Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka hm

------Co lubicie najbardziej w HM ? Forum dla fanek tej marki!------

Polecane posty

Gość fanka hm
no staniki sa fajne wszystkie chyba prawie w tej samej cenie 49,90 lub 39,90 wiec nie sa za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
przekomiczny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzzz
Staniki to akurat lepsze sa w sklepach wyspecjalizowanych w bieliznie, podobne ceny (nawet niższe) ma Atlantic, ale tam masz specjalistyczny sklep przebieralnie no i lepszą jakość. W H&M wszystko wala sie po podlodze nie chcialbym tego przymierzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupocholiczka
ale atlantic ma sportowe staniki a w hm jest nawet pare fajnych gorsetow.Co do Viktora&Rolfa to bylam dzis w sephorze i ich FlowerBomb jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helouuu
Byłam wczoraj w Altanticu i właśnie wprowadzili nową kolekcję - KOBIECĄ, maja koronki pushupy i takie tam. Ja tez kojarzyłam ich kiedyś jako sportowa bielizna ale teraz to nawet kosmetyki sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tani badziew
poza nielicznymi wyjatkami plaszce i krtki po misisacu sie szmaca tak jak i w zarze i w ci A wszytkie te sklepy co z sezonu na sezon coraz bardziej badziewne, juz wole reserved: cenowo podbne a jakosciowo duzo lepsze. zreszta ja wole wydac wiecej kasy na lepszy ciuch i nosic go dluzej niz co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOrba w KRopY Z koKArdĄ
HEJ mam pytanko do WSZYSTKICH czy ktoś wie gdzie można kupić jeszcze TORBĘ-cudną:) w czarne grochy ,szarą i z różowiutką kokardką.Pytam o sklep w Warszawie:) :) Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOrba w KRopY Z koKArdĄ
HEJ mam pytanko do WSZYSTKICH czy ktoś wie gdzie można kupić jeszcze TORBĘ-cudną:):):) w czarne grochy ,szarą i z różowiutką kokardką.Pytam o sklep w Warszawie:):):) Z góry dzięki za odpowiedź.:):):)-piszczie maile lub tutaj odpisujcie:) POzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Meella**
A ja bardzo lubie H&M:D...ciuszki tam sa bardzo stylowe...sklep ten totalnie wyróżnia się od innych...ale najbardziej widzą mi się tam okularki...torebki...to jest cioś cio kocham...;):*jak jestem w tym skelpie nigdy jeszcze nie wyszłam bez niczego...;Dmini to są chociaz kolczyki...:*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allyy
Najbardziej "lubię" ceny, byle szmatka mejd in Bangladesz kosztuje 80-90 zł. A jakość to raczej jakoŚ jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ConstellationLyra
gówniany sklep.. wszystkie najmniejsze ciuchy wiszą na mnie jak stare wory, mam rozmiar 34/36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ostatnio w tym sklepie 3 rzeczy: dwie koszule -fioletową i czerwoną i gorset satynowy na sylwestra. czyli rzeczy bardzo klasyczne i nietypowe jak na szmaciarski sklep jakim jest h&m...wisza tam w wiekszosci rozciagniete swetry, koszulki jak z lumpa -wszystko jakies takie aseksualne :o oni wlasnie taki aseksualny eko-styl zdają się promować. Kiece za kolano i płaskie buty. Wszystko oczywiscie kupuję w rozm. 34 bo cos im się powaliło z rozmarówką i jest wieksze niz rozmiar wskazuje. duzo lepszej jakosci jest jak dla mnie np orsay. i bardziej w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×