Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka hm

------Co lubicie najbardziej w HM ? Forum dla fanek tej marki!------

Polecane posty

ojj ale czy ja no pisze ze te ubrania sa eleganckie??czy kazda osoba musi wygladac elagancko czytaj w kostiumach itp??jakas obsesja na tym forum widze panuje ze tylko elegancko i elagancko szkoda ze na ulicach tych tlumow elegantek jakos nie widac:P ja uwielbiam te ciuszki i gro dziewczyn tez wiec przestancie tak juz dogryzac:) nie pytam nawet to gdzie sie ubieracie bo zauwazylam ze wszyscy praktycznie na kafeterii narzekaja na to ze bieda ze malo zarabiaja ale z drugiej strony jak jest kwestia ubran to znaczaca wiekszosc wymienia marki takie ze nie jedna prezest duzej firmy by sie tam chetnie ubrala .......najsmieszniejsze jest to ze tzw\"ulica \" mojego dodam jednego z wiekszych miast Polski niestety nosi nie nie tyle ze w ubraniach z tanszych sklepow co w ubraniach z bazarow!! wiec gdzie Wy pasjonatki baaaardzo drogich znanych marek sie chowacie?? Pozdrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuugaaa
Czasami tam coś kupię, ale rzadko. Kiedyś lubiłam ten sklep przez rozmiarówkę, odkąd schudłam ubieram się raczej gdzie indziej. Ale dalej wchodzę. Niedawnu kupiłam dwa fajne szaliki, jeden wpaski a drugi w tygrysa. Poza tym rzeczywiście rzeczy tam wydają mi się bez stylu i fasonu. Genralnie czasami nawet dziwię się, że sklep z takim asortymentem utrzymuje się na rynku i otwiera nowe oddziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy dostane teraz w HM
spodnie 3/4 jakieś fajne, takie troszkę szerokie, za kolano, np. w kratę. Chodzi mi o to, żeby nie były eleganckie, tylko takie bardziej młodzieżowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam nie chodzę
bo ten sklep wygląda jak wielki hiperlumpeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam ten sklep
zawsze znajde cos ciekawego i pasujacego do mojego stylu. ostatnio odkrylam nawet, ze w duzych rozmiarowkach sa przepiekne ciuszki i to takze w rozmiarach, ze tak powiem, "normalnych". jutro tez wybieram sie tam na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
nie wiem dlaczego tyle osób nie lubi h&m... kurde te rzeczy nie są jakieś wystrzałowe czy coś... no ale można kupić fajne dżinsy, które wyglądają porządnie, zwykłe bluzy, kurtki... raczej te ubrania są niezłe jakościowo, wygodne, nie są przekombinowane... ale co takiego obleśnego jest w zwykłych czarnych spodniach, spódniczkach, swetrach to ja nie wiem :/ nie rozumiem tego po prostu, wiadomo, że to nie jest styl panienek które chodzą w butach na wysokich szpilach i cały czas zrobione jak na imprezkę- nie ten styl. ale żeby tak od razu objeżdżać? no bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję ciuchy H&M w szmateksach. Jakość jest super, proste, klasyczne fasony, cena ( w lumpeksach ) niska. Mam zawsze orginalne ciuchy z których jestem bardzo zadowolona. Odkąd odkryłam tą markę jestem nią zachwycona. Prawie wszystkie ciuchy kupuę z H&M. Żadnych zastrzeżeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladalam
dzisiaj bylam w HM, nic mi sie nie spodobalo. Ciuchy wygladaja jak szmaty i o dziwo zawsze do przymierzalni sa duze kolejki, do kas rowniez. Jeszcze nic sobie nie kupilam w tym sklepie :-0 Potem poszlam do CA, moim zdaniem ciuchy sa ciekawsze, a rzeczy z dzianiny ladniejsze i tansze. Jutro kupuje tam piekny sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambinek Ja chodzę w szpileczkach, często w spódniczkach i jakoś znajduję w H&M ciuchy dla siebie. Jak ktoś ma styl i umie się ubrać to nawet z kawałka szmatki zrobi coś super. Mnie nie podobają się te plastikowe lale, które chodzą wszystkie w tym samym - klony. Trzeba mieć swój styl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ten sklep
Jeśli ktoś nie lubi tego sklepu to ma to tego prawo ale po co zaraz obrażać tych,którzy tam kupuja.Lubię ten sklep,nie wszystko jest fajne ale to normalne.Dobrze,że H&M ma ubrania dla kobiet w ciąży,wreszcie się o nich myśli bo ubrania ciążowe ze sklepów typowo ciążowych są okropne.Jeszcze C&A ma taką ofertę ale mniej mi się podoba ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ochotka: w takim razie nie miałam Ciebie na myśli ;) mówiłam, o tych, które na h&m najeżdżają.... :) a jeżeli już mowa o c&a nigdy tam nic nie kupuję. wchodzę, oglądam... i niby towar podobny, niby ceny podobne... ale jakoś dla mnie nie ma porównania ;) dlatego chyba mogę zrozumieć ludzi, którzy nic dla siebie nie mogą wybrać w h&m. dopiero teraz do mnie to doszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
