Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smiles82

JACY SA NIEMCY????????????????????????????????????/////

Polecane posty

Gość gośćSIS  NIEMKA
dam ci wskazówki jak o dupku niemieckim mozesz zapomieć kobieto polska zanim wpakujesz sie w tarapaty i cie wykorzystsa i pozuci ! 1 porządkuj rzeczy i sprawy w pracy 2bywaj na orum 3 gdzieś wyjedz 4 czytaj ksiązki ,słuchaj muzyki . 5 melisa 6.długie spacery i powtarzaj słowo nie wybrałeś mię, żegnaj więc to wszystko jeszcze ubieraj się elegancko i zmieniaj fryzury co tydzień ! to wszystko dzieki tym wskazówkom zamopnisz o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 7
Na zapomnienie o niemcu jest dobre zakupy czytanie języków czytanie literatury to świetnie pomaga ,zakupy ,podlewanie kwiatów ,i obowiązki wykonywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćALdi
Z Niemcami niewolno rozmawiac o pracy i pieniądzach broń boże ,. Olał mie jeden Frajer zasrany Doktorek jak mnie wk.. Nie odzywa sie do mie trzeba pokazac mnawet troche ze sie umie niemiecki probowac cos powiedziec nawet milo mi cie poznac czy zycze milego dni a;-). Powaga!!FRAJER jeden !!!!!Moze wyszłam na tanią pOlke :-(. Niewiem :-( Wcale nieleciałam na pieniadze ,ale na taka moze troche wyszłam a to przez niego frajer .Chodz był Dioktorem żle bym niemia la :-(Zycie tak . Uczy nas.. Wszystskiego . :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest ze Niemiec nie stały w uczuciach do wschodniaczek , znam niemcka który porzucił ukrainke w ciąży bo za bardzo grymasila według niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafią zakręcić w glowie , sa trochę zimni malomowni co jeszcze bardziej przyciąga kobietę , nie są klotliwi jak Polacy mają klasę , serio :D mnie serce też do jednego zabiło , ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa super bo nie generalizuja sa kulturalni inteligentni , pomocni , nie oceniaja innych to sa ludzie o bardzo wysokiej kulturze osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 56
Nie rób sobie nadziei on i tak nie ofwzajemni twoich uczuć radzę ci kobieto abyś była twarda ? Bo źle skonczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 56
Dobrze zrobilas jeśli to był ham ten niemiec to dobrze że dalas kosza ? Pamiętajcie dziewczyny macie swoją godność i honor i nie dacie sie ani oszukać ani wykorzystać ! Forsa to nie wszystko liczy sie godność ,sszacunek honor i rodzina i zwierzeta i rośliny ? Nie hamy co myślą że każdakupia kobietę za kasę,? Miejcie dziewczyny swoje zdanie zeby nie cierpieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cala prawda

Dziewczyny, nie dajcie sie wykiwac, nie badzcie glupie. Niemcy sa zimni, falszywi, skapi i dwulicowi. Wyjatki owszem sa, ale one tylko potwierdzaja regule. Mimo ze od wojny minely dziesieciolecia, wiekszosc niemcow nadal uwaza sie za nadludzi. To ich schizofreniczna mania wielkosci. Dzisiaj wielu niemcow zyje w blednym przekonaniu ze obcokrajowcy zazdrozcza im wzrostu gospodarczago. w rzyczywistosci jest odwrotnie, chociaz to niemcy bardzo chcieliby zeby przedstawiciele innych narodowosci zazdroscili im dobrobytu. prawda jest taka, ze to wlasnie niemcy palaja zawiscia w stosunku do wlochow (bo taki piekny kraj, pogoda, dobra kuchnia, mezczyzni sa swobodni i w odroznieniu od niemcow potrafia maja podejscie do kobiet), latynosow (bo temperament - pojecie zimnokrwistym niemcom skadinad nieznane) i innych narodowosci. w samych niemczech nawet albanczycy niemcow lekcewarza. zreszta trudno sie dziwic - mieszkam w tym kraju od lat i nie znam ani jednego obcokrajowca, ktory nie mialby przykrych doswiadczen. w glebi serca niemcy zawsze beda nazistami, i nie ma znaczenia jak bardzo lewicowe srodowiscka beda zarzekac sie ze sa za spoleczenstwem wielonarodowosciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cala prawda

