Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Justynka - odwagi - wpisuj się;) Ktoś musi być pierwszy, a pomyśl w ten sposób - wpiszesz się pierwsza, to i jesteś pierwsza w kolejce do wylotu do drugiej tabelki;) o - widzę martyniu, że też Ci nie pokazywało, że post wysłany:P Napisałam \"małego\" tak bez zastanowienia - przeczuwam raczej małą królewnę, podobnie jak K - mówi, że dziewczynki są grzeczniejsze;) ale czasem przecież wyjątek potwierdza regułę:P Ale jak już pisałam - jestem przeszczęśliwa, że po tylku latach jestem w ciąży i będziemy się równie cieszyć z dziewczynki jak i z chłopca - oby tylko szczęśliwie dobrnąć do końca ciąży i bez problemu urodzić:) Co do wyników (nawet nie wiem kiedy będą - to moje najbliższe laboratorium potrzebuje zwykle więcej czasu na to niż inne tego typu jednostki)- to nic szczególnego - tylko mocz i morfologia - doktorek sobie zażyczył na następną wizytę;) Prawdę mówiąc nawet nie patrzę ostatnio na te wyniki - sprawdzam tylko czy jakichś bakterii nie wykryli przypadkiem, bo raz miałam na początku jeszcze przed zabiegiem taki numer, ale odpukać już się więcej nie powtórzyło, a co do reszty to doktor mówi, że w normie, więc nawet się temu nie przyglądałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak któraś z Was ma smaka na obrzydliwie słodką :P czekoladę na gorąco, to zapraszam - idę sobie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nich bedzie - jak ktos ma ochete byc przedemną - to śmialo wpisywac się !!!!!!!!!!!!!!!! Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka 25 ??? ok. 25.11.2008 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------25-----------???-----------------ok.25.11.2008 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Martyn-iu-dziękuję i mam nadzieje,ze badania wyjdą dobrze...tak bym chciała. Voltare-ale kusisz wczoraj ciastem od babci,a teraz czekoladka.Zaraz wpadnę do Ciebie:) Ale tak serio to straszna szkoda,ze nie mieszkamy bliżej siebie:( Zazdroszczę twojej sąsiadce,ze zaszła mimo chorej tarczycy,ale jak wiesz to nie mój jedyny problem. Ja z kafe nie mam problemu. Justynko24-gratuluje podjęcia słusznej decyzji i wpisania sie do tabelki,i niech sprawdzi sie co Voltare powiedziała.Życzę Ci tego. Akasia-a Ty gdzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) własnie wróciłam cały dzien byłam na dworku fajna pogoda tylko wiatr ogromny brr tez miałam problem wogóle mi gasła strona wiec myslałam ze nic nie posżło a tu proszę teraz tyle razy:) no własnie akasiu gdzie sie podziałas ja rozumiem ze Haneczka teraz wymaga większej uwagi ale my oczekujemy choć małego wpisu;) voltare gdybyś tylko mieszkała bliżej nie musiałabys mnie dwa razuy zapraszac, mniam mniam justynka dobrze ze sie wpisałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, my dopiero teraz wróciliśmy, kupiliśmy samochód, jest super:-) zobaczymy jak sie będzie sprawdzał. Martyniu wszystkiego najlepszego dla Lenusi i dla meża. Voltare ja zawsze mam ochote na słodycze, codziennie zjadam ok 2 tabliczek milki:-( mam wyzuty sumienia ale nie potrafie sobie odmówić cholera:-( a na wage już nie staje:-p Justynko, Jadirko po 👄 Niewiem czy jutro zajrze bo jedziemy do rodziny na obiad, no chyba że z rana wpadne na chwilke:-) dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn-ia
