Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaska20000

Depilacja LASEROWA

Polecane posty

Gość Kama

Ja niedawno skończyłam serię zabiegów laserem vectus w klinice na haffnera w sopocie i jestem strasznie zadowolona z profesjonalizmu i efektów, także polecam 🙂

Mnie bardzo interesuje to w jaki sposób przebiega taki zabieg depilacji laserowej. Nawet czytałam o naszym popularnym zabiegu Vectus w Gdyni  https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/ . . wiele osób przyjeżdża z drugiego zakątka Polski na taki zabieg, to chyba bardzo dobrze znaczy, prawda? 

Ja sama muszę się jeszcze do tego przekonać, poczytać, a może też umówię się na konsultacje 😉 

Gość sylgizi

depilacja laserowa jest świetna a zwłaszcza laserem diodowym Chromatica Platinum - miałam nim usuwanie włoski w SC Beauty Clinic w Warszawie, po 6 zabiegach ani śladu włosków a nowe nie wyrastały, jestem baaaardzo zadowolona!

Gość jamankaa

W Warszawie jest fajny salon Mariposa  na ul. Twardej,  są tam wszystkie opcje depilacji w bardzo dobrej cenie laserem vectus, warto się wybrać. Ja skończyłam właśnie serię zabiegów na całe nogi, efekt super, na prawdę rewelacja. Jest to ogromna wygoda i komfort.

Gość Lilijka

Ja robiłam tzw. termoepilację epi lab, to nowoczesne urządzenie. Robiłam serię zabiegów na bikini i uda, nic mnie nie bolało, a koleżanki, które robiły na innych urządzeniach wiły się z bólu czasami. Salon The Beauty Room na Gocławiu ma to urządzenie, tam właśnie robiłam.

Gość wikaaa2

to prawda! Też była w The Beauty Room by BiNatural - bardzo jestem zadowolona. Planuję epilację okolic bikini, a ten laser nic nie boli właśnie. Podobno można o każdej porze robić zabiegi:) 

Gość Sylwia

Możecie polecić sprawdzony salon kosmetyczny z  laserem diodowym Light Sheer w Katowicach?

Gość Kardia

Super sprawa, warto to zrobić przed przyjściem lata. Ja nie znosiłam bawienia się z maszynkami, często też było tak, że nie dogoliłam czegoś albo zapominałam maszynki na wyjazd, dramat... Z depilacją laserową nie ma tego problemu :) W Gdańsku bardzo polecam salon Estela http://salon-estela.pl/- przemiłe panie!! Nic mnie nie bolało.

Gość Kama

szukam sprawdzonej kliniki w Poznaniu, ktoś może tam chodzi. Wiem, że wiosną najlepiej na takie zabiegi zanim pojawi się słoneczko:) Czytałam dużo o klinice Myskin co o tym myślicie?

Gość Gość

Cześć, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mam nadzieję, że ktoś się tu jeszcze pojawi. Chcę zrobić epilacje laserem na brodę. Ale podobno trzeba odczekać 4 tygodnie od momentu wyrywania pęseta czy woskiem. Do tego czasu trzeba używać maszynki. Ale... Przecież to broda! Od 2 dni gole maszynka i już psychicznie nie wyrabiam. Czy naprawdę trzeba czekać te 4 tygodnie czy mogę pójść wcześniej? 

Przecież te włosy tak widać, taki wstyd się komuś pokazać. One rosną naprawdę szybko to może wystarczą 2 tygodnie?

Któraś z was poszła wcześniej? Pomóżcie

Gość HEJJ

Hej, byłam na Light Sheer INFINITY i jestem BARDZO zadowolona! Miałam wykupione 6 zabiegów a starczyły tylko 4, włosy już nie odrastają a co ponadto zabieg w ogóle nie boli! GORĄCO POLECAM!!!

Gość joaana2

Ja robię epilację nóg teraz i nic nie boli, ten laser jest naprawdę genialny!  Na gocławiu robię w salonie the beuaty room by binatural;) Okazuje się, że można pracować z tym laserem nawet latem!

Gość Gość
Dnia 4.03.2019 o 15:52, Gość Gość napisał:

Cześć, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mam nadzieję, że ktoś się tu jeszcze pojawi. Chcę zrobić epilacje laserem na brodę. Ale podobno trzeba odczekać 4 tygodnie od momentu wyrywania pęseta czy woskiem. Do tego czasu trzeba używać maszynki. Ale... Przecież to broda! Od 2 dni gole maszynka i już psychicznie nie wyrabiam. Czy naprawdę trzeba czekać te 4 tygodnie czy mogę pójść wcześniej? 

Przecież te włosy tak widać, taki wstyd się komuś pokazać. One rosną naprawdę szybko to może wystarczą 2 tygodnie?

Któraś z was poszła wcześniej? Pomóżcie

Naprawdę żadna nie pomoże? Czy któraś z was poszła wcześniej niż 4 tygodnie od momentu wyrywania pęseta/ woskiem włosków na ciele?

