Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Mam propozycje - może stwórzmy nowy temat, który bedzie przedłużeniem obecnego. Co by wszystko działało sprawnie.. Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze trzeba by to gdzies zglosic do redakcji niech nam powiedza czy bedzie dzialac czy nie :O jest tez drugi temet o aparatach na zakupach, ale tam sa jeszcze wieksze problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie napisalam posta, ale jeszcze sie nie dodal i nie mam pojecia czy sie doda. w kazdym razie zglosilam problem redakcji, moze cos sie zmieni,a jak nie to trzeba bedzie zalozyc nowy watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida-corrida
załóżcie nowe forum o temacie "zakładam stały aparat ortodontyczny... kontynuacja przeładowanego forum" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida-corrida
to jak już ktoś założy nowe to niech napisze na starym,że jest już nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakbyście nowy wątek zakładały, to dajcie proszę jakieś info na końcu tego... może się nawet przez całą stronę powtarzać :) Chciałam ogłosić, że już się pierścieni na zębach nie boję :D ;) Byłam ostatnio u dentysty... troche mi musiał połatać zęby przed aparatem (to już we wtorek!!!) :) Przy okazji ponarzekałam trochę, że nie mam zaplanowanej wizyty założenie separatorów i w związku z tym na pewno zakładanie tych niesławnych pierścieni będzie koszmarem... A on wyciągnął śrubokręt, na końcu którego było coś na kształt pierścienia... i wsunął mi to na niektóre ząbki :) Powiedział, że to mniej więcej jest tej grubości co pierścienie i raczej nie powinno być problemu z zakładaniem :) ufff! A tak na marginesie... wczoraj przeszłam nieudany eksperyment z włosami :P Miał być miedziany kasztan, a skończyło się na intensywnej czerwieni :O hmmm... wygląda nie tyle ładnie, co... inaczej :P w każdym razie jeszcze takiego koloru to nie miałam :) hmm... ciekawe jaki kolor gumek będzie odpowiedni do czerwonych włosów :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba koniecznie cos z tym zrobić ;) Jesli ze strony redakcji nic korzystnego nie wyniknie trzeba bedzie załozyc osobny watek kontynuujacy to oto forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może lepiej założyc ten nowy wątek :) Fajnie sie pisało tutaj, wkońcu ten watek trwa juz przeszło dwa lata :) No ale nie działa tak jak należy...no i to jest duze utrudnienie dla wypowiadających sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0405
hej wszytskim:) mam 16 lat i 14 listopada bede miała zakładany aparat stały na góre:) dół jeszcze troche poczeka bo mam 2 zeby do wyrwania:) 13 listopada separacja:) pozdrawiam wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia***
crazy_bogie i inni ... juz wiem jak wyglada aparat samozatrzaskowy(ponoc szybciej dziala)!!!-wlasnie jestem jego posiadaczka (narazie od3 do 3-bo dalej jest hass).a wiec jest calkiem inny od tego z ligaturkami ale cos na wzor damona(troszke podobny)w sumie nie wiem czy bede miala na nim gumki czy nie?(za miesiac 1wizyta kontrolna)wiec zobaczymy.narazie nic nie boli tylko czuje lekki ucisk na jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) co tam u was?? Wiecie co się dowiedziałam na wizycie, że ten rotator to będę nosić co najmniej 8 miesięcy:( ja byłam pewna że do 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molier
Cześć:)) Mam założony aparacik górny od lutego 2008:) Teraz tylko o nim sobie przypominam czyszcząc zęby, bądź jak nowo poznana osoba zamiast patrzeć mi w oczy perfidnie gapi się na aparat :)) Wczoraj usunęli mi 2 dolne czwórki - to jest najgorsza trauma dla mnie,źle się z tym czuję,w końcu to zdrowe zęby :(( ale mam gdzieś w wyobraźni końcowy efekt leczenia orto więc to mnie pociesza:) A 13-11 będę mieć już aparacik na dolnym łuku :)) Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dawno tu nie pisałam, ale jestem zawalona obowiazkami,ehh..;/ 22ego stukną mi 3mce z aparatem i wtedy też będę miała zakładany dolny łuk..poprawa widoczna, choć jeszcze nie mam zamka na dwójce.Jeden plus to to,że orto w końcu założyła mi białe, a nie przezroczyte gumki-są bardziej widoczne,ale w ogóle się nie przebarwiają/poprzednim razem wkręcała,że założy białe,jednak kończyło się na tych samych-przezroczystych:/ Pozdrawiam wszystkich i postaram się zaglądać tu częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjmi
witam wszystkich:):):) szukałam w internecie informacji na temat aparatów na zęby aż trafiłam na te ponad 700 stron forum...strasznie dużo czytania ale fajnie poznac wasze opinie, poogladac zdjecia:) Mam prosbe czy ktoś moglby mi polecic jakiegoś bardzo dobrego ortodonte na Śląsku(okolice Katowic, Sosnowca, Zawiercia..), bo niestety w wyszukiwarce jest tego pełno ale którego wybrać:)?? Chcialabym założyć aparat Damon, bo przeczytalam tutaj straznie duzo dobrych opinii o tym aparacie:):) z gory dzieki wielkie za pomoc...pozdraiwam forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Długo tu mnie nie było. To ja założyłam temat, cieszę się, że nadal trwa :-) Prawie 2 lata temu miałam zakładać aparat, miałam już wyznaczony termin, ale nie załozyłam. Czasami żałuję :-( Teraz znowu obudziło się we mnie założenie aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaniulek
założono mi aparat 24.10.08 r.Narazie na górę , z dołem trzeba trochę poczekać, aż góra dojdzie do jakiegoś tam ładu.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×