witam:) paziu poprosimy zdjecia nowgo autka:) jeszcze raz przekazuję podziękowania od meża za życzenia:) u nas świeci słoneczko i jest ładnie ale wiatr taki ze drzewa się uginają-porażka:(mieliśy iść na spacerek pozniej moze cos sie bedzie działo w rynku ale zobacze czy przy takiej wichurze bedzie mi sie chciało, buziaczki akasiu-ODEZWIJ SIĘ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------25-----------???-------------- ---ok.25.11.2008 karolcia_26---------------28------------31--------------------18.11.2008 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 To i ja się wpisałam do nowej tabelki :) dobry pomysł, kto chce będzie się wpisywał. Martyniu, spóźnione życzonka składam 👄 Paziu, gratuluje zakupu, zawsze to duży dylemat, i tygodnie poszukiwań, przynajmniej mój mąż musi wszystko 15 razy sprawdzić, zastanowić się itp. no a teraz mamy super autko; i dziewczynki można się przyzwyczaić do dużego długiego auta, narazie jeszcze nic nie stuknęłam przy parkowaniu :P Voltare, fajnie że babcia ma zawsze ciasto :) ja wczoraj u mamy też podjadłam piernika, coprawda kupiony, ale był przepyszny, mięciutki i rozpływał się w ustach :) Justynko, gratuluję odwagi i wpisu jako 1 w tabeli. Jadirko trzymam kciuki za wyniki, mi powiedziała ostatnio endo, że u niektórych nawet minimalne rozchwianie może przeszkodzić w zajściu w ciążę. Akasia, może się weekenduje??? Wiecie co mój mąż powiedział, gdy dowiedzielismy się o ciąży koleżanki. Że jego przeraża 1 dziecko, a co dopiero 2 :( czyli już wiem, boi sie i tyle, ehh co ja z nim mam. Ale termin w klinice ustalony, nie wywinie się od badań, miał 2 miesiące by się psychicznie przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... przepraszam ze sie dawno nie odzywałam ... cały czas jestem, z Wami - dopinguje wszystkim naszym staraczkom, zafasolkowanym, mamuśkom i dzieciaczkom by były zdrowe - by miały w sobie radosc zycia :) kochane myszki moje u mnie po staremu - czyli bez większych zmian ... na razie nie chcę myslec o staraniach - ciągle mi brak siły na podjęcie walki z samą sobą i lekarzami ... mam nadzieję ze niebawem jakoś się z tym uporam niedawno skończyliśmy lazienki - trwał 2 tygodnie / wrrrrrr / , musielismy jeżdzić kapać sie do teściów bo nie mielismy ciepłej wody - ale to nie było najgorsze ... bałagan i kurz sprzatałam kolejne dwa tygodnie ... friany, okna i dywany były w oplakanym stanie - jejku mowię Wam najlepiej wszystko zrobic przed wprowadzeniem sie do mieszkania - bo potem to masakra - dobrze ze w naszym domu nie ma maluszka bo chyba musiałabym sie na jakiś czas wyprowadzić ... w pracy oki ... dobrze ze spędzam w niej sporo czasu nie mam czasu myslec o tym co mnie gnebi najbardziej - po prostu zyję czyms innym ... może to i głupie ale na razie dobrze mi z tym ! wpisuje sie z do tabelki staraczek chociaż na razie przerwaliśmy staranka - jednak mentalnie nadal czuje sie z Wami bardzo związana ... bardzo dziekuje Wam za miłe komentarze na naszej kalsie - jesteście naprawde kochane :D pozdrawiam Was wszysciutkie, całuję i mocno sciskam ... postaram sie zaglądac do Was czesciej - cmokaski pa pa Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------25-----------???-------------- ---ok.25.11.2008 Trinity /k.Łowicza.......31......... 30.................ok. 03.12.2008 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Martyniu śmiesznie to będzie wyglądalo jak będe latala z aparatem robić zdjecia ale może zrobie jakoś przy okazji. U mnie jak widać z okna świeci słoneczko ale czy cieplo czy nie to neiwiem bo przed chwilą wstalam. No właśnie co z Akasią?? Miłego dnia, odezwe się pewnie wieczorem bo teraz mam sporo roboty w domu a później na obiad zmykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu prawie w tym samym czasie wysalłyśmy posty także poprawiam tabelke bo nie wiedziałam ze się do niej wpiszesz :P Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------25-----------???-------------- ---ok.25.11.2008 karolcia_26---------------28------------31-------------- ------18.11.2008 Trinity /k.Łowicza------31------------30----------------ok. 03.12.2008 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasiaa
hej no co Wz dyiewcyzz wariujecie y ta tabelka ja nie nadayam sie wpiszwac !!!!!!!!!! niech juy jedna ypostanie nawet jak ma bzc nieaktualna a niech pisye kto chce i juz my sie weekendowalismy,a moj maz w dalszym ciagu to robi ;p zalega w wyrze ale popisze pozniej,bo moj skarbek szpuluje jakby sie szaleju najadl (uwazaj paziu -- bo jak w brzuchu tak i w rzeczywistosci ;-) ) a 7 miesiecy na raczkowanie i wstawanie to za wczesnie stanowczo !!! bo dzieciaczki pozniej to robia :D czego zycze wszystkim mamom.Ona taka hej do przodu przez cwiczenia.dobra zmykam bo stoi i atakuje myszke i do tego haslo mojr nie wechodyi nie wiedomo cyemu >____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasiaa
dyiewcyznz dopisycie mnie do tabeli ! !!!!!!!!!!!! payiu wzslij ydjecia auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i piszesz chyba tez po hebrajsku akasiu hahaha, akasiu moja zaczeła raczkować po 6 miesiacu -lekarka tez powiedziała ze to wcześnie no ale skoro to robi tzn ze jest gotowa, no ale wstawac zaczeła pozniej gdzies tak po 8 m-cu trini wreszcie, juz byłam pewna ze sobie odpuściłas nas raz na zawsze, jak mozna tyle sie nie odzywac ;) choc dwa zdania skrobnij ale częsciej:)i współczuję remontu no ale teraz pewnie jest ślicznie:) karolciu może twoj mąż się boi, ale jakby zobaczył taką malutką istotke to był się zakochał od razu!!!!!!!!!i zobaczy niedługo na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------25-----------???-------------- ---ok.25.11.2008 karolcia_26---------------28------------31-------------- ------18.11.2008 Trinity /k.Łowicza------31------------30----------------ok. 03.12.2008 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, nic sie stało, mogłas być przede mną :P dobrze że juz po remoncie. Dziewczynki, czy to aby na pewno była akasia:) ona umie pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mozecie mi pomoc dziewczyny?? Kiedy najlepiej wykonac badania hormonalne: prolaktyna, Lh, testosteron, estradiol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Akasia pisze prawie szyframi;-) Trini wkońcu coś napisałaś ja tak jak martynia byłam prawie pewna że do nas nie zajrzysz już nigdy:-( Karolciu co do samochodu to też myśle że to kwestia przyzwyczajenia, zresztą ja nim nie jeżdże(tylko jako pasażer) więc też się za duzo nie wypowiem A ja zaczełam chodzić jak miałam 9 m-cy i pewnie dlatego mam teraz krzywe nogi:-p Wera z tego co pamiętam to te badania robi się w 3dc. Wkońcu zrobiłam pranie-ręczne bo pralki niet w łazience a na korytarzu i zrobiłam kapuśniaczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, postanowiłam do Was napisać, bo bardzo mnie poruszyło to co przeczytałam. Kochane moje, piszę to w imieniu swoim, ale myślę, że reszta staraczek się ze mną zgodzi. To nie jest tak, że nie piszę, bo mam Was gdzieś. Wasz los jest mi szczególnie bliski, wszystkich i bardzo się interesuję tym co się u Was dzieje. Są osoby z tego forum, które mogą to poświadczyć, ale nie o to chodzi. Każda z nas staraczek przechodzi, albo przechodziła, taki okres, że sił jej brakło i każda wzmianka o staraniu się o dziecko przyprawiała o ogromy ból serca. Paziu Ty też miałaś okres, że bardzo rzadko do nas zaglądałaś i my to tutaj rozumiałyśmy. Ja przestałam się odzywać, bo chciałam zmienić swoje podejście i pisałam już o tym, bo nie pożegnałam się z Wami bez słowa. Potrzebowałam i dalej potrzebuję się do tego wszystkiego zdystansować. Potrzebowałam i potrzebuję nadal równowagi. Wystarczą mi ciągłe terapie u lekarza i szukanie przyczyn mojej bezpłodności. Czasem