Jescze kilka slow do tych ktorzy tutaj wypisuja ze niemcy sa "kulturalni, inteligentni , pomocni , nie oceniaja innych to sa ludzie o bardzo wysokiej kulturze osobistej". Cos takiego mogla napisac osoba, ktora zna ich tylko powierzchownie. Za to niemcy sa, owszem, niezwykle tchorzliwi i wyrachowani. To wlasnie dzieki ich dwulicowosci i wyrachowaniu udaje im sie stworzym wizerunek ludzi otwartych. Nie zycze jednak konfrontacji. Moze skonczyc sie niemilym zaskoczeniem. Nieprawda jest tez rzekoma otwartosc niemcow w stosunku do obcokrajowcow, z ktora tak chetnie sie obnosza. To tylko fasada. Kiedy sa miedzy soba rozmowa wyglada zdecydowanie inaczej. Wiem o tym poniewaz mieszkam w tym kraju od ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lenina? w zamrażarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakule
2 minuty temu, Max Fiut napisał:

NO I DOBRZE PRZYNAJMNIEJ UDAJĄ ŻE SĄ OTWARCI A JEEBANE POLACZKI NAWET TEGO NIE ROBIĄ

zamknij ryj ty nigdy nie byles w niemczech i nic o nich nie wiesz pedaIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Equi

Co jak co, ale Max ma rację, a ty się zachowujesz właśnie jak te wszystkie polaczki-robaczki. 

 

Tak sobie czytam ten temat i wprost nie mogę uwierzyć jak można być tak pustym jak Wy. 😄

Nie dziwi mnie to, że obcokrajowcy was nie szanują jak to, co piszecie okazuje się być prawdą. Tą zostawił, ona jego, ta wymagała kolacji. Really? Naprawdę nie macie za grosz godności i chcecie być traktowane jak lalki? Ile wy macie lat? To niewiarygodne, że dorosłe kobiety mogą się tak zachowywać, i jeszcze płakać na forach, jakby to kogokolwiek obchodziło. Rozumiem zauroczenie, ale są granice. 

Nie żal mi żadnej z was. Może ta lekcja was czegoś nauczy. Tych Niemców też  Do roboty się lepiej weźcie, małolaty.

 

Co do Niemców to nie zgodzę się co do jednego. Z ich dyscypliną.

Sory, ale Niemcy co raz bardziej się zataczają w myśl zachodniego ,,olewactwa". To nie jest tak uporządkowany kraj jakim wydaje się być. Niemcy wcale nie są karni, nie szanują np. urzędów, prawa (fakt faktem, że ono jest zbyt lekkie), rozmawiają w komunikacji publicznej, wyrażają zdanie wprost, co jest żenujące. 

Są w Niemczech ,,luzacy" co mnie się nie podoba, bo zaczynają się dzięki temu upodabniać do Amerykanów. 

Porządek to nie ich domena. Jest duży problem z organizacją np. wycieczek, nie wspominając już o urzędach. 

Pociągi są opóźniane, nie wspominając już o ich wyglądzie. Serio, mogliby się bardziej postarać. 

Naprawdę nie rozumiem czemu wszyscy dalej postrzegają Niemcy w ten sposób. Umówmy się, ale Niemcy się staczają kulturowo, i nie mam tu na myśli polityki. Brak im odpowiedniej dyscypliny, karności i poszanowania nauczycieli, polityków, konsekwencji to coś co mnie dobija w tym kraju.

Ktoś wspomniał o braku moralności, ale to zależy o jaką moralność ci chodzi. 

Jeśli masz na myśli przytrzymanie kobiecie drzwi itp. to całe szczęście, że tego tu nie ma. Nie ma nic bardziej żałosnego niż fac..frajer który usługuje swej kobiecie (i odwrotnie).

Niemcy uważają co innego, ale zasłaniają się demokracją i wolnością słowa. Śmiech na sali. Każdy przecież wie, że nawet przy najlepszej demokracji nie będzie mógł zapanować porządek. Co mi po wolności słowa skoro każdy każdego obraża? Co mi po demokracji jak jest to tylko krótkowzroczne patrzenie w przyszłość (choć Niemcy uważają, że wszystko planują wprzód, hm, jakoś tego nie widzę)? 

Technologicznie są zacofani. Brak płatności zbliżeniowych, czy ogólnie cały system płatności to coś co Niemcy, ale i my  moglibyśmy się nauczyć (zwłaszcza od Chińczyków). 

Brak tu innowacji (nie wierzcie w bajki, że ona jest). 

Kraje dalekiego wschodu okazują się być znacznie bardziej zorganizowane, pilniejsze niż Niemcy. Azjaci przynajmniej tak nie marudzą o jakichś ograniczeniach i nie organizują takich protestów przeciwko politykom jak my (ok, była sytuacja z Park Lee, ale to dlatego, że brała łapówki, a mnie nie o takie protesty chodzi, bo to akurat pochwalam). Są karni, robią co mają robić i tyle, albo aż tyle, a w Europie to każdy tylko narzeka, że ,, demokracja i wolność jest łamana".  Hahahahahh, do prawdy, żałosne. 😉

Azjaci w odróżnieniu od nas nie szukają tanich sensacji w dziennikarstwie i mediach. I całe szczęście, bo ile można tego słuchać? 

