Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Lena-

buty ślubne na NISKIM OBCASIE

Polecane posty

Witam! Szukam butów ślubnych na naprawdę niziutkim obcasie. Potrzebuję obcasu ok 2-3 cm. No: max 3.5 cm (5 cm absolutnie nie wchodzi w grę- a ta wysokość w ofertach z niskimi butami jest najczęstsza). Jeśli macie jakieś oferty, stronki www polskie albo zagraniczne, to bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś takiego
Dziękuję za propozycje :) Bardzo ładne są te buciki Ariane. Szkoda tylko, że cena powalająca ;). Ale będę się starała znaleźć podobne. W innych aukcjach, które podałaś pisze o obsasie 3 cm, niestety nie pokazali ani jednago przykładu na zdjęciu... A czółenka nie bardzo- wyglądają jak komunijne, a nie jak ślubne. Jeszcze raz wielkie dzięki! Poszukam sobie w takim razie stronki z bucikami Ariane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś takiego
myslę, że ten kto wystawia te buciki o różnych obcasacj to jest producent więc jesli któreś by Ci pasowały to możesz wysłać maila z prośbą o zdjęcie wybranego modelu z obcasem 3cm, a te Ariane nie maja ceny minimalnej więc jak zalicytujesz to możliwe , ze uda ci się je kupić za te 30zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Ania Ania
wejdz na str elizabeth buty slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - chodziło o www.elizabeth-obuwie.pl ? Tam nie ma żadnych butów na niskim obcasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim donim
polecam growikar jakoś tak -wpisz w google i grafshoes.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska idzw płaskich
bedzie wyglądac jak debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - kilka słów odemnie. zostały pokazane tutaj buty http://www.allegro.pl/item135504194_buty_slubne_od_34_do_41_biale_i_bez.html miałam je i musze powiedzieć Tobie że świetnie się w nich wybawiłam.Były ze skóry na 3 cm obcasie.Zawsze miałam problem póxniej z nogami-niesamowity ból nóg oraz pęcherze.A w tych butach nic takiego mi się nie działo. A jak na młoda która z każdym facetem tańczy buty musza być wygodne.Więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll_ka
Mam na zbyciu takie buciki, obcas 2,5 cm, rozmiar 37-38, białe, raz założone :) http://83.19.98.250/~elvi/buty/buty.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na zbyciu takie buty. Obcas ma 3 cm. Rozmiar 39. Kolor ecru. Chętnie sprzedam, niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek
Hej Lena, znalazłaś w końcu buty o jakie Ci chodziło?? Ja niedługo też zacznę poszukiwania maksymalnie niskich ślubnych bucików, dlatego jestem ciekawa jak z tym u Ciebie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
na www.bialebuty.pl tez jest wybór obcas od 2,5cm sama wybierasz model, kolor, rodzaj materiału, nr . robia je na zamówienie a cena 140-160zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta balkon
Butów na niskim obcasie pod ślub nie brakuje, tylko trudno o ładne. W wyszukiwarce na Merg.pl wpis "białe" wyskoczą ci fajne buty na niewielkim podwyższeniu, które miała moja siostra. I właśnie takie obuwie jak dla mnie wygląda super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę osób mi polecało sklep na Kasztanowej w Krakowie i rzeczywiście kupiłam właśnie tam swoje ślubne. Wysoki obcas, dokładnie taki jakiego potrzebowałam, skóra naturalna, kolor ecru. Sklep też prowadzi sprzedaż online –http://butyslubne.com.pl/ Dbają o jakość, mają wyselekcjonowane buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego akurat chcesz na niskim obcasie? buty na wesele według mnie powinny być na wysokim, są bardziej eleganckie, a potem można przebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×