czuję się już jak królik doświadczalny. Ale to wszystko nie oznacza, że o Was nie myślę i zapomniałam to co dla mnie kiedyś zrobiłyście. Poza tym utrzymuję z niektórymi osobami stały kontakt. Bardzo mi na Was wszystkich zależy i codziennie się modlę o każdą z nas razem i z osobna. Żeby już naszym mamusiom pociechy zdrowo rosły, żeby przyszłe mamusie przeszły ciążę bez problemu i doczekały się zdrowych pociech. I żeby każda staraczka doczekała się wreszcie 2ch kresek na teście. Niczego innego bardziej nie pragnę jak waszego szczęścia. Chciałam żebyście to wiedziały. Całuję Was wszystkie serdecznie i ściskam mocno. Buziaczki 👄 Myślę o Was cały czas i nie zapominajcie o tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, postanowiłam do Was napisać, bo bardzo mnie poruszyło to co przeczytałam. Kochane moje, piszę to w imieniu swoim, ale myślę, że reszta staraczek się ze mną zgodzi. To nie jest tak, że nie piszę, bo mam Was gdzieś. Wasz los jest mi szczególnie bliski, wszystkich i bardzo się interesuję tym co się u Was dzieje. Są osoby z tego forum, które mogą to poświadczyć, ale nie o to chodzi. Każda z nas staraczek przechodzi, albo przechodziła, taki okres, że sił jej brakło i każda wzmianka o staraniu się o dziecko przyprawiała o ogromy ból serca. Paziu Ty też miałaś okres, że bardzo rzadko do nas zaglądałaś i my to tutaj rozumiałyśmy. Ja przestałam się odzywać, bo chciałam zmienić swoje podejście i pisałam już o tym, bo nie pożegnałam się z Wami bez słowa. Potrzebowałam i dalej potrzebuję się do tego wszystkiego zdystansować. Potrzebowałam i potrzebuję nadal równowagi. Wystarczą mi ciągłe terapie u lekarza i szukanie przyczyn mojej bezpłodności. Czasem czuję się już jak królik doświadczalny. Ale to wszystko nie oznacza, że o Was nie myślę i zapomniałam to co dla mnie kiedyś zrobiłyście. Poza tym utrzymuję z niektórymi osobami stały kontakt. Bardzo mi na Was wszystkich zależy i codziennie się modlę o każdą z nas razem i z osobna. Żeby już naszym mamusiom pociechy zdrowo rosły, żeby przyszłe mamusie przeszły ciążę bez problemu i doczekały się zdrowych pociech. I żeby każda staraczka doczekała się wreszcie 2ch kresek na teście. Niczego innego bardziej nie pragnę jak waszego szczęścia. Chciałam żebyście to wiedziały. Całuję Was wszystkie serdecznie i ściskam mocno. Buziaczki 👄 Myślę o Was cały czas i nie zapominajcie o tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt szanuje twoją decyzje i pisząc że niektóre dziewczyny mają nas gdzieś nie chodziło mi o same staraczki to po pierwsze a po drugie śa dziewczyny które odeszly( raczej zamilkły) bez slowa, najpierw robi się wielki szum a później i tak nie piszą. Tak masz racje że miałam okres gdzie się też przestałam udzielać ale przynajmniej raz w m-cu dawałam znać co u mnie a sa dziewczyny które nie odzywają się po pare m-cy. Przecież te ferum nie jest obowiązkowe ale nie miejcie pretensji że nie piszemy o was, nie wspominamy lub zmieniamy tabelki. Jeżeli kogoś teraz urazilam to przepraszam, nie mam takiego zamiaru i nie chce się sprzeczać ani klocic bo nie o to tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeńki!!!! Matt zgodzę sie z tobą i rozumie,że potrzebujesz dystansu. Ja przechodziłam to samo co ty ,może i czasem to wraca. Choć w moim przekonaniu i podkreślam tylko w moim to,ze przestałam tu pisać wcale nie wpłynęło na mnie pozytywnie.Widzę codziennie dziewczyny z brzuszkami,a u nas na osiedlu wysyp po prostu kobiet w ciąży i to starszych o de mnie.Nie uniknę myślenia o dziecku nawet jak nie będę tu pisać,bo wszędzie na każdym kroku otacza mnie fakt ,że brakuje mi bobaska.Może nie piszę często,ale zauważyłam,że mało tu