Uważam, że Niemcy powinny się dużo nauczyć właśnie od takich Chin, Korei Północnej, czy nawet Szwajcarii jeśli chodzi o organizację społeczeństwa. Szczerze mówiąc to jestem zawiedziony, bo nie tego bym się spodziewał po najsilniejszym kraju Europy. 

Ubolewam nad tym jak niemieckie elity są miękkie i co raz szybciej uchylają zakazy które narzuciły wcześniej (jak choćby te o grach odwołujących się do II WŚ). Teraz dzieci będą mogły w takie gry grać, porażka totalna. Niech się potem nikt nie zdziwi jak nagle się zmienią w nazistów po raz drugi. Ja taki zakaz dałbym na zawsze, a lekcje o historii w szkołach jeszcze bardziej rozszerzył, by w końcu do nich dotarło, że do takich sytuacji dochodzić nie może. To nawet nie kwestia historii, a samej mentalności niemieckiej która promuje męskie zachowania. Gdyby Niemcy bardziej się upodobniły do Szwecji, lub dzisiejszej Japonii to by było cudownie. 

Podsumowując, brak im rygoru, który niestety, demokracja tłamsi. Brak im pracowitości choćby porównywalnej z Azjatami, i brak umiejętności asymilacji z innymi (skoro już do siebie zapraszają, to niech będą kon-se-kwen-tni(!)). 

Brak im też wyczucia na piękno i przemijanie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2021 o 20:41, Drpaolita napisał:

A i jeszcze jedno, Niemcy nie są tacy wspaniali i wierni jak ich wychwalaja , pisałam z paroma na tinderze , przysylali wacki,.chcieli się umawiać na cimcirimci a później jak znajdowalam ich portale społecznościowe to mieli zdjęcia z dziewczynami i to takimi w związkach po 3 lata , Nie polecam Niemców strasznie, skapi nudni i nie wierni 

To się tyczy każdej nacji, polacy też tak robią, wydaje mi się, że mentalnie Niemcy aż tak bardzo się nie różnią od Polaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Drpaolita napisał:

No tak ale po co te durne wschodniaczki rzucają się na Niemców jak to sensu nie ma , wszystko płacisz z nimi na pół, gotować i sprzątać i tak musisz bo Niemcy to nie Anglia czy Skandynawia gdzie istnieje naprawdę rownoupranienie, Niemcy zdradzają, intercyza musi być, taka polka to chyba tylko na narodowość leci bo taki Niemiec to na niej tylko pasozytuje i tylko on ma korzyści ze związku, kwiatów tez nie kupi bo staromodne, prezentu też nie a ty i tak musisz orac w domu i w robocie tak to nawet z Polakiem źle nie ma 

Przesadzasz, wydaje mi się że w obu krajach jest podobnie. Może jakbyś wyjechała do Tajlandii, Malezji, Chin itp. to by jakieś różnice były ale w Europie to dużo krajów jest podobna kulturowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2021 o 20:41, Drpaolita napisał:

A i jeszcze jedno, Niemcy nie są tacy wspaniali i wierni jak ich wychwalaja , pisałam z paroma na tinderze , przysylali wacki,.chcieli się umawiać na cimcirimci a później jak znajdowalam ich portale społecznościowe to mieli zdjęcia z dziewczynami i to takimi w związkach po 3 lata , Nie polecam Niemców strasznie, skapi nudni i nie wierni 

Ale się szlajasz, widać że shmacidło  z ciebie. 

Edytowano przez misio.2metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy są jak Polacy - niektórzy beznadziejni niektórzy fajni 😛 nie da się pod jeden współny mianownik  wszystkich ludzi z jakiejś grupy zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lew.leon napisał:

Ahahaha widzę że Niemiec cię ostro przeczołgał, przegrywem nie był :classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

No właśnie kilku próbowało ze mną być albo poderwać ale jak widziałam ich januszowe podejście do życia to sama odganialam

Jak nie widzisz różnicy między opisem obserwacji a własnym życiem to ciężko z myśleniem 

Edytowano przez Drpaolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lew.leon napisał:

A co to ma wspólnego z moim życiem, ...ko? Opisujesz to w szczegółach, więc byłaś w taki ukłądzie i cie wyhuśtał 🤣

Dobrze się czujesz ? W domu wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×