Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wyshenka

Czy są tu posiadaczki paznokci akrylowych?

Polecane posty

Gość Wyshenka

Ile zapłaciłyście za założenie? JAk kosmetyczki wam zakładały? Warto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyshenka
dziękuję, ale może są tu jednak posiadaczki akryli? Mam kiepskie paznokcie, łamliwe i w ogóle, więc akryle to moje najlepsze wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeee
Jeśli łamliwe i slabe to najpierw dobra odżywka... A jeśli już to nie akryl tylko żel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyshenka
a może jest jakiś tańszy zabieg utwardzenia paznokci, trwaly? Odzywki, witaminy już wypróbowane i gucio... a żelowych paznokci nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
akryl jest fajny i dobrze sie trzyma ale jak zaczniesz robic to będziesz musiała juz robic płytka paznokcia jest przypiłowana i paznokiec jak papier cienki po zdjeciu masakara wiec trzeba ciągle robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyshenka
no dobrze, to jakie witaminy polecacie najbardziej? Słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeee
Nail Tek II probowałas? Zresztą jak chcesz akryl to ok,w sumie fajna rzecz,ale zeby naprawde ładnie wygladał trzeba troche czasu poswiecic i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexxandra
jesli chodzi o akryl lub zel,mozesz tylko polzyc cieniutka warstwe na swoja plytke paznokcia(niekoniecznie przedluzac),i nie prawda jest zepo sciagnieciu bedzie mocno zdeformowana plytka,wszystko zalezy od manicurzystki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyshenka
NAil Tek? odżywka? nie próbowałam. ALe ja mam tylko dwie drogerie u siebie (natura i Rossmann) więc pewnie nigdzie nie znajdę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz slabe paznokcie to odradzam tipsy bo po sciagnieciu to ich wogole nie bedziesz miala. tak jak napisala poprzedniczka wyzej beda jak papier. mialam zakladane tipsy (akrylowo zelowe) co prawda wczesniej mialam bardzo mocne paznokcie i zawsze moglam je ladnie zapuscic ale kuzynka skusila mnie na tipsy (bo zajmuje sie tym) nie mialam ich dlugo. zaraz po sciagnieciu przez kilka miesiecy moje paznokcie byly okropne miekkie przy kazdym dotknieciu sie zadzieraly lamaly i wygladaly paskudnie!!! o zapuszczeniu na dluzsze przez kilka miesiecy nie bylo mowy!! uzywalam na nie odzywki sally Hansen po tipsach!! bardzo mi pomogla i po kilku miesiacach moje pazurki wreszcie mogly byc naturalnie długie!! NIGDY WIECEJ TIPSOW!!!!! moze zainwestuj w witaminki lub specjalne preparaty witaminowe wzmacniajace paznokcie (a przy okazji i wlosy)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×