie powoduje oparzeń (przy innych mogą się one zdarzyć). Długość jednego zabiegu trwa od 5 do 40 min w zależności od obszaru. Dla trwałego usunięcia włosa trzeba powtórzyć zabieg 6 do 8 razy, a po zakończeniu cyklu wrócić do gabinetu raz w roku. Mam nadzieję, że trochę pomogłam.

Gość gość
xbt8q75nIXJVSJGn6ywgCT6x

Gość gość
Najlepsza klinika to http://myskin.com.pl/, naprawdę godna polecenia. Zabieg prawie nic nie boli i przede wszystkim jest naprawdę skuteczny.

Gość RenataD
Zgadzam się z przedmówczyniami, podejrzanie tanie zabiegi powinny być sygnałem ostrzegawczym, wystrzegajcie się takich miejsc. Warto wybierać gabinety, w których wykorzystywany jest profesjonalnym sprzęt medyczny, który został przebadany (np. laser LightSheer) i najlepiej, aby zabieg wykonywał lekarz. Im ciemniejsze włosy, tym lepsze efekty, zresztą specjalista powinien udzielić wam wyczerpujących informacji na temat laseroterapii już podczas pierwszej wizyty. Jeśli jesteście z Krakowa mogę polecić wam ofertę naszego Centrum Medycznego Nowomed.

Gość gość
Szeroki zakres obsługi ma klinika Beauty Skin, zajmują się wszystkim od zabiegów bardziej medycznych po bardziej kosmetyczne. Najbardziej bym ich polecała jeśli chodzi o lasery i depilacje. W przeciwieństwie do innych gabinetów tutaj mają różne rodzaje laserów, można dopasować technikę pod daną osobę, jej cerę, typ włosów do usunięcia i tak dalej.

Gość iwonkaa33
chodziłam na kilka zabiegów ale po przeproadzce musiałam niestety przerwać, efekt nie zdażył się pojawić, kupiłam sobie własny depilator ipl babyliss i od września robię zabiegi w domu, efekty już si pojawiły i wiem ze na pewno koszt będzie mniejszy, bo wydaję raz na sprzet i mam na lata.

Gość nikla_97
Jeżeli chodzi o zabiegi w północnej Polsce to osobiście polecam salon Epi Centrum w Olsztynie https://epicentrum.olsztyn.pl/zabiegi/laseroterapia/depilacja-laserowa/ jeżeli chodzi o Trójmiasto, a konkretnie Gdańsk polecam http://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ - byłam w jednym i drugim i naprawdę z pełną odpowiedzialnością mogę polecić :)

Gość aneczka115
Depilacja laserowa to super sprawa ale musi ona być wykonana profesjonalnie, za pomocą nowoczesnego lasera, na przykład Soprano Ice Platinum. Takim laserem dysponuje na wyłączność centrum laseroterapii Neonia, które znajduje się w Krakowie. Odsyłam Was do ich strony internetowej, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat tego innowacyjnego lasera.

Gość gość
Mam dość duży problem, na rękach i nogach rosną mi straszne włoski związane jest to z hormonami mam pcos (sprawa normalna), chciałabym to usunąć bo wygląda bardzo źle. Mam wiele pytań, bo nie wiem jak skóra powinna być przygotowana do zabiegu, w jakich miejscach szukać takiego zabiegu, na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca. Proszę o poradę.

Gość elizapyza
wiesz co, no na pewno szukaj takich miejsc z dobrymi opiniami, gdzie nie bedziesz miec wątpliwości co, do kwestii higienicznych. Trochę boli, wiadomo, ale dla mnie do przeżycia, skóry nie trzeba jakoś specjalnie przygotowywać. Ja też mam problem z nadmiernym owłosieniem, szczególnie że jestem brunetką i te włosy są u mnie mocne, ale epilacja dała im rade

Gość gość
a w Warszawie coś polecicie?

Gość elizapyza
Ja robiłam w tym centrum na racławickiej, mogę polecić, bo bardzo dokładnie wszystko zrobili

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować