Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

Gość nuszka
Witam, trochę odświeżam i liczę bardzo na dość szybką odpowiedź. Nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa i chciałabym, żeby za pierwszym razem była to lek. kobieta. Niekoniecznie chciałabym, żeby przyjmowała prywatnie, więc może mogłaby któraś z Was napisać, gdzie mogę się zarejestrować na wizytę? Byłabym przeogromnie wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) orientuje się któraś czy dr Filipkowski przyjmuje na NFZ? A prywatnie ile bierze za wizytę? I czy jest kompetentny? Mam problemy z zajściem w ciążę i potrzebuję dobrego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipkowski to hiena na kase jak i kego kolega Cylkowski. Chodziłam do dr Flaka niestety ale jak chcecie mieć lekarza z prawdziwego zdarzenia to nie polecam. Moja ciąża była bez powikłań i urodziłam z trudem i "przebojami" dziecko ale w szpitalu udawał, ze sie nie znamy a lezalam tam dwa tyg. Niestety moja koleżanka nie Miała tyle szczęścia i jej dzidziuś zmarł w 24tyg ponieważ lekarz nie zlecił odpowiednich badań przy oznakach gestozy i bardzo dużego ciśnienia. Omijajcie go z daleka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Klejną, przyjmuje w Materprovita na Bema, bardzo miła, kompetentna, no taka normalna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciaze rowniez prowadz Dr. Kleina z Mater Provita, tez jestem bardzo zadowolona, ma wspaniale podejscie do pacjentki, jest baaaardzo mila i sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośanonimć
Ja odkryłam ostatnio super lekarza- Krzysztof Zieliński ma swoj gabinet na Gdyńskiej w UNI MEDZIE. wczesniej tez wolalam kobiety bo glupio do faceta- ale ten lekarz to cudowny, cieply mily czlowiek. Poswieca tyle czasu ile potrzeba a nie goni bo nastepna pacjentka czeka.Tłumaczy wszystko dokladnie , duza wiedza i doswiadczenie.Mam tylko nadzieje ze srodowisko lekarzy go nie zmieni . Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi23
Jestem w szoku, że o dr Lubereckiej są tu takie złe opinie. Ja dzięki niej mam dwoje zdrowych dzieci, a od dr Gaydy uciekłam na początku pierwszej ciąży, którą o mały włos bym straciła przez niego. Opiekowała się mną bez względu na to czy chodziłam do niej prywatnie, czy na NFZ. W szpitalu zajmowała się mną bez zarzutu, jak był problem z postępem porodu ściągnęła z domu anestezjologa żeby wykonać cc inaczej męczyłabym się do późnej nocy,bo dyżurny anestezjolog był przy operacji tętniaka. W drugą ciążę zaszłam z założoną spiralą, bo zbagatelizowałam ból, który świadczył o przesunięciu się spirali - dzięki jej szybkiej reakcji nie chodziłam z tym paskudztwem do rozwiązania. Mam na prawdę wiele przykładów na to, że jest dobrym lekarzem. Odmówiła mi też podwiązania jajowodów choć ją o to prosiłam - teraz rozumiem czemu. Jestem jej pacjentką od 12 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Moje zaburzenia hormonalne leczyła na tyle ile kompetencje jej pozwoliły, a jak uznała, że jej wiedza na tym etapie się kończy to sama odesłała mnie do Gdańska. Teraz chodzę raz do roku na "przegląd" więc nie zarabia ;) na mnie, a mimo to zawsze czuję się u niej, jak najważniejsza pacjentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena76
Stanowczo nie polecam dr Henryka Hryniewicz. Pierwszy kontakt rozczarował mnie ogromnie. Jestem w 27 tyg ciąży 13 listopada udalam sie do doktora prywatnie na usg 3d/4d taki przynajmniej miałam zamiar. Zarówno informacja udzielona mi tel jak i sam lekarz zapewnial mnie iż dysponuje nowoczesnym usg 3d/4d w cenie 100 zł co okazało sie przy wizycie jawnym oszustwem. Usg w gabinecie doktora nalezy do zwykłych 2d natomiast opłata która pobiera jest zdecydowanie nieodpowiednia wygórowana do jakości oferowanej usługi. Podczas wizyty dowiedziałam sie w sposób bardzo niedelikatny i nieprofesjonalny ze mam nadzerke i pewnie nic o tym nie wiem. Podczasbadania usg nie usłyszałam bicia serca (z powody wyłączonego dźwięku)nie dostałam rowniez żadnego zdjęcia płodu, a nie wspomne o dvd ktore takowe 2d usg nie posiada mozliwosci nagrania. Na poczatku zapewniano mnie ze płód rozwija sie prawidłowo po czym po kilku minutach lekarz zmienił zdanie i stwierdził ze powinnam zrobic sobie badanie chromosomów za jedyne 2400zl bo nigdy nic nie wiadomo a juz tym bardziej w moim wieku 38 lat. Pomimo zapewnień mojego prowadzącego lekarza na temat naturalnego porodu ze nie ma żadnych przeciwwskazań bo jestem zdrowa i fit , innego zdania był natomiast dr Hryniewicz który namawiał mnie na cesarkę za oczywiscie "drobna" opłata. Na koniec podliczono mnie 300zl zamiast 100 zl. Jesli chcesz uniknąć rozczarowania radzę unikać dr H. Hryniewicz. Zwykly naciagacz, brak jakichkolwiek morale, skrupolow. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę od jakiegoś czasu do dr Filipkowskiego,owszem pomógł zajść w ciążę,która właśnie straciłam :(.Uważam że baaardzo naciąga na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!!!! Chodzilam do Dr Genge cala pierwsza ciaze. Z wizyty na wizyte bylo coraz gorzej....brak zdjec z usg,brak jakichkolwiek informacji o dziecku,np.waga dziecka byla mi nieznana do sameho porodu. Wszystkie informacje musialam od Dr wyciagac,sam nie byl laskaw nic mi powiedziec. Kazda wizyta w gabinecie nie trwala dluzej niz 5-7min. Czulam sie tam jak intruz. A Pan W.Genge sprawial wrazenie jakby przyjmowal pacjentki za kare. koszmar.....nigdy wiecej tam nie pojde. Pana podejscie do ciezarnych jest poprostu karygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna36
Do Pani dr Macinkiewicz trzeba zabrac worek pieniedzy... Pani dr skasowala mnie za minutowa konsultacje - na infekcje zapisala mi tabletki bez recepty ktore rownie dobrze polecilaby mi Pani w aptece. Widac w glowie jej sie calkiem poprzewracalo...nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOSPA
popieram odnośnie dr Macinkiewicz nie warto płacić .A jeśli chodzi o dobrego lekarza to poleam Zielinski jest świetny zna się na rzeczy wlanie skonczyl specjalizacje z endokrynologii ciepły normalny człowiek wie co robi nie naciąga na bezsensowne badania jak co niektórzy lekarze ginekolodzy w Elblągu a zapewne i nie tyko w Elblagu.Stanowczo polecam wizyte u lek K.Zieliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Witam. Chodziłam do Filipkowskiego pół roku bo mam problem z zajściem w ciążę i niestety nie polecam. Naciągacz nieziemski. Zlecił mi wszystkie możliwe badania i nadal nie wie jaka jest przyczyna tylko nie chce się do tego przyznać i lawiruje, kręci i naciąga na kolejne wizyty. Owszem jest bardzo miły i uprzejmy ale niestety mało skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćK-idź może do dr Zielińskiego. Zna sie na niepłodności bo pracuje w invikcie w Gdańsku. Nie naciąga na niepotrzebne, kosztowne badania, ma dużą wiedzę na temat niepłodności.Wizyta nie trwa jak u innych 10-15 min tylko poswieca tyle czasu ile potrzeba, wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania rzeczowo. Wydaje mi sie ze na tle elblaskich lekarzy jest jedynym ktory nie nastawia sie na zarobek ale faktycznie chce pomóc parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam dr Filipkowskiego. Leczę się u niego na niepłodność. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest miły i sympatyczny. Za wizytę nie bierze wcale więcej niż inni lekarze w Elblągu. Przeprowadzał u mnie laparoskopię. Szybka diagnoza i leczenie. Wizyty mam raz w miesiącu czyli moim zdaniem nie umawia na niepotrzebnie na dodatkowe wizyty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy wiecie może czy doktor Ładyński pracuje w którymś ze szpitali w Elblągu i w jakiej przychodni przyjmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Dr. Ladynski pracuje w wojewodzkim szpitalu i przyjmuje w przychodni na ul.ogolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakea
Witam może wiecie gdzie przeniósł się dr Zieliński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Zieliński ma swój gabinet na ul. Ogólnej 5a. Można się umawiać telefonicznie bezpośrednio u niego. Przyjmuje we wtorki i w czwartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszke odswieze temat, ale kto zainteresowany ten przeczyta. Z moich doswiadczen: - dl Flak NIE POLECAM (za pasażem), prywatnie kasuje 150zl za wizyte, jest niedelikatny i troche gburowaty, sprzet do badan w gabinecie pozostawia wiele do zyczenia..; - dr Macinkiewicz POLECAM W CIĄŻY (Uni-Med ul. Gdyńska), kasuje 140zl (w tym roku, 2017), ale rok temu placilam bodajze 130 za wizyte, lecz prowadzila cala ciaze i w zwiazku z tym nie placilam dodatkowo za zdjecia, filmy- plyty z usg dziecka (a normalnie to kosztuje sporo) ;-) tak slyszalam, ze poprzewracalo jej sie w glowie..byc moze poniewaz faktem jest ze w szpitalu na obchodzie robi wszystko na szybko (czas ma tylko na wizycie prywatnej..), jednak zdecydowalam sie prowadzic u niej ciaze i placic bo mialam PEWNOSC ze gabinet jest nowy, czysty, zadbany a przede wszystkim dobry, nowoczesny sprzet (sposrod 3 lekarzy tylko ona wykryla wade u dziecka i pomogla w pozytywnym nastawieniu za co bede wdzieczna); - dr GengeNFZ NIE POLECAM pracuje za kare (ul. Bażyńskiego), na pytania czy dostane skierowanie na badania mowi ze nie ma potrzeby lub kaze je zrobic z wlasnej kieszeni, na pytanie ile mierzy dziecko odpowiada ze to niewazne, no i do konca ciazy byl pewien ze dziecko jest calkowicie zdrowe; - dr Gayda NFZ, POLECAM zero kolejek hehe no tak to moze o czyms swiadczyc ale..jak jest komus lekarz potrzebny na juz, to wiedz, ze tam mozesz isc zawsze (ul. Myliusa). Przed ciaza poprosilam o jakies badania uznal ze zrobimy gdy ciaza juz bedzie, co mnie troche zdziwilo..no ale ogolnie nie jest zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy natury ginekologicznej można rozwiązać także w nowej klinice medycyny estetycznej w Elblągu. La Nika to Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, która oferuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, tj. Mona Lisa Touch oraz wypełnianie warg kwasem hialuronowym. W La Nika wykonujemy również cały wachlarz zabiegów anti-aging, ujędrniających oraz regenerujących. Specjalizujemy się w laseroterapii, która skutecznie likwiduje blizny i przebarwienia. W ofercie kliniki w Elblągu znajdują się także: depilacja laserowa, mezoterapia igłowa, powiększanie ust, kriolipoliza, osocze bogatopłytkowe i wiele innych. Zapewniamy najwyższy poziom usług i pełen profesjonalizm. Znajdujemy się przy ulicy Płk. Dąbka 128a, Kamienica Marszałka, 82-300 Elbląg. Zapraszamy do kontaktu! :) +48 514 000 506 rejestracja@la-nika.pl Więcej informacji na naszej stronie: La Nika Elbląg http://la-nika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii ginekologow to stanowczo odradzam Drozda ( obecnie przyjmuje na Bazynskiego). Hiena zaslepiona kasa,zero podejscia, bardzo nieprzyjemny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Ławrynowicza niestety przyjmuje prywatnie tylko w Pasłęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Zdecydowanie polecam dr Sebastiana Ławrynowicza. Jeżdżę do niego do Pasłęka. Świetny człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo mi pomógł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×