Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mause

nie umiem się rozstać

Polecane posty

Gość mause

nie wiem jak to zrobić, lubię go, ale okazało się, że w łóżku jest do dupy i odkąd zaczęliśmy razem sypiać paradoksalnie przestał mi się podobać. Wogóle za nim nie tęsknie a jak pomyślę sobie, że mam się z nim spotkać to wcale mi się nie chce. Nie chcę też go skrzywdzić i mam nadzieję mieć z nim dalej kontakt. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mause
niech ktoś pomoże...nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze jeśli masz sie rozstac to nie rób mu wiekszej krzywdy podtrzymując kontakt. Zerwij i zapomnij. Wy baby myslicie że zawsze możecie powiedziec wiesz nie wychodzi nam zostanmy przyjaciółmi :| a tak naprawde wychodzi to tylko niektórym. Reszcie to tylko pieprzy zycie :/ Sam mam bardzo dobry kontakt z jedną ex ale niestety z drugą dałem się nabrac i wyszedłem na tym jak zabłocki na mydle... Od tamtej pory mam tylko jedną zasadę jeśli coś sie kończy nie ma wracania i nie ma mowy o przyjaźni. Każdy idzie swoja drogą. Radze zrobic tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna s
watpie, zebys zrobila to w taki sposob, bys nadal utrzymywala z nim kontakt. bo jezeli powiesz mu, oczywiscie niedoslownie, ze jest beznadziejny w lozku to chlop w wiekszosci uniesie sie raczej duma niz bedzie utrzymywal kontakt, bo przed oczami bedzie mam obraz waszego seksu ;) na twoim miejscu zranilabym. tak o. trzeba sie wyrzec glebszych pobudek do bycia dobra. nie raz mialam takie znajomosci i nic dobrego z tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna s
rzuc go i tyle. nie ma mowy o sentymentach. poza tym przyjazn miedzy facetem i kobieta, ktorzy byli ze soba sprawdza sie moze w 3% tych prob przyjazni. reszta to jakies chore uklady, ktore rania ciagle jedna ze stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×