A co sadzicie o nowej kolekcji VIKTORA&ROLFA dla H&M? szczerze mowiac nie widzialam jej jeszcze na zywo tylko pare zdjec w internecie,ale chyba jakos nie trafia w moj gust,tak samo zreszta jak te dresy od Madonny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...tez nie widzialam tej kolekcji \"na zywo\"... chociaz biala bluzka z serduszkiem( oczywiscie) spodobala mi sie:) znacie jej cene? kurcze,chyba sie wybiore na dniach do Wroclawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
Ceny rzeczy z tej kolekcji sa podane chyba na stronie h&m wiec warto zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
A ta kolekcja trafi do polskich sklepów tej sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja mam bluzę od dresu jak madonna i ta bluza jest super! najlepszy motyw, że kupiłam ją za 50 kilka zł, a teraz znowu sprzedają ją za ponad stówę :D a spodnie mierzyłam (no bo potrzebowałam spodnie od dresu ;) ) ale za grube uda mam i nie wyglądały ładnie... widziałam na jakiejś szczuplutkiej dziewczynie na tańcach i wyglądało całkiem ładnie ;) a ta nowa kolekcja ma wejść chyba jakoś w listopadzie, ale nie wiem czy do wszystkich sklepów. bluza z serduszkiem kosztowała chyba 12o zł ale nie wiem czy o tą samą chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
właśnie znalazłam, że 9 listopada miała wyjść. podobno jak były ciuchy Karla Lagerfelda to się rozeszły w jedną noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
Kolekcja na pewno trafi (zreszta juz trafila po rzeczywiscie 9 listopada) do polskich sklepów inaczej by jej nie reklamowali,ale nie do wszystkich pewnie tylko do tych najwiekszych. Tak kolekcja od Madonny strasznie droga byla,a nawet nic eleganckiego w niej nie bylo.Kiedys tez chyba byly w HM ciuchy od Stelli McCartney ale ich nie widzialam a ze od Legerfelda byly to wogole nie slyszalam. Ubrania od V&R chya dla mnie sa zbyt ekskluzywne nie ubieram sie w takim stylu. A czy ktos z Was byl moze w Factory w Warszawie na Ursusie w tamtejszym H&Mie?Chodzi mi o porownanie cen z sklepow i outletów czy w outletach naprawde jest tak tanio jak mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi77
czy w Czestochowie są sklepy H&M? i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpie HM
jak juz jedna z was napisała panuje tam burdel kupiłam kilka ubrań z H&M ale juz nigdy nie kupie. Po kilku praniach szmata. Za to bardzo lubię C&A tam są fajne ciuchy i nie szmacieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
Jesli w Czestochowie sa duze centra handlowe to hm pewnie tez jest,jak nie wiesz to sprawdz adresy sklepow na ich stronie.Po drugie to ja mam duzo ubran z hm i mi jakos nie szmacieja,bo jak jestem w sklepie to byle szmaty nie kupuje zawsze patrze na metke i kupuje takie ktore maja 100% bawelny albo te w ktorych jest jej przewaga. Oczywiscie jak w kazdym sklepie tak i tam znajdzie sie cos lewego gorszego gatunku. Burdel burdelem tam gdzie ja chodze burdelu nie ma, sklep nie jest duzy,ruch jest niewielki,przez to nie sprawia wrazenia jednego wielkiego second handu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
Gdybyście mogły wybierać to czyje kolekcje zaprojektowane specjalnie dla H&M chciałybyście zobaczyć w tych sklepach?Macie jakichs ulubionych projektantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se kupiłam berecik. Bardzo ładny :) szaro-czarny, z antenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam fanka HM, ale zaczely przeszkadzac mi wysokie ceny w stosunku do jakosci ubran. niestety, sprzedaja tam masowke made in china(india), ubrania uszyte bez formy, po prostu zszyte dwa kawalki materialu, bez uwzgeldniania figury itd. czasem znajde cos ciekawego, ale generalnie ostroznie podchodze do ubran tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovka
Fakt niektore rzeczy sa drogie nieproporcjonalnie do jakości ale niektore znowoz sa bardzo tanie a jakosc wysoka np ostatnio widzialam sweterek z welny za 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w baletkach
dodatki typu torby czy szale , oraz bielizna :)) kolorowa , sexowna i niedroga :)) i meskie swtery ... sa super :)) wrzucam takowy do pralki i mam pewność , iż wyciagnę w takim samym stanie :)) są extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×