Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poskromienie Złośnicy

Rocznik 1983...!

Polecane posty

Ciul jest dostepny :P :P :P Własnei rozmawiam sobie z kolega na gg, więc pewnie M sie dowie ze jestem na gg :O O juz go nie ma :P

Virus a teraz czekasz aż ja nabiję ?? ;) Wiesz miałam dzisiaj robic zapiekankę taką jak Ty ale przepiu przy sobie nie miałami skończyło sie na zakupach do zapiekanki warzywnej :D

No to nabijam :D dzisaj obeszło sie bez straty paznokcia w pracy :D Ale niestety pozbyłam sie jednego krojąc warzywka do zapiekanki 😭

🖐️ Vira 🌻 no niezłe te Twoje sny a z mężem nie chodze za ręke dzisiaj też byliśmy na spacerku ale chwilke tylko bo wiał okropny zimny wiatr :O :O :O Byłam też u lekarza pana G :O :O :O :O :O wcale mnie nie pocieszył :( :( Pinezko gratuluje 🌻 Moloko 🌻 ja nie dostałam żadnych piosenek :( Pojechałam na spotkanie ale zostałam wystawiona ech szkoda gadać

Viruś zaliczę ja za Ciebie :D Gotowa 🖐️ A gdzie ty sie podziewałaś?? I jak tam pisanie pracy, skończone?? ;)

Dobra Vira ale o 20-stej wejde na gg bo teraz będę jadła kolacyjke a w między czasie serialik :P :P :P :P

Domi 🌼 A jaki serialik?? I co z tym panem G?? Ja w piątek idę ale do pani G :P A pisoenki póxniej jeszcze raz podeślę ;) Gotowa 🌼 Zapomniałam że Wy jeszcze zajecia macie :o Fajnie ze masz dvd :D Jutro kupię płytki i w piatek wyślę ;) Znów sie bede musiała z nimi pobawić ale tak jak pisałam dla was wszystko ❤️ Viruś 🌼 No to spryciula z Ciebie ;)

Hejka 🖐️ Ja tez ostatnio czasu nie mam za wiele ale zagladam i przynajmneij pomacham ;) Bierz wiec przykład ze mnie :D Ja też o Tobie pamietam 👄

Gotowa ja jak juz to przyciągam młodzszych, moze u ciebie jest odwrotnie ;) Taki jest Ci pewnie pisany :P Zmykam na moja zapiekankę ;)

Hello Vilija 🌻 hejka 🌻 A oglądam sobie taki serial na TV-4 \"Jesteś moim życiem\" grają ci sami aktorzy co w zbuntowanym aniele :P :P :P :P Pan g powiedział że mam ogromną nadżere no i powinnam iść do onkologa :( :( :( :(

Kurcze myslałam że dzisiaj M jak miłośc leci a nie ma :O :O :O :O :O

Pewnie też obejrze Szkołe ale tylko tak ukratkiem bo chce sobie pobuszować :P :P :P :P Nie byłam już chyba z pół roku :O :O :O :O :O

Moloko dostałam meila od Ciebie ale oczywiscie Outlook usunął niebezpieczne załączniki to sobie nie posłucham :O :O :O :O

Jak byłam u niego wczesniej to też ją miałam ale nie było tak źle teraz moje u..... mają brzydki zapach sory że tak pisze obrzydzam was ble powiedziałam mu żeby coś z tym zrobił bo mi to przeszkadza nie chce tego mieć. Za dwa tygodnie będzie wynik cytologii i idę do niego wszystko zależy od tego wyniku :O :O :O :O :O :O

Gotowa o sałatce a ja wam pisze te ochydztwo :O :O :O Ja chętnie się wpakuje nie jadłam nigdy takiej sałateczki :D :D :D :D

Ale przed ciążą nie miałam z tym problemów jedynie miałam okres nieregularny :P :P :P :P a teraz to już w ogóle się poprzewracało :O :O

No własnie nieleczył :O :O :O nie dałam mu w łape i pewnie dlatego :P :P :P Kupiłam sobie kiedyś w aptece takie nagietkowe tabletki do środka i nic nie pomagają,teraz też mi zapisał mam wkładać sobie dwie :O :O :O a mówiłam mu żeby mi nic nie zapisywał bo brałam już pełno tych tablet i żadne mi nie pomagają :( :( :( :(

Na pewno będzie dobrze :D dzięki Gotowa 😘 ale jeszcze czeka mnie wizyta u onkologa a tego boje się najbardziej :O :O :O :O

Czesc dziewczyny:)😘 Ja tylko na chwilke, chcialam sie z Wami przywitac i jeszcze raz podziekowac za trzymanie kciukow:D Jestescie wspaniale. Chetnie bym dluzej zabawila, ale wlasnie zaczelam pisac prace i musze sie wdrozyc w klimat pisania:) Ale w przerwach bede zagladac:) Buziaki😘

Dzięki za sałatke pycha :D :D :D :D Szukam w necie ogłoszeń o prace może się czymś zajme ;) ;) ;)