piszemy o staraniach więcej o innych pierdołkach. I wiecie co bardziej dobijało mnie kiedy w tabelce co miesiąc musiałam zmieniać termin następnej miesiączki i tak naprawdę to to przypominało mi ,że jestem bezużyteczna,pusta w środku i nie jestem w 100% kobieta. Matt-strasznie Cię cenie i zaprzyjaźniłam się z Tobą i tak naprawdę brak mi tu i Ciebie jak i Tryni i innych osób też i była bym prze szczęśliwa gdybyście częściej pisały nie koniecznie o starankach. Akasiu-no połowy nie zrozumiałam,a drugiej połowy się domyśliłam. Całuje Was mocno👄 Tryni-zaglądaj częściej,zdjęcia na klasie śliczne. Może jakieś zdjątko łazienki po remoncie? Paziu-czekamy na zdjęcia samochodziku,na pewno jest super. Martyniu-🌻 U nas pogoda śliczna ,słoneczko świeci . Wybieramy się zaraz na wieś na obiadek do teściów ,potem odwiedziny u przyjaciół.Dlatego ściskam Was mocno wszystkie i do jutra.🌻❤️ ps. I wiecie co ja wpiszę sie do tabelki ,ale troszkę na innych zasadach ,bez terminu @,wtedy nie będę tak myśleć.Jak co to możecie mnie wypisać ja się nie pogniewam. A może inne osoby to zachęci????? Piszcie dziewczyny ,bo naprawdę szkoda tego co nas łączy ;myślę,że te przyjaźnie ,przeżycia które nas połączyły to coś wyjątkowego co należy pielęgnować. a i dziewczyny ,które urodziły swoje piękne pociechy,Was też tu brak. Macie czas na NK,to skrobnijcie parę słów na forum.Jesteśmy ciekawe jak nasze forumowe bobaski się rozwijaja i rosną; Dianko,kukusiu,Kseniu,Surfitko,Paulo,Anisik,JustynkoM-smutno tu bez Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------25-----------???-------------- ---ok.25.11.2008 karolcia_26---------------28------------31-------------- ------18.11.2008 Trinity /k.Łowicza------31------------30----------------ok. 03.12.2008 Jadira/k.Krakowa.......35.......z nadzieja ,że sie uda............... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu pazia/W-wa---------------27-------------34-------------- ....--26.12.2008 voltare---------------------31-------------16----------- ---------05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko a jednak:-) 👄 Ja już zmykam bo zaraz jedziemy- może już jutro będzie bratanek na świecie ale to może a z lazienką chyba się wstrzymujemy w takim razie-jesteśmy w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlak znikło mi wsyztsko a tyle się napisałam widzę ze znowu tabelka zrobiła małe zamieszanie hahaha MArtt cieszę się ze się odezwałas, ale ja nie rozumiem skoro mówisz ze nas czytasz i tęsknisz to czemu nie piszesz? przeciez jadirka ma racje ze my tu mało piszemy o starankach a nawte bardzo mało!!!! tylko o zyciu codziennym, o problemach i radościach itp , nie musisz nawet wspominac jesli nie chcesz o staraniach jak to robią inne dziewczyny, więc ja nie rozumiem czemu w takim razie nie piszesz? jadirko a wiesz ze ja chciałam ci zaproponowac zebys się wpisała do tabelki bez terminu@:) paziu ja własnie miałam zpytac czy \"coś \" się urodziło:) paziu w 100% zgadzam się z Twoją wypowiedzią a u nas dalej wieje wiec siedzą w domku cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wisz MArtt chciałam jeszcze dodać ze żałowałam ze znikłas z forum, myslałam kiedyś ze skoro mieszkasz tak blisko mnie byłaby kiedyś okazja się spotkać, ale tak kontatk zanikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam sobie topik justynki, widzę ze i tam powstał "watek"dlaczego tak mało osób się odzywa na ich forum, coś juz w tym musi być ze osoby nie przywiazują sie do wirtualnych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to wysłałam meża po milke bo mi sie zachciało haha i juz sie nie udzielam bo gadam sama ze sobą- znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×