Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaska20000

Depilacja LASEROWA

Polecane posty

Gość brittany

ja teraz to nie wyobrażam sobie jak mogłam się golić niemal dzień w dzień. 3 miesiące temu miałam ostatnią sesję na usuwanie włosów łydek w beauty kingdom na sarmackiej w warszawie. i teraz mam wreszcie błogi spokój 🙂 żadnych włosków, nogi gładkie i nie muszą się przejmować krostkami które miałam po goleniu

Gość Juarkara

Przeglądam sobie właśnie tematy o depilacji i widzę, ze temat jest chyba najbardziej rzetelnym ze wszystkich tych tematów na forum. Mianowicie chciałabym sobie wydepilnować laserowo nogi, Zarówno łydki jak i uda. Męczę się bardzo bo mam mocne ciemne włosy tak wiec po goleniu maszynką widać kropki. Wypróbowałam wszystkiego, wosków, maszynek czy kremów (najbardziej badziewne w sumie są kremy bo śmierdzą i niczego nie dają). Ogólnie najgorsze jest wrastanie włosków.J ak chodziłam na wosk do kosmetyczki to pierwsze tygodnie były ok, potem jednak wiele włosów wybijało na wierzch albo wrastało i były niemożliwe do usuniecia woskiem bo albo były wrośnięte albo zbyt małe 😛

Dziewczyny z Trójmiasta gdzie wybrać sie na depilację? I ile zabiegów wybrać? Ponoć na mocniejsze włosy lepiej to działa? 

Bo faktycznie tak jest - im ciemniejsze włosy, tym laser lepiej je łapie. Ogólnie obecnie jest dobra pora roku na takie zabiegi bo trzeba rezygnować z opalania sie przed zabiegiem i tuż po tak więc najlepej robić jesienią oraz zimą. Latem zabiegi nie są polecane ( no chyba,ze cały czas chodzisz w długich spodniach). Nie wiem czy kojarzysz gabinet ale na Marii Skłodowskiej jest Clinica Cosmetologica. Można się tam zapisać na darmową konsultację przed zabiegiem, w dodatku mają tam najnowocześniejszy laser w 3 city. Panie jakie wykonują zabiegi miłe i pomocne tak więc wszystko Ci wytłumaczą.

Gość Juarkara

Mogę jakieś dokładniejsze namiary?

Gość Juarkara

Mogę jakieś dokładniejsze namiary?

Gość Juarkara

No właśnie widze, ze najbardziej opłaca się kupować zabiegi w pakiecie. Myślisz, aby brać 4 czy 6 zabiegów dla pewności? Chciałabym mieć na 100% pewność, ze usunę wszystkie włoski skoro się juz na coś takiego decyduję.

Jeśli jest tak jak piszesz i masz mocne ciemne włosy to pewnie 4 będą wystarczające, ale najlepiej będzie się u nich umówić i niech na miejscu Ci doradzą ile zabiegów wykonać.

Gość justynka6

Nie ma się czego obawiać - przy jasnych włoskach też można wykonać zabieg depilacji. Sama jestem tego przykładem. Chodziłam na zabiegi do pani Kasi z Vici Clinic i jestem z nich bardzo zadowolona. Wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie internetowej.

Chodziłam do https://www.depicare.pl/ i z   czystym sumieniem mogę wam polecić ten gabinet. Profesjonalny i kompetentny personel, bardzo miła atmosfera i przede wszystkim skuteczne i efektywne zabiegi depilacji laserowej. Teraz kończę bikini i zaczynam łydki :)

Miałam sesję zabiegów depilacji wWarszawie  w www.depicare.pl  jestem bardzo zadowolona! Wybrałam ich bo pracują na laserze vectus i mają bardzo dobre opinie, także szczerze polecam 🙂  Jeszcze zdążycie przed latem 😉

ja teraz to nie wyobrażam sobie jak mogłam się golić niemal dzień w dzień. 3 miesiące temu miałam ostatnią sesję na usuwanie włosów łydek w beauty kingdom na sarmackiej w warszawie. i teraz mam wreszcie błogi spokój 🙂 żadnych włosków, nogi gładkie i nie muszą się przejmować krostkami które miałam po goleniu

Ile łącznie miałaś zabiegów na łydki? Zabiegi robiłaś regularnie co miesiąc?

Bardzo skuteczna metoda pozbycia się owłosienia, ale włoski moga powrócić przy zmianach hormonalnych, u mnie tak było jak przygotowywałam się do ciąży, obecnie przyjęłam jeszcze 2 serie w odstępie 6 tygodni i jest ok, ale nie zabezpieczam się hormonami bo boje się że znowu owłosienie wróci, teraz mam diafragmę dopochwową

Mialam depilacje laserowa rok temu. Pomijajac, ze laser łapie tylko ciemne włoski to efekty są naprawdę super. 

Mialam depilacje laserowa rok temu. Pomijajac, ze laser łapie tylko ciemne włoski to efekty są naprawdę super. 

To pewnie nie miałaś robionych zabiegów laserem vectus bo ten usuwa każdy rodzaj włosa niezależnie od karnacji. Ja skończyłam serie zabiegów na bikini i pachy i jestem mega zadowolona z efektów, teraz chodzę na łydki. Wszystkie zabiegi robiłam w salonie Mariposa www.depicare.pl Super sprawa, na prawdę dziewczyny, nie ma się nad czym zastanawiać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować