Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monis25

Szukam zespołu!!!

Polecane posty

Gość Monis25

Błagam o pomoc i jakieś namiary na zespół. Może być nawet dwuosobowy. Bardzo bym chciała wokalistke. Wiem że jest duzy wybór fajnych zespołów... ale te ceny przyprawiają mnie o zawrót głowy. Jestem z okolic Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażysia
Hej!Jestem wokalistką zespołu ze śląska,który nazywa się AdamsBand.Gramy bardzo często w okolicach Sosnowca.Mogę Ci podać więcej informacji na maila.Myślę,że cena nie przyprawi Cię też o zawrót głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażysia
ja gram na włosiance a koledzy na nerwach,towarzyszy nam owczarek niemiecki no i wszyscy mamy ciemne okulary,pieknie wykonujemy na głosy utwór pt.Kaczuszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażysia-ta prawdziwa
Tak oczywiście podszywaczu.A ty pewnie pięknie tańczysz macarene z półobrotem w kimonie:P Nie śpiewamy na weselach hymnu polskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam na imię Magda i chętnie pomoge Wam przygotować ten najwspanialszy dzień www.doskonalyslub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUNIAAA
ZESPÓL WOKALNO -INSTRUMENTALNY,,KLUCZ,, TO KLUCZ DO SZAMPANSKIEJ ZABAWY!!! PRZEKONAJ SIĘ ! OBSLUGUJEMY: WESELA,BALE,BANKIETY,KOMUNIE, SPOTKANIA INTEGRACYJNE I FIRMOWE ,,, Spotkaj się z nami i zobacz jak gramy spiewamy! Z nami jest najzabawniej i masz bdb wokal ! Dzwon 508992523 Lub pisz kklucz@gazeta.pl Solidność, Doswiadczenie ,Profesjonalizm to nasze atuty! Gramy glownie w Warszawie ale także w calej POLSCE ! Z NAMI JEST ZAWSZE NAJZABAWNIEJ I KORZYSTNIE! MY NIE PIJEMY ALKOHOLU W CZASIE PRACY! NIE PALIMY PAPIEROSóW I NIE ROBIMY DłUGICH PRZERW! JESTESMY DLA KLIENTA A NIE ODWROTNIE! I CO NAJWAZNIEJSZE ,,,, ZABAWIAMY GOSCI WEDLE ZYCZENIA KLIENTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
jeżeli propozycja aktualna proszę o kontakt, przesle ofertę naszego zespołu, zapraszam na naszą stronę members.lycos.co.uk/defacto/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekki
www.lekki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×