Gość ankaaa

Chwalę sobie klinikę Beauty Skin, dobrze że są też w Radomiu a nie tylko w Warszawie. Depilacja laserowa u nich to jest niebo a ziemia w porównaniu z innymi firmami. Przede wszystkim używają Vectusa. Można powiedzieć że ten laser to takie Ferrari wśród aut. Klasa światowa.

Gość Marta

Ja również polecam Beauty Skin 

Gość RenataD

Depilacja z użyciem lasera to naprawdę świetny wybór, jeśli masz grube, ciemne włoski powinnaś osiągnąć bardzo dobre efekty i po kilku sesjach cieszyć się gładką, miłą w dotyku skórą pozbawioną niechcianego owłosienia. Jeżeli mieszkasz w Krakowie, możesz w wolnej chwili udać się do naszego Centrum Medycznego Nowomed, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Gość Polecam depilację laserową

Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!

Dziewczyny, tu macie link salonu: https://zgolawloski.pl

I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)

UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!

Gość malgosiawar

Depliacja laserowa to bardzo dobre rozwiązanie, polecam dziewczyny, warto zainwestować. Nie są to tanie rzeczy, ale  ja jestem mega zadowolona, w końcu mam święty spokój z depilacją, wrastającymi włosami, podrażnieniami skóry.

Gość Celena

Na pewno jest to fajna opcja, ale u mnie niestety odpada. Mam dość jasne włosy i po prostu obawiam się, że laser by na nie nie zadziałał. Ale polubiłam się z plastrami z woskiem z Veet Easy-Gelwax, z masłem shea - pozbywam się dzięki nim nawet tych króciutkich włosków. Mam gładką skórę przez prawie miesiąc:)

Gość anos45

Szukam dobrego salonu oferującego depilację w Warszawie

Gość aniela83

Może elite dobie sprawdź, pani Emila tam przyjmuje na Kabatach.

Gość Kasia

Ja byłam w Spa La Guel i powiem Ci tak - jestem mega zadowolona z efektu. Tylko musisz wybrać jakieś sprawdzone miejsce. Ja poszłam z polecenia przyjaciółki, więc wiedziałam, że będzie ok.

Gość Ela

Jest kilka dobrych salonów w Warszawie, ja zdecydowałam się wykonać zabieg w Estetica Nova na Opaczewskiej 🙂 Mają bardzo dobre opinie i rekomendowali zabiegi jako szybkie i bezbolesne, ponieważ jako nieliczni uzywają nowoczesnego lasera Mediostar. Jestem mega zadowolona, polecam! 🙂

Jakby któraś z Pań poszukiwała depilacji laserowej z Myślenicach, to odwiedźcie koniecznie salon na ulicy Sienkiewicza 20/1. Depilacja okolic bikini już po pierwszym zabiegu z widocznymi efektami! Włoski przerzedzone, profesjonalne podejście do klienta, super ceny! Nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne ! Więcej można poczytać na stronie: https://www.liscio.pl/depilacja-laserowa 

Mam nadzieje, że moja opinia będzie dla kogoś przydatna. Polecam i na pewno zapisuje się na kolejne zabiegi !

Gość AgaTa 29

ja polecam w Warszawie klinikę Estetica Nova 🙂 zaczęłam depilację na nogi laserem Leonardo 😄  żeby na wakacje mieć już łądne - wydepilowane ciało no i bardzo poelcam, jestem zadowolona, pani kosmetolog przesympatyczna, tłumaczyła mi jak działa to urządzenie i najlepsze jest to, że naprawdę nic nie boli! 🙂 

Gość Fiona

Korzystałam z Light Sheer Duet w Estetica w Krakowie i jestem naprawdę zadowolona. Zabieg jest skuteczny i czułam się podczas jego wykonywania za każdym razem komfortowo. Miałam początkowo obawy, bo źle znoszę ból ale depilacja okazała się bezbolesna. Panie bardzo miłe, atmosfera komfortowa 😉

Gość Malinowa

Serdecznie polecam zabiegi laserem LightSheer Duet. Ja moją serię robiłam w Vici Clinic w Krakowie u pani Kasi. Jestem zadowolona zarówno z obsługi, jak i z efektów zabiegów.

Gość kiciaKocia

Nie wyobrażam sobie już codziennego golenia maszynką… Bardzo duża wygoda. A skóra jest gładka, po goleniu tradycyjnym nie było tak fajnego efektu. Na depilację laserową polecam Beauty Kingdom.

W gabinecie którym robiłam depilację laserową dostałam papierowe stringi, ale one są raczej tylko po to żeby klientka nie czuła się skrępowana bo w przypadku głębokiego bikini i tak trzeba odsłonić całość. W moim przpadku pani odsłaniała miejscami te partie które akurat miała depilować.
jezeli chodzi o przód to siedzialam w pozycji półleżącej, z kolei tył -w lezeniu na brzuchu w lekkim rozkroku. Ale to chyba zalezy od kosmetyczki która to przeprowadza, bo moja kolezanka robila w tym samym gabinecie co ja tylko przez inną panią i jak miała robiony tył to z wypiętą pupą na pieska  i tył już bez majtek

Ogolnie tutaj wszystko jest ładnie opisane ----> https://wydzialurody.pl/depilacja-laserowa-ciesz-sie-aksamitnie-gladka-skora/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować