Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolczykowana23

jaką bizuterie nosicie? kolczyki,pierscionki,lancuszki....

Polecane posty

Gość kolczykowana23

ja np kocham tylko kolczyki,rzadko nosze naszyjniki,pierscionki itp.A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukaa
Teraz nie noszę już nic,wcześniej kolczyki,latem noszę czasami bransoletki.Przeszło mi kompletnie noszenie biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze tylko jeden pierścion
ek z białego złota, z sześcioma brylantami i szafirem, oprócz tego czesto nosze cos na szyi- z drewna, duże, widoczne ozdoby, korale itp. Rzadko jakąś bransoletę, ale tylko biżuteria koorowa, duża, oryginalna, pasująca do ubrania. Albo duży pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
ja stawiam na minimalizm, lubie jedna, dwie rzeczy ale naprawde wyjątkowe jakas bransoletka, ladne kolczyki a i w nosie malutki kolczyk mam zawsze. nie wiem, co to za pomysl romana, zeby w szkole panowal zakaz kolczykow, jak ja będę za biurkiem stala z dziurka w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk w chrząstce,kolczyki w uszach.Nie nosze innej bizuterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniutką bransoletkę
pierścionek zaręczynowy i obrączkę na jednym palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obraczkę i malutkie kolczyki
na sztyfty z brylancikami. Biżuteria mi przeszkadza i zdecydowanie rozprasza. Ale bardzo lubię podziwiać ja na innych kobietach. Przy czym nienawidzę sztucznej i kolorowej, może dlatego, że jestem już " stateczna pania" po 30-tce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot z kolczykiem
kolczyki tuż przy uszach :)a na szyji .. łańcuszek z blaszką badź innym wisiorkiem . Na przegubie dloni bransoletka a nawet trzy :)) nie noszę pierscionków , obraczki też . nie wiem czemu ...ale mam wrazenie , iż duszę się majac te ozdoby na palcach :)) nie mniej podziwiam je u innych . Preferuję srebro . Złoto tylko w porze letniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem ukrywam nicka
długie kolczyki w stylu hippie,czasami dłuuuugie korale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Kolczyki (kiedyś tylko małe wkrętki, teraz też długie- ale jako ciekawy dodatek, raczej na okazje). Pierścionki bardzo rzadko- ale jak już to delikatne. Na szyję zakładam czasem srebrny łańcuszek z delikatnym wisiorkiem lub złoty z małym krzyżykiem, który dostałam od babci- ale to też na okazje bądź gdy mi pasują do stroju. Poza tym czasami korale. Bransoletki to już bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z masłem
obrączkę i pierścionek zaręczynowy reszta zależy od stroju - albo drewniane koraliki rasta, albo łańcuszek z wisiorkiem, ale musi być delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z masłem
obrączkę i pierścionek zaręczynowy reszta zależy od stroju - albo drewniane koraliki rasta, albo łańcuszek z wisiorkiem, ale musi być delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8pierscionkow w tym 2 \"zbroja\", ogromna artystyczna roze robiona -wisior, glownie srebro i glownie duzo.wyglada to efektownie ale bron boze kiczowato- mam dosyc artystyczny-gotycki\" styl. do tego jakies male kolczyki w uszach i weza w nosie, bransoletke i zegarek rowniez srebrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierscionek zaręczynowy Łańcuszek z medalikiem lub jakimś serduszkiem Kolczyki Wszystko ze złota of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skromniutko 2 pierścionki złote - jeden, który dostałam od mamy. Poza tym łańcuszek złoty z medalikiem. Kolczyków jakoś nie nosze, sama nie wiem, czemu, ale czasami staram się pamiętać, żeby założyć takie małe złote przekładane. Są śliczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam kolczyki w uszach, nie za duże , dwa pierścionki srebrne, obrączka (również srebrna), zegarek i łańcuszek z zawieszką (też srebro), czasem dochodzi do tego bransoletka (jedna lub kilka). Latem zmieniam czasem kolor biżuterii na złoto, czasem coś drewnianego, jakies koraliki, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxkkkk
Ja przeważnie pierścionki, kolczyki i zegarek więcej jakoś nie lubię. Ostatnio zamawiałam zegarek Michaela Korsa na e-zegarek.pl akurat był na promocji także sporo zaoszczędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalako
Zegarki Michael Kors super są, mam 2 :) popieram więc moją poprzedniczkę. A niedrogie zegarki tej marki są tutaj https://e-zegarek.pl/damskie#/producent-michael_kors ja mam złoty i biały :) a oprócz zegarków to często nosze kolczyki i pierścionki - dużo pierscionków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×