Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Kociulinda, nie rzucaj klatwy.. czekam az ktos mi zrobi foto apratu zeby wyslac wszstko razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, juz dawno fota czeka w Twojej skrzynce :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, bedzie mial test próbny, czy wytrzyma przy porodzie:-), ale sadze ze nie zobaczy tej krwi:-), ona bedzie w buzi, co najwyzej zobaczy na gazie czy jak to sie mowi:-), nie bój sie nie bedzie potopu:-), ja nie czułam ze leci krew:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba jestem nienormalna juz sie nie moge doczekac wymiany gumeczek, bo te troszke wyblakły od mycia, nowe maja wyrazniejszy kolorek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Fajno! Idę chyba już drzemać, jutro środa i tak leci tydzień po tygodniu a na zabiegi coraz bliżej :) Ale się nie boję! Tylko ja jestem panikara i wymyślam Bóg wie co... Że to się może stać, że tamto :O Jestem hipochondrykiem :) Dobranoc dziewczęta! W ostatnim czasie tyle się posypało u nas aparatek, na każdego przyjdzie pora :) Cala spokojnej nocy z tym cudeńkiem! aparatka- kiedy ściągasz szew? Boli Cię coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora nie tylko ty jestes panikara, ja sobie wyobrazałam ze nie beda mogli go wyjąć ,ze bede mdlała, ze krwotoku dostane:-) i takie tam różne,bałam sie ze jak cos sie stanie to nawet nie znam swojej grupy krwi:-), jeszcze mnie nastraszyłas z tym szczepieniem, powinnam dostać złoty medal za panikowanie:-)widzisz nie tylko ty panikujesz, jutro zdejmuja szwy i nic juz nie boli tylko nitka w jezyk uwiera;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dobre aparatka- , ja mam to samo i te same obawy. Przygotuje sobie w dokumentach jakby co grupe krwi :) Mam B Rh+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, zostaniemy odznaczone medalem za panikowanie:-):-), jak chcesz to mozesz codziennie pytac o ten zabieg i o wszystko mnie to nie denerwuje:-), bo rozumiem jak sie czujesz:-) i chyba wiem w jakim stopniu panikujesz, a jeszcze sie bałam ze bedzie tyle krwi ze mi sweterek sie ubrudzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem paszczydlak, juz widzialam. nawet niezle to polaczenie, zawsze chcialam je zobaczyc na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine zebys widziała moje zameczki w pierwszym miesiącu jakby ktos powyginał mi ten aparat:-), teraz jeszcze dwojka czeka na podłaczenie:-):-)a reszta jest juz w miare porządna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale zapierdzielacie z tym topikiem... Nie nadazam :) Dora - Ty sie bidulo nacierpisz... Cala - mialas klopoty z mowieniem jak Ci drut na podniebieniu zamontowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja az takiego hard coru nie mialam... w ogole to ja sie tym aparatem malo przejmuje..:( nie ogladam go nawet za czasto, tylko jak gdzies jemy w knajpie czy u kogos to szturcham księcia i mamrocze- \"kontrola\" zeby ukradkiem zajrzal:) no.. i jeszcze nie mylam zebow poza domem a aparat mam od 14.grudnia. w dodatku do dnia zalozenia nie wiedzialam nawet jak to sie mocuje i co to jest. marna ze mnie aparatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocilinda ty wypychasz sobie zabki, a ja przez to ze zmieniło sie połozenie mojej trójki to cała noc gryze sobie policzek:-(, rano sie budze obolała. ale to chyba minie:-), moze sobie bede wypychac czyms zeby nie zagryzać:-) ja nie mam twojej fotki ty mojej chyba tez nie:-), aparatka1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wszedzie myłam zeby:-), w barze, w restauracji i nawet na zajeciach znaczy badaniach w labolatorium:-), tam jest najwygodniej:-), chodze ze szczoteczka po całym labolatorium;-)ciekawe co by promotor na to powiedział:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociulinda dziekuję ślicznie za zdjęcia jutro rano nasmaruję jakiegoś meila i zalączę zdjęcia :):) żebyś miała co poczytać :) Cala super aparacik jesteś zadrutowana całkowicie :):) i kombinacja gumeczek rewelacja :):)a drucik za miesiąc powinien być już rowniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam sobie tam jednym okiem to co tu napisałyscie w ciągu ostatnich dni ( a ciężko za wami zadązyc:) i oczywiście proszę ślicznie o przepis MMJ a nie Dore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz spać Kochane dziewczyni ide bo sie ostatnio napracowałam miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma nie zdazyłam podziekowac za maila, mozesz pisac o zabkach ile chcesz:-)zdjęcie tez mi sie podobało:-), wczesniej chyba mi takie juz wysylałas ale to nic nie szkodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole chcialam powiedziec, ze, kurde, wszystkie babeczki bez wyjatku, co mi powysylaly fotki sa naprawde ladniutkie. Az milo spojrzec, zwlaszcza jak sie mieszka za granica - Brytyjki jakie sa, kazdy wie... Ale taka rzecz smieszna zauwazylam, ze ten topik zrzesza kobiety z wadami... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka - wyslalam Ci fotki, bez aparatu, niestety.. Jeszcze nie debiutowal przed obiektywem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koculinda jutro rano sprawdze póki co nic nie mam, dobrej nocki, Cala śpij dobrze z nowym skarbem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka - juz dawno poszedl mailik. Z nowym skarbem? Masz na mysli moja nowowykrzywiona dwojke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, boli:o Ale nie narzekam:) Mówiłam, że nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, mam niemałe problemy z mówieniem i z jedzeniem, a to za sprawą rotatora właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×