Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poskromienie Złośnicy

Rocznik 1983...!

Polecane posty

Gość Mario Alberto
Karolino dzis w nocy zatrzasnie sie nam ziema:D:D zostaw sobie troche energii na zaliczanie...

czemu nikt nie mowi ze 12000 juz był dawno:P:P trzeba to opisc:D:D Zdrowie pieknych pan i fajnych kasków:D:D gotowa pije z Mario Szampana:D Ja z Luisem Winko a Ty Vilijko?? co Juan serwuje??

ja zliczyłam??:D:D no to niezle:D:D nieswiadomka to była:D:D Wiem ze tej nocy Mario nie da ci spac:P:p wiec upojnej nocki zycze:D:D 🖐️

cos cie naprawde ciagnie vilijka do tych wysp:P jak nie UK to teraz szkocki napoj:P:P

ja jeszcze rozdział musze skonczyc bo przez te harce z kaskami tylko poł strony naskrobałam:O ale jak cie juan do wyrka ciagnie to sie nie obraze:P zmykajcie:P

oki postaram sie szybko uwinac co by Luis długo nie czekał:P Tobie takze zycze upojnej nocki:D 🖐️

domysliłams ie co do tego ciagania:P:P i o dziwo zadnych zbereznych skojarzen nie miałam:P Mozesz spac spokojnie:P:P

ta da :D skonczyłam moj 2 rozdział:D mam 19,5 strony:D mysle ze jest niezle:D ale walnełam podsumowanie:p lałam wode na maxa:P:P OD jutra zbieranie mat do 3:P a teraz smigam do wyrka:D luis juz sie nie moze doczekac:P:P:D:D Bara bara bara riki tiki tak... jesli masz ochote daj mi jakis znak:D:D:D:D lalalalal :P:P:P

🖐️ Chciałam przeczytać wszystko co wieczorem i w nocy napisałyście ale nie dałam rady :O Musze już zmykać 😭 Kasiek pięknie zakończyła wczorajsze buszowanie śpiewaniem i od razu lepiej siew staje :D Ja też chcę skanmera, lasera i basenowego 😭 Mnie pozostał tylko monitor a on jakis taki nie wymiarowy :O :P Chciałabym tak z Wami w nocy poklikac ale nie ma na to najmniejszych szans bo ja o 22 już włóżeczku śpie słodko :D Buziaki 👄 na nowy dzień 🌼

Nie mam teraz za bardzo czasu znowu ale będe popołudniu. Przeczytałam Was troszke na dniach, w szczególności rzeczy na temat sprawy która mnie gnębiła. Napisze Wam tylko teraz co w końcu zrobiłam ;) Powiedziałam mojej szefowej prawde ze nie mam prawka i mam je zrobić w tempie ekspresowym i praca będzie moja :P Tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) Dziękuje za rady i do popołudnia 🌼👄

Na początek wybaczcie miże nie pisałam nic. Jakoś tak sie złożyło że nie miałam czasu a potem non stop sie zastanawiałam nad tą moją sprawa :) Co zrobiłam juzWam napisałam :) ale wiecie co jest najlepsze?że ta moja mi powiedziała ze czy prawko mam czy nie i tak by mnie nikt ni sprawdził ;) ale przynajmniej nie mam nic na sumieniu :) i praca i tak będzie na mnie czekać:) Kurcze ciesze sie jak dziecko :P dostane służbowy telefon, samochód i zasypie mnie stos gratisów :D :D co prawda po pól roku pracy dopiero dostane samochód ale ja i tak jestem już napalona jak szczerbaty na suchary :P W następnych postach będe juz pisała bezpośrednio do Was :)

Gotowa 🌼 czytałam Twoje wynurzenia o 30-latkach ;) wiesz ze ja faceta w wieku 30 lat który jeszcze nie ma żony uważam za niudacznika lub bawidamka? wiem, dziwny ten mój tok myslenia ale jakoś nie potrafie inaczej sie na takich patrzeć. Na pewno sa tacy co im sie tak po prostu zycie ułozyło ale ja faceta o tyle lat starszego bym nie chciała :P Vilijko 🌼 u mnie tez połowa osób sie żeni:o a w tym roku to zasyp tychslubów. W sumie sie nie przejmuje bo ja i tak wole młodsze kąski no ale tak sie zastanawiam czy tylko ja do tego nie dorosłam :o Hejka 🌼 zdjęcia Ci prześle zaraz po tym jak nadrobie cafe :P że też zapomniałam o Tobie :o wybacz 🌼

Jestem i ja:D Oj tez mi sie ciezko było zwlec:o a tu mama kazała mi zaczac przedswiateczne porzadki:O blee chyba poudaje ze cos robie:P:P Vilijka no jasne ze było szuru buru tere fere dzikie rzadze:P:D:D ze niby czemu dzis taka wymeczona jestem:P:P a jak sie Juan spisał?? Spałas z kaskiem a Ci sie sniły małe wysepki innego:P:P Ty to niegrzeczna jestes no no:P:P:D Vira fajnie ze zaimprezowałass:D:D nalezało Ci sie:D Gratki za stronke:D nasza vice Krolowo zaliczania:D:D Agusiak ciesze sie ze sie sprawa wyjasnła i to tak pozytywnie:D obys szybko to prawko zrobiła:) I juz nas tak nie zaniedbuj:( bo tesknimy:( Ide udawac ze cos robie bo brachol przylazł i podkabluje mamie ze nic nie robiłam:O Bez odbioru..............:P

ja tez lubie młodszych:D:D i tez nie dorosłam do tego wszystkiego:D wiec sie Agus nie przejmuj 👄

Domi 🌼 przykro mi z powodu nadżerki :( oj żeby nie bolało tak jak o tym mówią jak cI będą to robić :( no ale mam nadzieje ze wynik nie będzie taki najgorszy :) Rozbroiło mnie to ile kobieta musi żabek pocałowac aby znaleźć ksiecia :D:D Wole sie nie przyznawać z iloma ja sie całowałam :P ale no juzniedługo drugiego ksiecia powinnam znaleźć;) Kasiek 🌼 widze że z pracą smigasz jak błyskawica :D gratuluje 👄 Virus 🌼 Ty widze ze wczoraj zabalowałaś :D ehhh też bym sie piwka napiła ale jestem tak zabiegana ze nie mam kiedy :(

heh Kasiek 🌼 pojawiłaś sie i już uciekłaś no... :( no ale rozumiem ;) udawanie że zajmuje sie domowymi obowiązkami jest ważniejsze ;) Mnie czeka dzisiaj umycie sufitu w kuchni :o całą kuchnie mamy w białych panelach :o szlag mnie kiedyś z nimi trafi :o :o I teraz dziewczyni musicie trzymac kciuki za moje prawko :P Jutro jade sie zapisać na egzamin :P Tylko mam taki jeszcz problemik :o Niebardzo mam kase:( i bym musiała od mamy pożyczyć:O i zastanawiam sie co tu wymyślić żeby mi pożyczyła 600 zł:o chyba będe musiała jej powiedzieć co i jak :( ehhh :o nie ma jak to moje głupota i czas kiedy przyhodzi za nia płacić:o

Hej :) Przeczytałam co tutaj popisałyscie i już miałam zacząć pisać i wszystko zapomniałam niewiem co napisać :O :O :O :O mózg mi się spalił Agusiak 🌻 na pewno wszystko dobrze się skończy i szybko a mama na pewno Tobie pomoże :D :D :D Vira 🌻 dzięki za porannego smska wcale się nie gniewam Ty to masz dobrze.Ja wczoraj wyszłam to stary dzwonił do mnie co chwile i pytał się kiedy wróce raz nawet zadzwonił żeby powiedzieć mi że Maciek zasnął szkoda słów :P :P :P Moloko 🌻 Pinezka🌻 Kasiek🌻 Gotowa🌻 Vilija🌻 Hejka 🌻 Widziałam że wczoraj fajowe kąski was odwiedziły kurcze że mnie nie chce odwiedzić żaden :O :O :O Aaa agusiak ostatnio poznałam dokładnie takiego faceta jak pisałaś ma 30lat i jest sam :P :P :P :P Ja mam starego i źle mi z nim a wydaje mi się że z młodszym chyba nie byłoby lepiej może na serio jakiś 40latek byłby najlepszy ;) ;) ;) ;) Od pół godziny nic nie robie tylko dzwonie do lekarza i dodzwonić się nie moge bo albo non stop zajęte a jak już jest wolne to żadna suka nie podniesie słuchawki przecież to można się wkurwić Popierdolona służba zdrowia :O :O :O

🖐️ Kobietki:D I znowu wczoraj sie spilam, a mialam wieczorem pisac:P No ale dzis od rana 6 stron napisalam, ale jestem z siebie dumna:D Zaraz ide do biblioteki, na ksero i na zakupy:) Zajrze wieczorem:) Agusiak🌻dobrze, ze tak wyszlo z ta praca:D ciesze sie razem z Toba:D 😘dla wszystkich, papa🖐️

A co tutaj takie pustki? :( Ja juz umyłam sufit i ugotowałam obiadek. Idzie wykorkować :o Domi 🌼 wiesz, u facetów to chyba nie o wiek chodzi.Są po prostu takie typy ludzi których trudno zrozumieć. Dodzwoniłaś sie w końcu do lekarza? Pinezko 🌼 Ty znów w pracusia widze sie bawisz :) No ale za wczorajszą popijawe to trzeba sie potem czym pożytecznym zająć ;) ja też dzisiaj będe piwkować:P już sie nie moge doczekać:D a poki co wanna mnie woła :P

A co tu taka pustka:( Ja kompe od brachola wydebiłam kosztowało mnie to duzo:P a tu nikogo nie ma:( no co Wy kobitki, prosze mi sie tu pojawic natentychmiast:D:D:D Ja dzis miałam udawac ze cos robie a tak sie rozkreciłam ze robota mis ie w rekach paliła:D:D muze sobie na full zapodałam:D i chyba to mnie tak nastroiło:D Teraz zjadłam kolacyjke i czekam az ktos sie pojawi:D

Agusiak trzymam kciuki za prawko:D i zeby mama forse pozyczyła:) i miłego piwkowania dzis:D:D Pinezka Ty to ekpres widze jestes:D tyle stronek naskrobac:D gratuluje:D Domi mam nadzieje ze udało sie dodzwonic do lekarza:D Przyjdzie ktos??????????/

Kasiek ja jestem, wysarczy?? :D Co prawda tylko do 19 ale zawsze to coś ;)

🖐️ ja znowu tylko na 10 sekund! nie pisze do was, bo jest jakaś awaria z moja siecia i tak w ogóle, to ja nie mam internetu, teraz jest akurat, ale fatalnie działa! Mam nadzieje, że jakoś szybko to załatwią! jestem teraz zawalona robotą, nie wiem w co pierw ręce wsadzić! nie ruszyła w ogóle mgr, a obiecałam, że sie wcześniej wezme! obejżałam już pierwszą cześc skazanego! Basiu, jest mały problem, ta 2 część nie chodzi! Nie wiem czy to wina mojego dvd czy co. dałam płyte Kitkatowi i ma w domu sprawdzić na swoim. jak nie bedzie działaś to sie chyba zastrzele!

nie mam czasu i możliwości nadrobić tego, co skronałyście tutaj. Mam nadzieje, że nie wypadne z tematu! :)

Basiu, ty mi powiedz, do kogo mam to teraz wysłać! Bo napisałaś, że porobiłaś jeszcze kopie, ale nie wiem komu wysłałas, a komu nie.

Titka ja nie wiem co sie stało w takim razie z płytką :( U mnie odbierała :O Moze Kitket sprawi ze zacznie działać ;)

Basiu oczywiscie ze wystaczysz:D:D 👄 szkoda ze tak na krótko ale zawsze to cos:D:D titka niech Ci szybko tego neta naprawiaja!! A jak tam produkcja baranków itp??

Titka miałam kupić płytki, nagrać je i jutro wysłac ale nie miałam gdzie kupić ich i kiedy :O Więc pewnie na weekendzie bedę mogła to nadrobić ;) Ale mozesz podesłać płytke Gotowej, chyba wysłała Ci meila z adresem ;) Ona poda dalej do Viry ;)